ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kłos 10szt

3032.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Wyjątkowe zaproszenia w minimalistycznym stylu przełamane pięknym złotym nadrukiem. Skromne i eleganckie jednocześnie idealnie pasują na uroczystość Komunii Świętej. Tak zaproszeni goście z pewnością poczują się wyróżnieni.

• Eleganckie zaproszenie w formie otwieranej karty, ozdobione złotym nadrukiem. Przód zaproszenia zdobi złoty krzyż, wypisany elegancką czcionką napis "Pierwsza Komunia Św." oraz słowo "Zaproszenie", z tyłu natomiast widnieje przepiękny łan zboża. Wszystkie te elementy posiadają specjalną, lustrzaną powierzchnię w złotym kolorze, która przepięknie odbija światło i daje cudowny efekt subtelnego blasku. Do każdego z nich dołączymy kopertę. Wewnątrz zaproszenia, po lewej stronie znajduje się przepiękny cytat okolicznościowy autorstwa Jana Pawła II, a po prawej został umieszczony tekst właściwy zaproszenia:

"Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. (imię i nazwisko gościa),
Na uroczystość przyjęcia przez (imię dziecka)
Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej
W Dniu ....... o godzinie ........ w Kościele ....................................
Przyjęcie Komunijne odbędzie się w .......................................

Prosimy o potwierdzenie przybycia"

Po lewej stronie znajduje się cytat:

Modlić się znaczy dać
trochę swojego czasu Chrystusowi,
zawierzyć Mu, pozostawać
w milczącym słuchaniu Jego Słowa,
pozwalać mu odbić się
echem w sercu.

• Zaproszenie posiada również dodatkową ozdobę w postaci eleganckiego, złotego sznureczka przewiązanego przez jego środek. Zaproszenie jest wykonane w klasycznym stylu, a złota, lustrzana czcionka dodatkowo dodaje mu szyku i elegancji. Idealnie spełni ono swoją rolę, stając się jednocześnie przepiękną dekoracją w połączeniu z innymi elementami z kolekcji Złoty Kłos

Wymiary:

• 10cm x 15cm

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl