PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Miód to jedno z bardziej szlachetnych sposobów na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Słoiczek tego cudownego daru natury z pewnością nie zostanie zapomniany przez długi czas. Przepyszny polski miód został ozdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości komunijnej, a także grafiką z wybranego motywu przewodniego. Jest to bardzo uniwersalny upominek, a jednocześnie bardzo ekskluzywny. Miodki można postawić obok nakryć gości lub wręczyć im osobiście w momencie wchodzenia do sali. Do każdego słoiczka można dopasować elegancki bilecik z podziękowaniem.

Miód podziękowanie komunijne Alba Miód podziękowanie komunijne Alba
Producent: OMS
Cena:

6,98 zł

szt.
zobacz więcej

Miody na komunię

Słoik polskiego miodu - idealny upominek dla gości komunijnych.


Miód to jeden z tych darów natury, który można dodać wręcz do wszystkiego. Ma wiele właściwości leczniczych oraz można go użyć do zabiegów typowo kosmetycznych. Poza jego wieloma zaletami, można go również komuś sprezentować. Do tej pory zwyczaj dawania prezentów był popularny jedynie podczas uroczystości weselnych. Zamiast trunków wysokoprocentowych młode pary decydują się coraz częściej na podarowanie gościom właśnie słoiczków z miodem. Jest to także przepiękna propozycja na wyjątkowe podziękowania dla gości w czasie przyjęcia komunijnego. Miodki to jedno z najpiękniejszych podziękowań podczas przyjęcia.


Miód polskiego producenta - personalizowane podziękowanie dla gości.


Oprócz bogatej listy właściwości leczniczych oraz pielęgnujących, miód jest niezwykle ekskluzywnym upominkiem. Ta wyjątkowa forma prezentu posiada jeszcze jeden atut, personalizowaną etykietę. Każda naklejka posiada przepiękną szatę graficzną, która została dopasowana do pozostałych elementów wybranej przez rodziców kolekcji. Na spersonalizowanej wersji etykiety znajdzie się imię dziecka przystępującego do sakramentu oraz data uroczystości. Jest to prezent, dzięki któremu goście poczują się wyróżnieni. Warto zdecydować się na taką formę podziękowania za przybycie. Dzięki temu osoby zaproszone będą wiedziały, że ich obecność na uroczystości nie jest przypadkowa, ani bezwartościowa.


Zestaw z miodem w roli głównej - jak podziękować rodzicom chrzestnym?


Rodzice Chrzestni odgrywają bardzo ważna rolę w życiu dziecka. Podczas uroczystości Chrztu Świętego przed Panem Bogiem przysięgali, że będą prowadzić maluszka w wierze i ją podtrzymywać.Dziś prowadzą dziecko do ołtarza, aby przyjęło po raz pierwszy ciało Chrystusa. Dlatego warto podziękować im w tak niezwykłym dniu jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Piękna skrzynia z dużym słoikiem polskiego miodu z pewnością zachwyci najbliższych oraz samych obdarowanych. Dzięki takiemu zestawowi prezentów rodzice nie muszą zastanawiać się dłużej jak podziękować Chrzestnym. Wybierając gotowe podziękowanie można zaoszczędzić cenny czas oraz, bardzo często, pieniądze.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium