Różaniec komunijny to niezbędny dodatek każdego komunijnego dziecka. Z perełkami, czy też z kolorowymi koralikami, zakończone delikatnym krzyżykiem będzie piękną pamiątką. Oryginalny różaniec możesz podarować w prezencie dla dziecka komunijnego to popularny podarunek z tej okazji. Wybierz najpiękniejszy różaniec i zaskocz obdarowane dziecko. 

Modlitewnik i różaniec – akcesoria niezbędne dla każdego komunijnego dziecka

Komunia Święta to bez wątpienia najważniejsze, bo pierwsze świadome wydarzenie duchowe i religijne w życiu dziecka, dlatego przygotowania do uroczystości trwają zwykle wiele miesięcy. Spotkania na lekcjach religii i w salkach katechetycznych przygotowują dziecko do jak najlepszego przeżycia tej ważnej, podniosłej uroczystości. Akcesoriami pomocnymi w odbywaniu religijnej edukacji są modlitewnik oraz różaniec. Oba z nich służą do modlitwy i są symbolem niemal niezbędnym w ręku dziecka przystępującego do Komunii Świętej.

Do czego służy modlitewnik?

Modlitewnik to książeczka, która zawiera najważniejsze modlitwy, pieśni sakralne, mały katechizm oraz podstawowe informacje dotyczące sakramentów świętych. Czyli wszystko to co mały katolik powinien mieć pod ręką przygotowując się do I Komunii Świętej. Modlitewnik to niezbędne akcesorium dziecka komunijnego. Dodatkowo stanowi cudowną pamiątkę. W sklepie internetowym Sakramento oferujemy piękny modlitewnik w eleganckim białym kolorze z symbolicznym obrazkiem zdobiącym okładkę. Dzięki takiej kolorystyce jest to uniwersalny modlitewnik dla chłopca i dziewczynki. Opatrzony napisem „Modlitewnik Dziecka Bożego” stanowi wspaniały prezent na Komunię. Ta pamiątka I Komunii Świętej posiada dodatkowo twarde etui, dzięki któremu książeczka pozostanie z dzieckiem na lata. Wyposażony w praktyczną zakładkę modlitewnik to niezwykle wartościowy i praktyczny prezent komunijny.

Różaniec święty – doskonały prezent i piękna pamiątka I Komunii Świętej

Różaniec jest niezbędnym akcesorium dla dziecka komunijnego, ponieważ stanowi symbol rozmowy z Bogiem. Składa się zawsze z tych samych elementów – koralików, które oznaczają tajemnice różańcowe oraz medalika lub krzyża. W związku z tym różańce różnią się materiałami, z których są wykonane. Drewniany różaniec zachwyca prostotą. Naturalne drewniane paciorki w kolorze ciepłego brązu zaplecione na sznurze wyglądają niezwykle efektownie. Różaniec wykonany z drewna dla chłopca i dla dziewczynki będzie piękną i wartościową pamiątką. Jeśli jednak zależy nam na klasycznym różańcu dla dziewczynki, polecamy biały różaniec z koralikami w kształcie serduszek. Klasyczny różaniec na posrebrzanym łańcuszku dostępny jest w Sakramento również w wersji z okrągłymi perełkami. Różaniec z białymi perełkami dla dziewczynki oraz różaniec z czarnymi perełkami dla chłopca to z pewnością doskonały wybór. Poszukiwaczom drobnej pamiątki komunijnej proponujemy mały różaniec z dziesiątką różańca, który bez wątpienia będzie idealnym dodatkiem do prezentu komunijnego.

Pudełko na różaniec – symboliczne i efektowne opakowanie różańca komunijnego

Aby różaniec pozostał z obdarowanym dzieckiem na lata, istotne jest praktyczne i efektowne zapakowanie prezentu. W związku z tym w Sakramento kupisz eleganckie i bardzo symboliczne, wykonane z drewna opakowanie, które będzie doskonałym dodatkiem do drewnianego różańca. Oferujemy estetyczne plastikowe pudełka na różaniec jak również wzór z aniołkiem. Każde wykonane z należytą starannością, będzie przez długie lata służyło wraz z różańcem jako pamiątka I Komunii Świętej.

Książeczka i różaniec – piękny prezent nie tylko na Komunie Świętą

Oba przedmioty są z pewnością pięknym prezentem na Komunię od rodziców Chrzestnych czy dziadków. Jednak można podarować je dziecku również przy okazji Chrztu Świętego lub Bierzmowania. Książeczka i różaniec będą bez wątpienia idealną pamiątką uroczystości religijnych, która zostanie z dziećmi na lata.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium