Zastanawiasz się, jak kreatywnie poinformować o ciąży najbliższych? Mamy dla Ciebie wspaniałe propozycje w naszym sklepie Sakramento.pl. Twój partner, a także rodzice będą zaskoczeni, bo pomysły na powiadomienie o ciąży są naprawdę oryginalne. Będzie to świetna pamiątka dla każdego z nich!

KREATYWNE POWIADOMIENIA O CIĄŻY

Pomysły jak poinformować partnera o ciąży

Zastanawiasz się, jak poinformować partnera o ciąży? Możesz mu wręczyć magiczny kubek. Ale nie tak po prostu, a w ramach wspólnie spędzanego czasu. Nie będzie to żadna wyjątkowa chwila i w ten sposób niczego nie będzie się domyślał. Oczywiście może zauważyć nowy kubek, choć niekoniecznie, wszak mężczyźni nie zawsze są spostrzegawczy. Zatem jak poinformować męża czy też partnera o ciąży? Wystarczy zrobić kawę i herbatę i wręczyć nasz czarny kubek. Pod wpływem ciepła stopniowo będzie odkrywał treść i grafikę. Widać koronę, muszkę, a także duży napis: „Zostaniesz tatą”. Na kubku pod termiczną czarną powłoką są także niewielkie czerwone serduszka. Taki sposób powiadomienia o ciąży sprawi, że szok będzie spory, ale późniejsza radość zapewne ogromna. Alternatywą może być przygotowanie wcześniej kubków i poproszenie partnera, by to on zrobił gorące napoje.

Jak kreatywnie powiedzieć o ciąży partnerowi?

Nie musisz używać słów, by informacja, która jest tak ważna dla Was obojga, do niego dotarła. Możesz wybrać jeden z naszych pomysłów na powiadomienie o ciąży. Proponujemy urocze body niemowlęce. Zaopatrzysz się już w pierwszy element wyprawki, a jednocześnie poinformujesz partnera o ciąży w sposób rozczulający. Body niemowlęce z napisem „Cześć Tatusiu” posiada dłuższą treść. Twój partner przeczyta następujące słowa: „Mamusia powiedziała mi, że jesteś niesamowity i że będziesz wspaniałym tatą. Nie mogę doczekać się spotkania z Tobą!” Bez wątpienia ten sposób poinformowania o ciąży może wycisnąć łzę z największego twardziela. Gdy chcesz, by było nieco mniej ckliwie, wybierz ciasteczko z wróżbą, a właściwie ciasteczko z ukrytą wiadomością! Oczywiście po jego przełamaniu Twój partner przeczyta słowa: „Gratulacje Kochanie. Zostaniesz wkrótce tatą!”

Jak powiedzieć o ciąży dziadkom?

Jeśli zastanawiasz się, jak poinformować o ciąży rodziców w sposób nietuzinkowy to mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji. Czasami trudno jest zacząć i coś powiedzieć, dlatego można tę informację przekazać, wręczając prezent. Jedną z naszych propozycji są puzzle w pudełku z napisem: „Zostaniesz babcią!” albo „Zostaniesz dziadkiem!” Właściwie już po otwarciu pudełka Twoi rodzice mogą domyślić się, o co chodzi. Jednak poproś ich, aby najpierw ułożyli puzzle. Gdy po otwarciu dalej nie będą się domyślać, to napięcie i ekscytacja będą stopniowo wzrastać, aż do wybuchu radości. Takie puzzle są zdobione różowymi lub niebieskimi kwiatami, a napis jest różowy lub niebieski, w zależności od tego, czy puzzle są przeznaczone dla babci, czy dla dziadka.

Oryginalne powiadomienie o ciąży dziadków – niespodzianek ciąg dalszy

Przyszli dziadkowie na pewno czekają na informację, że jesteś w ciąży. Jednak możesz wykorzystać pomysł na powiadomienie o ciąży, dzięki któremu domyślą się, o co chodzi, ale aby dojść do sedna, będą musieli zetrzeć powłokę zdrapki. Właśnie zdrapka z niespodzianką jest naszą kolejną propozycją. Możesz wybrać wersję dla przyszłej babci i przyszłego dziadka. Na zdrapkach widnieją złote stopki oraz napis „Kochana Mamo!” lub „Kochany Tato!” oraz dopisek: „mam dla Ciebie wiadomość...” Poniżej widnieje okrągłe pole do zdrapania, pod którym znajdą radosną informację o Twojej ciąży. W ten sam sposób możesz powiadomić swoich teściów.

Ciekawym pomysłem na powiadomienie o ciąży będzie kubek z ukrytą wiadomością na dnie. Dostępna jest wersja dla przyszłej babci i przyszłego dziadka. Otrzymując od Ciebie kubek kawy, niczego nie będą się spodziewać. Podczas gdy będą delektować się gorącym napojem, zauważą tę ważną wiadomość: „Zostaniesz babcią” albo „Zostaniesz dziadkiem”. Każdy kubek z napisem na dnie jest ozdobiony z zewnątrz grafiką kwiatów, a także złotym napisem: „Pięknych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same”. Na wewnętrznej krawędzi kubka dziadkowie zauważą z kolei słowa: „kiedy wypijesz, uśmiechniesz się”. Zatem napięcie będzie stopniowane, aż do ukazania się radosnej nowiny.

Wybierz powiadomienie o ciąży, które najbardziej Ci odpowiada i uważasz, że zaskoczy Twoich najbliższych. Na pewno kreatywne pomysły na poinformowanie o ciąży się sprawdzą. Będą to pamiątki na całe życie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium