Dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą zachowane w odcieniach złota z dodatkiem kwiatów zawsze  wyróżniają się prawdziwą elegancją. Są niezastąpione oraz nadają uroczystości bardzo odświętnego klimatu. Kolekcja Geometryczne Serce to połączenie nowoczesności z delikatnością, która ma w sobie wszystkie wyżej wymienione cechy. Ta niezwykła grafika wykorzystuje motyw kwiatowy przemieszany z symbolami typowymi dla przyjęcia komunijnego. Kolekcja Geometryczne Serce to m.in. serwetki komunijne, zaproszenia na komunię czy tabliczki na stoliki. 

Geometryczne Serce (komunia)

Kolekcja Geometryczne Serce - połączenie motywu kwiatowego z minimalizmem.


Podczas przyjęć komunijnych kwiaty można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest użycie dodatków komunijnych z motywem kwiatowym. Dzięki czemu rodzice mogą dopełnić aranżację pomieszczenia oraz wystrój stołu. Jest to niezastąpiony motyw przewodni podczas komunijnych przyjęć, jak i samych ceremonii przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dziecko. Piękne, kolorowe kwiaty symbolizują delikatność jaka towarzyszy kolekcji, a złote elementy zawarte w grafice to elegancki akcent, który nadaje charakteru.


Dekoracja wnętrza na przyjęciu komunijnym - pokrowce na krzesła.


Dekoracja pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego jest jedną z ważniejszych rzeczy, które należy dopilnować. Aranżacja sali musi odpowiadać poważnej i podniosłej atmosferze uroczystości, jaką jest Komunia Święta. Ta zasada tyczy się nie tylko dodatków jakich użyto do wystroju pomieszczeniu, dekoracja krzeseł również ma tu znaczenie. Nie potrzeba wiele, aby krzesła dobrze się prezentowały. W celu dekoracji krzeseł można wykorzystać pokrowce. Jedyne o czym należy pamiętać, to aby pasowały one do reszty dekoracji i nie odbiegały od motywu przewodniego całego przyjęcia. Taki komfort może zapewnić seria dodatków z kolekcja Geometryczne Serce.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium