PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Kolekcja Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty dziewczynki to świetny wybór, ponieważ zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by wyprawić eleganckie przyjęcie chrzcielne. Są w niej gotowe dekoracje, akcesoria i prezenty z grafiką pastelowego wianka okalającego śpiącą maleńką dziewczynkę. Wzór pasuje do przyjęcia chrzcielnego w wielu stylach, niezależnie od tego, jaką wybrałeś kolorystykę czy tematykę przewodnią. Dekoracje i prezenty z motywem śpiącej dziewczynki najlepiej będą komponować się z wystrojem w konwencji boho, rustykalnej i naturalnej, ze względu na pastelową szatę graficzną i dekory roślinne. Możesz zdecydować, czy chcesz spersonalizować gotowe rozwiązania na chrzciny z Sakramento, czy zostawić prezenty i ozdoby bez nadruków imiennych. Wybór opcji imiennej kolekcji gwarantuje niepowtarzalność i oryginalność wszystkich elementów. 

Kolekcja Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty z gotowymi pomysłami na aranżację chrzcin

Kolekcja Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty dziewczynki umożliwia kompleksową organizację przyjęcia chrzcielnego dla córki we własnym zakresie, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić na kosztach i czasie. Warto sięgnąć po gotowe rozwiązania dekoracyjne z Sakramento i skorzystać z naszych pomysłów na prezenty dla wszystkich zgromadzonych na chrzcinach dziewczynki. Jakie dekoracje rekomendujemy do zaaranżowania wystroju sali i stołów, żeby wzbudzić podziw gości? Są to: świeczniki 2 w 1 na tealight i długą świeczkę, plakat powitalny i tabliczki rezerwacyjne na stoliki. Aranżację możesz dopełnić, sięgając po opłatek na tort chrzcielny i profitkę na gromnicę z takim samym wzorem, a całość będzie prezentować się estetycznie i zjawiskowo.

W kolekcji na chrzciny dziewczynki znajdziesz również papeterię, czyli winietki, bileciki i zaproszenia dla gości do wypisania. Na elementach papierowych również pojawia się motyw wianka okalającego maleńką dziewczynkę, która słodko śpi. Winietki, bileciki i wnętrza kart z zaproszeniem możesz uzupełnić, wpisując konkretne dane dotyczące czasu i miejsca organizacji pierwszego sakramentu i chrzcin. Widząc tak wzruszającą i uroczą grafikę na pierwszym planie, goście na pewno nie odmówią udziału w ceremonii sakramentalnej i przyjęciu. Kolekcja Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty zrobi wrażenie na każdym, niezależnie od tego, czy zaaranżujesz wystrój, wybierając jeden z elementów dekoracyjnych, czy całą kolekcję na przyjęcie chrzcielne dla dziewczynki.  

Co wyróżnia kolekcję Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty?

Dlaczego wybierając dekoracje i prezenty na przyjęcie z okazji Chrztu świętego córeczki, warto zwrócić uwagę na kolekcję z wiankiem i niemowlęciem wewnątrz? Pierwszym i zarazem najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem tej kolekcji jest oszczędność czasu i pieniędzy oraz możliwość samodzielnego stworzenia nietuzinkowego i bardzo eleganckiego wystroju, który z pewnością spodoba się wszystkim uczestnikom chrzcin. Stawiając na praktyczne gotowe dekoracje z grafiką uroczej maleńkiej dziewczynki, masz gwarancję, że goście trafią na właściwe przyjęcie chrzcielne, zwłaszcza w sytuacji, gdy w wybranym lokalu odbywa się kilka imprez jednocześnie. Identyczny rysunek jest na opłatku tortu na Chrzest święty, co sprawia, że tort będzie skonsumowany do ostatniego okruszka. 

Kolekcja Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty to także atrakcyjne prezenty dla ochrzczonej dziewczynki oraz dla wszystkich gości bawiących się na przyjęciu chrzcielnym. Jeśli jesteś rodzicem chrzestnym, idealnym wyborem prezentowym dla chrześniaczki jest album fotograficzny lub biblia z motywem charakterystycznym dla kolekcji i możliwością spersonalizowania okładek. Grafika wianka w pastelowej szacie graficznej pojawia się ponadto na profitce gromnicy i szatkach do chrztu. A co polecamy dla gości jako podziękowanie za uczestnictwo w tak ważnym dniu? Prezenciki drobne, takie jak na przykład: ciasteczka szczęścia z wróżbą, bombonierki, mleczne czekoladki, lizaki i krówki, do których warto dołączyć spersonalizowany bilecik w formie podziękowania. 

Jakie elementy kolekcji na chrzciny dla dziewczynki warto spersonalizować?

Jeśli zastanawiasz się, czy lepsza będzie opcja imienna, czy uniwersalna eleganckiej kolekcji ze śpiącą dziewczynką wewnątrz roślinnego wianka, weź pod uwagę to, że tylko personalizacja gwarantuje niepowtarzalność wystroju chrzcin. Imię dziewczynki, data pierwszego sakramentu i okolicznościowa dedykacja doskonale uzupełniają uroczą grafikę, przez co staje się ona unikalna. Dobrze przemyśl personalizację elementów dekoracyjnych i prezentów dla bohaterki przyjęcia oraz pozostałych gości. Spersonalizowany plakat powitalny, personalizowane zaproszenia dla rodziców chrzestnych i pozostałych gości, imienne winietki i bileciki to prosty sposób na to, żeby uczestnicy chrzcin odnieśli wrażenie, że przyjęcie chrzcielne dla dziewczynki jest wyjątkowe. 

Personalizowane prezenty z kolekcji Chrzciny Dziewczynki na Chrzest święty to nie tylko praktyczne upominki, ale także cudowna rodzinna pamiątka z Chrztu świętego małej księżniczki. Warto spersonalizować zarówno biblię, księgę wspomnień na wpisy i życzenia gości oraz album fotograficzny, jak i szatki, profitkę czy gromnicę. Bez nadruków imiennych nie byłyby one takie same. Mała dziewczynka, jak będzie starsza, chętnie zajrzy do pudełka na szatki z nadrukami imiennymi i datą chrztu oraz pozna tajemnice pierwszego sakramentu, sięgając po personalizowaną biblię. Jednak największą ciekawość obudzi w niej wyjątkowy imienny album fotograficzny ze wklejonymi zdjęciami z kościelnej uroczystości i przyjęcia chrzcielnego w gronie bliskich osób.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium