Szatka na Chrzest z falbanką

Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Szatka na chrzest dla dziecka z ozdobną koronką.

• Piękna koszulka na chrzest dla dziecka wykonana ze śnieżnobiałego atłasu z połyskiem. Na środku koszulki umieszczono złotą aplikację przedstawiającą krzyż oraz chrzcielnicę. Koszulka wykończona jest piękną koronką u dołu oraz przy rękawkach, a falbanka na górze nadaje niepowtarzalnego uroku.

• Szatka będzie wyjątkową pamiątką Chrztu Św.

• Rozmiar: - uniwersalny.


Wyjątkowe święto Twojego dziecka

Szatka na chrzest to obowiązkowy element obecny w tym sakramencie. Kościół Katolicki ma specjalną ceremonię chrzcielną. W liturgii jest wiele słów i gestów, które mają swoje określone znaczenie, a nie do końca są zrozumiałe nawet dla wiernych. Biała koszulka na chrzest, którą w pewnym momencie ceremonii kładzie się na dziecko, symbolizuje przyobleczenie się w Jezusa Chrystusa, który daje zbawienie i życie wieczne. Kolor biały oznacza niewinność, świętość, nie tylko w Kościele, ale też po prostu, jako symbol. Z kolei szata w symbolice biblijnej oznacza błogosławieństwo.

Szatka na Chrzest

Personalizowana szatka do chrztu z falbanką może być wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia nawet po wielu latach. Chrzest ma różne oblicza. Nie zawsze jest to piękne wydarzenie w Kościele, gdzie chrzci się niemowlę. Czasem chrzest udzielany jest w pośpiechu w szpitalu, kiedy życie malucha jest zagrożone. Z kolei w Kościołach Protestanckich chrzci się ludzi dorosłych, już świadomych swojej wiary. Warto uczynić chrzest pięknym wydarzeniem również poprzez jego zewnętrzny, materialny wymiar.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl