Stołek dziecięcy wykonany jest z jasnego drewna. Personalizowany mebelek to świetny prezent dla dziecka na urodzinki oraz Dzień Dziecka. Nasze taborety dziecięce dekorowane są modnymi grafikami, które wpisują się w najnowsze trendy. Stołki to piękna dekoracja do pokoju każdego dziecka. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór grafik, które umieszczone są na siedzisku. Na mebelku znajduje się miejsce na imię dziecka, dzięki temu podkreśli to do kogo należy ten piękny element dekoracyjny. Stołek można wykorzystać jako siedzisko, jak i również stolik w pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Personalizowane stołki dziecięce – drewniane wielofunkcyjne mebelki do pokoju dziecka


Personalizowane stołki dziecięce to bardzo potrzebne mebelki, które jednocześnie mogą się stać cudownym elementem dekoracyjnym pokoju dziecięcego. Piękna, modna i kolorowa grafika wraz z imieniem dziecka na taborecie to element personalizowanej dekoracji i zarazem podkreślenie, kto rządzi w pokoju.

Stołeczki pełnią rozmaite funkcje – dzieci mogą traktować je jak siedzisko lub jak stolik dla siebie i ulubionego pluszaka, lalki, autka lub robota.

To cudowny pomysł, by nadać charakteru oraz oryginalnego sznytu wnętrzu. Kolory mebelków są intensywne, radosne i pastelowe. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich, tron dla swojego malucha.


Stołki z personalizacją do pokoju dziewczynki


Personalizowane stołki dziewczęce są niebywale atrakcyjne i wesołe. Nadrukowane na nich zwierzątka zapraszają do wspólnej zabawy oraz nauki.

Stołki z personalizacją – przyjaciele z lasu – sarenka, sowa, wiewióreczka gonią motylki, a dla wytchnienia przycupnęły na mchu, na którym kwitną piękne kolorowe kwiaty. Stołek to nie tylko kreatywne zaproszenie do zabawy, ale także element edukacyjny: szybko nauczy najmłodsze księżniczki jakie cechy charakterystyczne mają poszczególni leśni mieszkańcy i jakie wydają odgłosy.

Zabawne damy lamy ustrojone przepięknymi kwiatami pomogą dziewczynkom w doborze modnej kreacji na wieczór i nauczą trudnej sztuki bycia damą. Wyróżniona mała artystka, której imię znajdzie się w tak szacownym gronie lamich dam, pokraśnieje z dumy i szybko opanuje zasady savoire – vivre.

Personalizowane taboreciki z żyrafkami poprawią humor każdej humorzastej właścicielce. Wielki różowy balon z gumy, baloniki w różnych kształtach i piękne kwiaty towarzyszą stworzonkom na grafice. Dodając do nich imię córeczki, siostrzyczki lub chrześniaczki, nadąsana mina zniknie, a na buzi pojawi się uśmiech.


Stołki z personalizacją chłopięce


Personalizowany stolik chłopięcy – wesoły las przedstawia żywcem wyjętą z lasu scenę – borsuka zasłuchanego w śpiewie ptaszka. To uczy chłopca leśnych obyczajów i przygotowuje na spotkanie z mieszkańcami lasu. Taborecik może być wstępem do cudownej zabawy – maluch może na nim usiąść lub postawić na blacie poczęstunek dla przyjaciół z lasu. Nikt nie usiądzie na mebelku, ponieważ personalizacja w postaci imienia chłopca, podkreśla wyraźnie do kogo należy drewniany tron i kto jest królem w pokoju.

Skutecznie odstraszy również lwiątko, które przysiadło na taborecie i wydaje mu się, że jest zamaskowane pióropuszem. Imię dziecka na stołeczku wskaże mu, kto bez wątpienia rządzi w tym królestwie.


Stołki dziecięce z personalizacją – wygodne i praktyczne


Stołki personalizowane do pokoju dziewczynki i chłopca mają wiele korzystnych cech:

  • wykonane są z jasnego drewna, czyli materiału naturalnego i ekologicznego;
  • lekka waga przystosowana jest do dziecięcych możliwości – dzieci bez trudu przeniosą swój tron w różne miejsca domu;
  • nóżki można odkręcić i schować mebelek, gdy nie jest używany;
  • mają atrakcyjne kolory i trwałe nadruki – bez obaw o odpryśnięcie;
  • są uniwersalne – pasują do każdego wnętrza.

Personalizowane stołki dziecięce – dane techniczne


Wymiary stołków są odpowiednie do dziecięcych gabarytów i wagi:

  • szerokość – 24 cm;
  • długość – 24 cm;
  • wysokość – 28 cm;
  • maksymalny udźwig – 35 kg.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium