PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

 

Pudełko na pieniądze na komunię

Pudełko na pieniądze na komunię to piękny i unikalny prezent, zachowany w kolorystyce bieli, który sprawdzi się w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Oferujemy szeroki wybór etui oraz pudełek na pieniądze na komunię w formie spersonalizowanej, a także innych rodzajów unikalnych opakowań na pieniądze, takich jak plakat lub tzw. zastrzyk gotówki.

Unikalna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej pudełko w formie etui

Obecnie to właśnie pieniądze są jednym z najczęściej wybieranych prezentów z okazji tak ważnego dnia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Dlaczego warto wybrać piękne i eleganckie etui, w którym umieści się życzenia oraz podarunek?

Z pewnością tego typu prezent uświetni niezwykłą uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, a ponadto będzie stanowił wyjątkową pamiątkę tak wyjątkowej uroczystości.

Pudełko na prezent komunijny - znajdź idealne w szerokiej ofercie naszego sklepu!

Wszystkie etui, dostępne w naszym sklepie, wykonane są z wysokiej jakości materiału, zachowanego w pięknym, białym kolorze. Na jego zewnętrznej części znajdują się unikalne dekoracje, a wewnątrz - miejsce przeznaczone na prezent wraz z unikalnym tekstem. Ponadto wewnątrz etui znajduje się także dekoracyjna kartka z życzeniami.

Etui jest idealnym prezentem, który warto dołączyć to zestawu komunijnego dla dziecka, a także alternatywą dla tradycyjnej koperty i wyróżnia się na tle innych podarunków.

Plakaty w ramce, zastrzyki gotówki i inne prezenty z okazji dnia Pierwszej Komunii Świętej

W ofercie sklepu posiadamy również plakaty w ramce na pieniądze, jako wyjątkowy prezent komunijny oraz pudełka z zastrzykiem gotówki, które są oryginalnym podarunkiem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Aby ten dzień na długo zapisał się w pamięci osoby obdarowanej, warto wykazać się oryginalnością i wręczyć pieniądze w sposób wyjątkowy i niezapomniany, np. wybierając do tego piękną ramkę, do której wkłada się pieniądze. Osoba obdarowana z pewnością będzie się cieszyć z takiego prezentu, a specjalna, spersonalizowana forma będzie w przyszłości pamiątką o darczyńcy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą pudełek na pieniądze komunijne, a także etui, plakatów w ramce oraz zastrzyków gotówki, które są oryginalną formą prezentu z okazji tak ważnego dnia jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Warto wykazać się inicjatywą i w tak niezwykłym momencie życie osoby obdarowywanej zamiast tradycyjnej koperty wybrać inną formę podarunku, która estetycznie podkreśli podniosłość dnia, jakim jest przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium