Rozety papierowe to jedna z piękniejszych i delikatniejszych dekoracji pomieszczenia. Powieszone na suficie sprawdzą się idealnie jako uzupełnienie aranżacji słodkiego stołu. Niektórzy traktują rozety jako tani wypełniacz, który nic szczególnego, nie wprowadza do aranżacji pomieszczenia. Jednak dla wielu osób jest to pełnoprawny i ważny element dekoracji lub, nawet, przodujący motyw uroczystości.

Rozety dekoracyjne

Okazuje się, że rozety dekoracyjne, jako jedne z niewielu dekoracji, mają swoją historię powstania. Dodatek wzorowany na ornamencie architektonicznym w kształcie rozwiniętej róży, to niezwykle piękne akcesorium. Pomimo swojej wyjątkowo niskiej ceny, jest to bardzo widowiskowa dekoracja, która uzupełni każdą aranżację. Bez większego problemu rodzice mogą przywieść ją do sufitu z pomocą przylepców lub dwustronnej taśmy.


Rozety papierowe to także bardzo elegancka i powabna ozdoba, która przypomina odrobinę kotylion. W ostatnich kilku sezonach powróciła w wielkim stylu w łaski rodziców, dzięki czemu możemy je coraz częściej spotkać na różnego rodzaju uroczystościach. Nie tylko idealnie współgrają z aranżacją słodkiego stołu, ale także jako dekoracja stołów dla gości. Takie dekoracje urodzinowe dodadzą nie tylko elegancji, ale również delikatności, która cudownie wpasuje się w taką tematykę przyjęcia.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium