Zaproszenia na Chrzest i roczek 2w1 od dziecka z motywem graficznym odpowiednio uroczystym na podwójne wydarzenie w rodzinie są pomysłowo zaprojektowane i wygodne w obsłudze. Wystarczy tylko uzupełnić dane, które umożliwiają gościom dotarcie do kościoła i na poczęstunek ustalonego dnia oraz w ustalonej godzinie. Znajdziesz u nas inspirujące pomysły na stworzenie zaproszenia 2 w 1 na połączone obie imprezy. Warto na wstępie zaznaczyć, że osobą zapraszającą jest maluszek, co sprawia, że gościom trudniej będzie odmówić i na pewno potwierdzą swoją obecność na przyjęciu zorganizowanym przez rodziców jubilata. Przy wyborze właściwej karty z treścią zaproszenia na Chrzest i roczek w jednym dniu, zastanów się, czy chcesz, by było ono bardziej osobiste – jeśli tak, to wówczas postaw na zaproszenie personalizowane. 

ZAPROSZENIA 2w1 na Chrzest św. i Roczek gotowe do wypisania 10szt.

ZAPROSZENIA 2w1 na Chrzest św. i Roczek gotowe do wypisania 10szt.
ZAPROSZENIA 2w1 na Chrzest św. i Roczek gotowe do wypisania 10szt.

Ważne uroczystości można połączyć, dlatego jeśli planujecie jednocześnie wyprawić przyjęcie z okazji chrztu św. oraz pierwszych urodzin dziecka to polecamy przepiękne, łączone zaproszenia. Przepiękna grafika oraz podpis na jakie uroczystości pragniecie zaprosić najbliższych z pewnością chwyci za serce

Cena:

24,98 zł

szt.

ZAPROSZENIA uniwersalne na każdą okazję 10szt

ZAPROSZENIA uniwersalne na każdą okazję 10szt
ZAPROSZENIA uniwersalne na każdą okazję 10szt

Uniwersalne zaproszenia do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia pasują na każdą okazję, to od Ciebie zależy, na co chcesz je wręczyć. Może być to komunia, chrzest, bierzmowanie, urodzinki, ale nie tylko! W środku zaproszeń znajduje się gotowy tekst z pustymi polami do uzupełnienia

Cena:

24,98 zł

szt.

ZAPROSZENIE 2w1 na Chrzest i Roczek dziewczynki personalizowane

ZAPROSZENIE 2w1 na Chrzest i Roczek dziewczynki personalizowane
ZAPROSZENIE 2w1 na Chrzest i Roczek dziewczynki personalizowane

Zaproszenie 2w1 na Chrzest i Roczek to sposób na to, aby zaprosić gości na podwójne przyjęcie zorganizowane dla dziecka. Coraz częściej organizowane są te dwie okoliczności w ramach jednego przyjęcia. 

Cena:

9,98 zł

szt.

Zaproszenie na Chrzest i roczek 2 w 1 – personalizowane i uniwersalne

Zaproszenia na Chrzest i roczek 2 w 1 mają na okładkach grafiki, które pasują do radosnych pierwszych urodzinek, jak również do uroczystego sakramentu Chrztu świętego. Pomysłowo przyzdobione karty po uzupełnieniu danych rodzice wysyłają pocztą lub wręczają osobiście w imieniu maluszków bliskim osobom, żeby można było wspólnie uczcić niecodzienne wydarzenia. 

Zaproszenia z imieniem dziecka od dziewczynki i od chłopczyka są tak samo wyjątkowe, jak wyjątkowa jest okazja do świętowania. Gość otrzymujący kopertę z kartą personalizowaną, odnosi wrażenie, że roczniak zaprosił go osobiście na swoje przyjęcie. Chrzest i roczek to dwa wydarzenia o odmiennym charakterze, ale w przypadku połączenia obu uroczystych poczęstunków, warto rozważyć wybór zaproszenia o neutralnej w przesłaniu grafice. Uniwersalne zaproszenia 2 w 1 można wysłać w imieniu dziewczynki lub chłopca, którzy w jednym dniu ukończyli pierwszy rok życia i zostali ochrzczeni. Goście mający się pojawić na łączonym przyjęciu w odpowiedzi na zaproszenie na Chrzest i roczek 2 w 1 powinni pamiętać o prezencie, pasującym i na chrzciny, i na roczek. 

Jak wygląda zaproszenie na Chrzest i roczek razem?

Co wyróżnia zaproszenia, które zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzeby rodziców, organizujących chrzciny i roczek razem? Postawiliśmy na dekory roślinne, takie jak na przykład: modne liście eukaliptusa oraz grafiki zwierzątek, takich jak na przykład: pluszowy miś w sweterku i słodki zajączek. Tworząc rysunek z misiem, zainspirowaliśmy się stylistyką boho, wypełniając tło motywem zasuszonych roślin. Natomiast do postaci zajączka dodaliśmy wianek ze świeżych, zielonych listków. Możesz wybrać jedną z opcji bez obaw o to, że nie będzie odpowiednia do okazji. Do wszystkich kart z zaproszeniami dołączyliśmy kwadratowe koperty, żeby można było od razu po uzupełnieniu treści, wysłać bądź wręczyć zaproszenia na Chrzest i roczek 2 w 1 swoim gościom. 

Wybierz zaproszenia z motywem liści eukaliptusa i złoceniami, w przypadku, gdy nie chcesz, by zaproszeni odnieśli wrażenie, że ważniejszym powodem do świętowania jest roczek – i na odwrót. Zarówno karta, grafika, jak i napis są uniwersalne w przekazie i pasują tak samo do każdej innej okazji, jak do chrzcin i roczku razem. Natomiast zaproszenia z rysunkami misia i zajączka podkreślają fakt, że bohaterami łączonego przyjęcia są dziewczynka i chłopiec, którzy ukończyli pierwszy rok życia i w tym samym dniu przystąpili do sakramentu Chrztu świętego. Dzięki naturalnym, roślinnym akcentom uzupełniającym grafiki zwierzątek, zaproszenia są eleganckie i bardziej wpisują się w charakter obu uroczystości.

Zaproszenia 2 w 1 na Chrzest i roczek – tekst do uzupełnienia

W Sakramento znajdziesz zaproszenia 2 w 1 od dzieci obojga płci, zaproszenia  personalizowane i uniwersalne oraz zaproszenia z grafikami zwierzątek i roślin. Wszystkie warianty znakomicie nadają się na połączone chrzciny i urodzinki. Ich cechą wspólną jest wnętrze z wykropkowanymi polami na dane pozwalające gościom zidentyfikować dzień, godzinę, kościół i lokal oraz osoby zapraszające na oba święta w jednym dniu. Każda formułka zaproszenia rozpoczyna się pustym miejscem na zwrot grzecznościowy od gospodarzy przyjęcia, a kończy wykropkowanym polem na numer telefonu, służący do potwierdzenia obecności na chrzcinach i roczku razem. Wybór takiego rozwiązania jest bardzo rozsądny, ponieważ uzupełnienie zaproszenia nie wymaga od rodziców specjalnego zaangażowania ani nie jest pracochłonne. 

Mocnym atutem gotowych zaproszeń do uzupełnienia własnymi danymi jest estetyczny i schludny wygląd oraz możliwość spersonalizowania zarówno okładki, jak  i wewnętrznej strony. Wystarczy wpisać dane lub przesłać do nas odmienione imiona i nazwiska gości, a zaproszenie na Chrzest i roczek 2 w 1 będzie gotowe! Takie zaproszenia są bardziej czytelne niż zaproszenia z pustą stroną, którą wypisuje się samodzielnie. Możesz je wysłać odpowiednio wcześniej lub wręczyć krewnym i przyjaciołom osobiście, zwłaszcza wtedy, gdy mieszkają w pobliżu. Forma osobistego wręczenia koperty z zaproszeniem 2 w 1 jest elegancka i bardziej doceniają ją starsi członkowie rodziny, choć dzięki gustownym grafikom na okładkach – goście otrzymujący zaproszenie za pośrednictwem poczty, również będą pod wrażeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium