Chrzest Święty jest cudowną uroczystością, podczas której rodzina oraz zaproszeni goście cieszą się z przyjęcia dziecka do wspólnoty kościoła. Organizując przyjęcie z obiadem, rodzice muszą zadbać o odpowiedni wystrój pomieszczenia, w którym odbędzie się dalsza część uroczystości. Każdy, nawet najmniejszy dodatek może się do tego przyczynić. Jednym z najnowszych trendów są plakaty powitalne, które stawia się na wielkich sztalugach tuż przy wejściu do sali. Każdy z nich jest personalizowany, co sprawia, że tak nowoczesna forma przywitania nie będzie bezduszna. Plakat można dopasować wzorem do pozostałych dekoracji. dzięki czemu rodzice maluszka zachowują spójność dekoracji. Taki dodatek z pewnością zachwyci gości, a ponadto będzie świetnym elementem w czasie sesji zdjęciowej. 

Plakaty

Dekoracja sali na Chrzest - jakie dekoracje wybrać na Chrzest?


Uroczystość z okazji Chrztu dziecka nie zawsze wymaga dużej ilości elementów dekoracyjnych. Zdecydowanie najważniejsze jest to aby dobrze dobrać poszczególne akcesoria oraz dopracować detale. Począwszy od dodatków dla dziecka przyjmującego sakrament Chrztu, poprzez dekoracje Kościoła, aranżację stołu czy sali, muszą być spójne. W skład dekoracji stali, od kilku sezonów weszły także plakaty powitalne. Jest to jedno z popularniejszych rozwiązań do ozdoby pomieszczeń, w których odbywa się uroczysty obiad. Występują w wielu wzorach i kolorach. Mając na uwadze przede wszystkim charakter uroczystości, z łatwością można go dopasować do motywu przewodniego uroczystości.


Plakat powitalny - dekoracja sali na Chrzest Święty


Plakaty powitalne z okazji Chrztu Świętego, zarówno te z imieniem dziecka, jak i uniwersalne, to świetny pomysł na dekorację pomieszczenia. Jest to bardzo okazały dodatek, który zapowie motyw przewodni uroczystości. Z pomocą plakatu powitalnego rodzice maluszka mogą wprowadzić gości w odświętny klimat przyjęcia. Niezaprzeczalną zaletą tego dodatku jest jego szata graficzna, która nawiązuje do wyjątkowego charakteru uroczystości. Symbole związane z przyjęciem chrztu przez maluszka pozwolą w łatwy sposób uzupełnić dekorację sali. Oprócz aplikacji typowych dla tego święta, na plakacie może pojawić się jeden z ważniejszych cytatów Jana Pawła II, który idealnie wpasuje się w uroczystość.


Plakat z podziękowaniem za przybycie - jakie dekoracje wybrać na chrzest dziecka?


Plakaty powitalne to niezwykła, a także dość popularna, forma dekoracji na uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Plakat można powiesić na wejściu do sali lub nad stołem, w której odbywa się przyjęcie, czy postawić na dużej, drewnianej sztaludze. Oprócz szaty graficznej nawiązującej do chrztu jest także tekst powitania, który będzie nie tylko miłym dodatkiem. Pięknie pozdrowienie gości i podziękowanie im za przybycie będzie doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji. Każdy model plakatu powitalnego oprócz cudownej grafiki, posiada także pełną personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Ta duża i niepowtarzalna forma dekoracji jest jedynym w swoim rodzaju dodatkiem. Dzięki najwyższej jakości druku oraz odpowiedniej gramaturze papieru stworzy on idealny zestaw akcesoriów na Chrzest Święty dziecka.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium