ZAPROSZENIA na Chrzest Św. dla Rodziców Chrzestnych Małe Stópki

Uniwersalne zaproszenie dla Matki Chrzestnej na Chrzest Święty dziecka. Elegancka, biała karta ma dekoracje złotych, dziecięcych stópek. Wewnątrz jest krótki wierszyk i gotowy teksty do wypełnienia. W zestawie dodatkowo biała koperta.
  • nowość
Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Jedną z ważniejszych osób na uroczystości Chrztu Świętego dziecka, są oczywiście jego rodzice chrzestni. To oni zgodzili się towarzyszyć dziecku przez okres raczkowania, dojrzewania i życia dorosłego. Obiecali wspierać je i darzyć swoją miłością oraz troską. Sprawcie zatem, aby poczuli się wyjątkowo i wyślijcie do nich eleganckie zaproszenia z wyróżnioną dedykacją!

  • Zaproszenia w formie otwieranej karty, zrobione zostały ze sztywnego, wysokiej jakości papieru. Na mlecznobiałej okładce każdego z nich, znajduje się charakterystyczna dla kolekcji Małych Stópek grafika. Jak już nazwa Wam podpowiada, są to dwie dziecięce stópki w kolorze matowego złota. Na ich piętkach dodaliśmy po małym, białym serduszku.
  • Pod ozdobną grafiką zamieściliśmy dedykowaną część, którą jest napis "Zaproszenie dla Matki Chrzestnej na Chrzest Święty", a na drugiej karcie "Zaproszenie dla Ojca Chrzestnego na Chrzest Święty". Część "Matki Chrzestnej" i "Ojca Chrzestnego" wykonaliśmy w bliźniaczym co stópki, złotym kolorze, zaś reszta nadrukowana została czcionką w eleganckiej, czarnej barwie.
  • Po otworzeniu zaproszenia, na lewej stronie znajdziecie również rysunek dziecięcych stópek, ale pod nimi dodaliśmy jak zawsze coś od siebie:

"TA MAŁA ISTOTKA
DO KOŚCIOŁA PRZYNIESIONA,
PRZEZ CHRZEST ZOSTANIE
BOGU POWIERZONA."

  • Na stronie prawej umieściliśmy gotowy dla Was tekst do wypełnienia. Wiemy, jak bardzo cenicie sobie każdą wolną chwilę w czasie przygotowań do Chrztu Świętego dziecka, dlatego wystarczy, że puste pola wypełnicie informacjami odnośnie uroczystości. Dodatkowo do zaproszenia dołączamy dla Was białą kopertę, aby dopiąć wszystkiego na ostatni guzik.

Wymiary:

  • 14 cm x 14 cm

Ważne:

  • w zestawie znajdują się 2 zaproszenia (dla matki i ojca chrzestnego) oraz 2 białe koperty

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl