PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Sztućce z grawerem to doskonały pomysł na upominek dla małego dziecka z okazji narodzin, chrztu świętego czy roczku. Jest to podarunek praktyczny, estetyczny, może być użytkowany latami, a co najważniejsze ucieszy zarówno dziecko, jak i jego opiekunów.

Oryginalny prezent na lata

Upominki bywają kłopotliwe – rodzice małych dzieci świetnie znają sytuacje, w których zostają obdarowani kolejną maskotką albo niepraktycznym gadżetem. Szukając prezentu dla małego dziecka, warto zatem pomyśleć szerzej i przyjrzeć się także rzeczom użytkowym. Do takich przedmiotów należą sztućce, na których można wygrawerować imię dziecka. Personalizowane sztućce na urodziny dziecka, roczek czy chrzest święty podarować może każdy z gości, przy czym szczególnie zachęcamy do tego rodziców chrzestnych, najbliższą rodzinę i przyjaciół. Taki upominek będzie wyrazem zaangażowania w życie dziecka, ponieważ jest przedmiotem praktycznym, estetycznym i może służyć latami. Sztućce z grawerem dostępne w sklepie sakramento.pl wykonane są ze stali nierdzewnej, materiał ten sprawia, że są łatwe w pielęgnacji i charakteryzują się dużą trwałością. W zależności od rozwoju dziecka i jego wzrostu ze sztućców z imieniem mogą korzystać maluchy, przedszkolaki, a nawet dzieci szkolne. A jeśli dziecko z nich wyrośnie, dzięki personalizacji zostaną jako wspaniała i wzruszająca pamiątka.

Sztućce dla dziecka – nauka i zabawa

Sztućce z grawerem to upominek, który pozytywnie zaskoczy rodziców i ucieszy także malucha. A to dlatego, że dzieci uwielbiają naśladować dorosłych we wszystkich czynnościach – bardzo chętnie bawią się zmiotką, odkurzaczem czy zabawkowymi narzędziami. Szybko także przestają zgadzać się na bycie karmionym czy jedzenie rączkami i domagają się własnych sztućców. Wiadomo jednak, że standardowe widelce i łyżki są dla nich niewygodne. Sztućce dla dzieci z grawerem ze sklepu sakramento.pl natomiast idealnie leżą w małej rączce i pasują do małej buzi, dzięki nim dziecko z powodzeniem zaczyna uczyć się samodzielnego jedzenia. Używanie łyżki czy widelca jest także doskonałym treningiem tzw. motoryki małej czyli precyzyjnych ruchów rączek, ponadto ćwiczy koordynację ręka-oko to jest zdolność synchronizowania ruchów z tym, co się widzi. Maluch zatem z radością osiąga kolejne umiejętności. A rodzic? Rodzic zamiast karmić pociechę, może sam wreszcie zjeść ciepły posiłek, wspierając tylko dziecko w nauce.

Wybór sztućców z grawerem i ich personalizacja

W skład każdego zestawu sztućców dla dzieci z grawerem na urodziny czy chrzest święty wchodzi łyżka, nóż, widelec i łyżeczka wykonane ze stali nierdzewnej. Sztućce dla dziecka są zmniejszoną wersją dorosłych – komora łyżki i łyżeczki mieści się w małej buzi, widelec umożliwia nabijanie kęsów pokarmu nawet przez niewprawioną rączkę, nóż jest na tyle tępy, że dziecko się nie skaleczy, a jednocześnie wystarczająco twardy, by umożliwić krojenie miękkich kawałków jedzenia, rękojeść wygodnie leży w dłoni dziecka. W sklepie sakramento.pl są cztery rodzaje zestawów grawerowanych sztućców dla dzieci. Każdy charakteryzuje się inną grafiką na rękojeści. Do wyboru są:

  • sztućce z grawerem misia – rysunek misia jest taki sam na każdej rączce;
  • sztućce z grawerem zwierzątek – na rączce widelca widnieje panda, na nożu lew, na łyżce zebra, a na łyżeczce słonik;
  • sztućce z rysunkiem zabawek – na rączce widelca jest miś, na nożu konik na biegunach, na łyżce samolocik, a na łyżeczce rogalik księżyca w nocnej czapce;
  • sztućce z grawerem symboli, obok których można umieścić najważniejsze dane dziecka – na rączce widelca symbol smoczka, przy którym można wygrawerować imię, na nożu serduszko z wykresem tętna, obok którego można umieścić datę urodzenia, na łyżce symbol budzika, idealny do wpisania godziny urodzenia, na łyżeczce symbol znaku zodiaku i jego słowny opis.

Obok rysunków w każdym zestawie można wygrawerować imię dziecka w wybranej z czcionce – pismem prostym lub kursywą, z wielkiej litery lub całe imię wielkimi literami. Dzięki takiej personalizacji sztućce na roczek z prezentu uniwersalnego stają się prezentem osobistym. Wygrawerowanie imienia na rączce to także sugestia, że darczyńca poświęcił czas na wybór odpowiedniego przedmiotu, że zależy mu na tym, by upominek miał dla dziecka wyjątkowe znaczenie i obok praktycznego zastosowania był także pamiątką.

Sztućce z imieniem – gotowy, estetyczny upominek

Decydując się na zakup sztućców z imieniem, mogą Państwo wybrać także eleganckie opakowanie. Do wyboru mamy estetyczne pudełka kartonowe z okienkiem i personalizowaną banderolą – widnieje na niej urocza kolorowa grafika zwierzątek, obok których można umieścić imię dziecka, imiona darczyńców oraz datę. Szczególnie jednak polecamy – zwłaszcza jeśli sztućce z grawerem będą upominkiem na chrzest lub roczek – drewnianą szkatułkę o wymiarach 14 cm na 21 cm, w której przedmioty ułożone są na kremowej wyściółce. Tu także dołączona zostaje kartka z kolorową grafiką i spersonalizowanym napisem, na której można podać imię dziecka, informację o okazji, z jakiej otrzymuje prezent, imiona darczyńców oraz datę. Starannie wykonane i estetyczne opakowania ze sklepu sakramento.pl sprawiają, że zamawiając sztućce z grawerem mają Państwo oryginalny i gotowy do wręczenia prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium