Dekoracja tortu za pomocą świeczek, zimnych ogni, czy fontanny to stosunkowo klasyczny sposób upiększenia wypieku. Jednak użycie tego typu akcesoriów nie skreśla ich z listy dodatków dających niezapomniany efekt. Świeczki w kształcie cyfr to cudowna dekoracja do tortów, która z powodzeniem obwieści ile lat kończy nasz mały jubilat. Każde tego typu akcesorium możemy dopasować do motywu przewodniego imprezy, co sprawi, że wystrój i aranżacja będą spójne.

Świeczka na roczek różowa jedynka Świeczka na roczek różowa jedynka
Producent: OMS
Cena:

3,25 zł

szt.
zobacz więcej

Świeczki

Świeczki na tort urodzinowy to piękny dodatek wzbogacający wypiek podczas tak wyjątkowej uroczystości. Od pewnego czasu na tortach przestały triumfować klasyczne ozdoby. W tym momencie królują nowoczesne kontury na tort, toppery pięknie odbijające światło, czy drewniane napisy wykonane elegancką czcionką. Jednak świeczki wciąż trzymają się wysoko w rankingu ulubionych dekoracji rodziców. Elegancka i solidna świeczka w kształcie cyferki jeden to wspaniała dekoracja tortu, która zachwyci wszystkich gości.


Kolorowe świeczki urodzinowe o oryginalnym kształcie są niemałą konkurencją dla klasycznych cyferek. Coraz bardziej popularnym dodatkiem cukierniczym stają się świeczki, które przyjmują jakiś kształt, np. kotka, czy statku kosmicznego. Jest to bardzo praktyczny element, którego nie może zabraknąć podczas przyjęcia urodzinowego Waszego dziecka! Sklepy z wyposażeniem na imprezy okolicznościowe coraz częściej proponują całe zestawy dekoracji. Dzięki temu nie tylko wystrój i aranżacja można dopasować do siebie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium