KARTKA z życzeniami Gratulacje z okazji ciąży Wyjątkowa pamiątka

Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Urocza kartka z kolorowymi obrazkami i rymowanką, idealny upominek dla przyszłych rodziców, którą można wręczyć im, nawet gdy nieznana jest jeszcze płeć dziecka. Ta kartka będzie wzruszającą pamiątką z okresu oczekiwań na dziecko.

  • Ogłoszenie wiadomości o oczekiwaniu na dziecko jest wielką radością dla całej rodziny i przyjaciół, a uwaga skupiona jest wokół przyszłych rodziców. Dlatego warto w wyjątkowy sposób uczcić ten piękny moment, i zaraz po ogłoszeniu nowiny o ciąży podarować pamiątkową kartkę z życzeniami. Wzór z naszej oferty idealnie się sprawdzi na okazję gdy nieznana jeszcze płeć dziecka, bądź gdy przyszli rodzice postanowili zrobić najbliższym oraz sobie niespodziankę. Kartka na okładce posiada więc idealny na tę sytuację napis:

chłopiec dziewczynka nieważne GRATULACJE!

  • Poniżej napisu znajduje się przepiękna grafika, która kojarzy się z ozdobną girlandą, na której w funkcji ozdób wiszą dziecięce ubranka. Kolory są bardzo subtelne, neutralne i pastelowe. Okładka nabiera bajkowego charakteru. W środku kartki natomiast znajduję się uroczy rymowany wierszyk, który opowiada o urokach noszenia dziecka pod sercem. Jest tak zredagowany, że jego treść nie wskazuje na płeć dziecka, a odnosi się do faktu bycia w ciąży.
  • Kartkę z gratulacjami z okazji ciąży można wręczyć już na początku, gdy rodzice podzielą się tą radosną nowiną z resztą świata. Wręczając kartkę wyrazisz swoją radość i z pewnością sprawisz przyjemność przyszłej mamie. Kartka idealnie nadaje się również jako upominek na baby shower, zwłaszcza w sytuacji, gdy dopiero na przyjęciu przyszli rodzice podzielą się nowiną o płci dziecka. Doskonale się sprawdzi kartka z życzeniami także, gdy płeć dziecka ma być niespodzianką do dnia narodzin. Będzie to niezwykła pamiątka, którą chętnie rodzice pokażą dziecku, gdy podrośnie. Pod wierszykiem jest miejsce na podpis, dzięki czemu podarunek nabiera osobistego i pamiątkowego charakteru.

Wymiary:

  • 15 cm x 15 cm,
  • do kartki dołączamy białą, kwadratową kopertę.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium