Pierwsze urodzinki dziecka, to cudowna okazja do świętowania i spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Każdy element dekoracyjny, który jest przeznaczony na tą wyjątkową imprezę można dopasować do motywu przewodniego urodzinek. Zaproszenia na roczek to jeden z pierwszych dodatków jakie rodzice muszą wybrać podczas organizacji przyjęcia. Warto zadbać o to, aby nie były one przypadkowe. Każdy zestaw zaproszeń na roczek można dopasować do tematyki przewodniej urodzinek, co sprawi, że wszystko będzie ze sobą spójne.

Zaproszenia na roczek Twojego dziecka

Pierwsze urodziny maluszka to bardzo ważna uroczystość, nie tylko dla dziecka, ale także dla samych rodziców. Zawsze w takich momentach pada pytanie: kiedy ten czas minął? Dzieci tak szybko dorastają... Jeśli rodzice chcą zorganizować pierwsze urodziny malucha powinni pomyśleć nad jednym, wcześniej określonym motywem przewodnim. Dzięki takiemu zabiegowi można z łatwością dobrać pozostałe elementy wystroju pomieszczenia.


Dodatki na tego typu imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego zaproszenia na roczek nie mogą odbiegać od reszty. Kartki pozwalają wykazać się kreatywnością oraz dziecięcą fantazją. Kiedy przyszli goście zobaczą zaproszenia utrzymane w tak wyjątkowym stylu z pewnością przyjdą na przyjęcie. Poza piękną grafiką, kartki skrywają w sobie jeszcze coś niezwykłego. Na przodzie zaproszenia znajduje się zdrapka z sekretną wiadomością.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium