PROMOCJE
ZAPROSZENIA NA CHRZEST STÓPKI  RÓŻOWE 10SZT
ZAPROSZENIA NA CHRZEST STÓPKI RÓŻOWE 10SZT
19,98 zł 16,98 zł
szt.
ZAPROSZENIA NA CHRZEST STÓPKI BŁĘKITNE 10SZT
ZAPROSZENIA NA CHRZEST STÓPKI BŁĘKITNE 10SZT
21,98 zł 16,98 zł
szt.
Piker dekoracyjny na tort Baby Girl różowy
Piker dekoracyjny na tort Baby Girl różowy
19,98 zł 15,98 zł
szt.
Piker dekoracyjny na tort Baby Boy niebieski
Piker dekoracyjny na tort Baby Boy niebieski
19,98 zł 15,98 zł
szt.

Pudełko na pieniądze na komunię

Pudełko na pieniądze na komunię to piękny i unikalny prezent, zachowany w kolorystyce bieli, który sprawdzi się w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Oferujemy szeroki wybór etui oraz pudełek na pieniądze na komunię w formie spersonalizowanej, a także innych rodzajów unikalnych opakowań na pieniądze, takich jak plakat lub tzw. zastrzyk gotówki.

Unikalna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej pudełko w formie etui

Obecnie to właśnie pieniądze są jednym z najczęściej wybieranych prezentów z okazji tak ważnego dnia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Dlaczego warto wybrać piękne i eleganckie etui, w którym umieści się życzenia oraz podarunek?

Z pewnością tego typu prezent uświetni niezwykłą uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, a ponadto będzie stanowił wyjątkową pamiątkę tak wyjątkowej uroczystości.

Pudełko na prezent komunijny - znajdź idealne w szerokiej ofercie naszego sklepu!

Wszystkie etui, dostępne w naszym sklepie, wykonane są z wysokiej jakości materiału, zachowanego w pięknym, białym kolorze. Na jego zewnętrznej części znajdują się unikalne dekoracje, a wewnątrz - miejsce przeznaczone na prezent wraz z unikalnym tekstem. Ponadto wewnątrz etui znajduje się także dekoracyjna kartka z życzeniami.

Etui jest idealnym prezentem, który warto dołączyć to zestawu komunijnego dla dziecka, a także alternatywą dla tradycyjnej koperty i wyróżnia się na tle innych podarunków.

Plakaty w ramce, zastrzyki gotówki i inne prezenty z okazji dnia Pierwszej Komunii Świętej

W ofercie sklepu posiadamy również plakaty w ramce na pieniądze, jako wyjątkowy prezent komunijny oraz pudełka z zastrzykiem gotówki, które są oryginalnym podarunkiem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Aby ten dzień na długo zapisał się w pamięci osoby obdarowanej, warto wykazać się oryginalnością i wręczyć pieniądze w sposób wyjątkowy i niezapomniany, np. wybierając do tego piękną ramkę, do której wkłada się pieniądze. Osoba obdarowana z pewnością będzie się cieszyć z takiego prezentu, a specjalna, spersonalizowana forma będzie w przyszłości pamiątką o darczyńcy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą pudełek na pieniądze komunijne, a także etui, plakatów w ramce oraz zastrzyków gotówki, które są oryginalną formą prezentu z okazji tak ważnego dnia jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Warto wykazać się inicjatywą i w tak niezwykłym momencie życie osoby obdarowywanej zamiast tradycyjnej koperty wybrać inną formę podarunku, która estetycznie podkreśli podniosłość dnia, jakim jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium