PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Kolekcja komunijna Komunia Chłopca przedstawia kontury chłopczyka przystępującego do sakramentu pierwszej komunii świętej, z rączkami złożonymi do modlitwy i przyodzianego w albę. Kolekcja z dzieckiem komunijnym jest bardzo gustowna i wymowna w przekazie. Warto wziąć pod uwagę jej wykorzystanie podczas przygotowań do uroczystości komunijnych synka, ponieważ są w niej wszystkie elementy umożliwiające zaaranżowanie kompleksowego przyjęcia z okazji I Komunii Świętej. Znajdziesz tam zarówno gotowe dekoracje stołów i sali, jak i prezenty dla wszystkich uczestników uroczystego poczęstunku, ze szczególnym uwzględnieniem chłopca przystępującego do sakramentu komunii świętej. Wszystkie elementy wyróżnia wizerunek chłopczyka pogrążonego w modlitwie. Pojawia się on na pamiątkowych albumach fotograficznych, na dekoracjach i na słodkich upominkach dla gości zaproszonych do wspólnego świętowania w rodzinnym gronie. 

Kolekcja komunijna Komunia Chłopca – wszystko na I Komunię Świętą dla chłopca

Kolekcja komunijna Komunia Chłopca to interesująca kolekcja gotowych dekoracji i prezentów, które ułatwiają samodzielną aranżację poczęstunku dla bliskich z okazji udzielenia synowi sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, aby wyprawić przyjęcie w wybranym lokalu, a nawet przygotować dla gości miłe niespodzianki. Rodzice chrzestni mogą wybrać dla chrześniaka Biblię w personalizowanej okładce, a dziadkowie – kieszonkowy album fotograficzny lub imienną ramkę na pamiątkowe zdjęcie z uroczystego dnia. W kolekcji komunijnej są słodkie łakocie, które możesz podarować uczestnikom przyjęcia razem z bilecikiem z podziękowaniem.

Dzięki kolekcji z grafiką chłopczyka modlącego się możesz zaoszczędzić na kosztach organizacyjnych i obsłudze sali. Otrzymujesz cały pakiet rozwiązań na udany poczęstunek dla gości oraz sprawienie, aby mały bohater dnia zrozumiał rangę udzielonego mu sakramentu. Wszystko, czego potrzebujesz w tym ważnym dla całej rodziny dniu znajdziesz w dedykowanej kolekcji komunijnej. Sylwetka chłopca w albie jest bardzo wymowna i od pierwszego wejrzenia wiadomo, z jakiej okazji rodzice wyprawili przyjęcie. Kolekcja komunijna Komunia Chłopca znakomicie prezentuje się na pamiątkowych fotografiach z pierwszej komunii świętej chłopca i przysporzy wielu wzruszeń powstałych na skutek wspomnień. 

Dekoracje i prezenty z kolekcji komunijnej Komunia Chłopca

W kolekcji są dekoracje, akcesoria i prezenty, takie jak: tabliczka w złotej ramce do dekoracji stołów, zaproszenia na komunię chłopczyka, personalizowane czekoladki dla gości komunijnych, bileciki z podziękowaniem za udział w uroczystościach komunijnych, księga pamiątkowa na wpisy z życzeniami i dedykacje od komunijnych gości, winietki personalizowane do dekoracji stołów, Biblię personalizowaną w prezencie od rodziców chrzestnych, świeczki zapachowe w dekoracyjnych słoiczkach, ciasteczka szczęścia z wróżbą jako podziękowanie dla gości oraz ozdoby stołu – świeczniki, serwetki i bieżnik. Wszystkie elementy są gotowe do natychmiastowego wykorzystania podczas przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej. 

Na każdej dekoracji, akcesorium i prezencie jest grafika chłopczyka w albie z rączkami złożonymi do modlitwy, która jest motywem wspólnym dla całej kolekcji komunijnej Komunia Chłopca. Dzięki temu wygląd stołów i sali jest harmonijny, stonowany i odpowiedni do rangi uroczystości. Na pewno wzbudzi wiele zachwytów w otoczeniu i spotka się z uznaniem bohatera dnia, na którego cześć rodzice wyprawili przyjęcie komunijne. Jeśli chcesz, aby wszystkie dekoracje i prezenty były jeszcze bardziej wyjątkowe i zapadające w pamięć, weź pod uwagę spersonalizowanie wszystkich tworzącą kolekcję elementów. Nadruki personalizacyjne, takie jak: imię dziecka komunijnego, data przyjęcia sakramentu komuniii świętej, podpis dedykowany i nazwa okazji uczynią kolekcję jeszcze bardziej oryginalną.

Dlaczego wybrać kolekcję komunijną Komunia Chłopca?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na kolekcję komunijną z wizerunkiem modlącego się chłopczyka w albie. Przede wszystkim za wyborem przemawiają względy ekonomiczne i estetyczne oraz symboliczny wymiar kolekcji. Wizerunek komunijnego chłopczyka w pastelowej tonacji spodoba się każdemu, kto ceni sobie najważniejsze przesłanie sakramentu, czyli przyjęcie do serca ciała Jezusa Chrystusa w postaci komunikantu i tym samym świadomą akceptację reguł i zasad wiary chrześcijańskiej przez dziecko. Istnieje jeszcze o wiele więcej argumentów, które zachęcają do wyboru komunijnej kolekcji Komunia Chłopca

Do tych najważniejszych należą:

 • kompleksowa samodzielna organizacja przyjęcia komunijnego na każdym etapie przygotowań,
 • dbałość o najdrobniejsze detale, począwszy od zaproszeń po prezenty dla gości,
 • spójny i harmonijny w odbiorze wystrój sali i stołów,
 • prezenty dla wszystkich obecnych podczas przyjęcia,
 • wspaniała, sentymentalna pamiątka z pierwszej komunii świętej,
 • gotowe dekoracje stołów i sali,
 • możliwość spersonalizowania każdego elementu kolekcji komunijnej z wizerunkiem modlącego się chłopca,
 • chłopięca, wymowna w odbiorze i symboliczna grafika,
 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • wyjątkowa pamiątka na wyjątkową okazję.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium