PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą to gotowe dekoracje na przyjęcie komunijne oraz pomysły na prezenty z okazji I Komunii świętej. Tym, co wyróżnia kolekcję spośród innych, jest tematyczny motyw graficzny w postaci dziewczynki komunijnej z wiankiem na głowie i kompozycja roślinna okalająca sylwetkę dziecka. Grafika pojawia się na wszystkich elementach tworzących kolekcję przeznaczoną na I Komunię świętą, niezależnie od tego, czy są to dekoracje i akcesoria, czy prezenty. Wybierając sprytne rozwiązania ze sklepu Sakramento, możesz nie tylko samodzielnie zaaranżować wystrój komunijny dla dziewczynki, ale także zaskoczyć bohaterkę przyjęcia i zaproszonych gości upominkami w tej samej szacie graficznej, co dekoracje sali oraz stołów.

Kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą – pomysł na aranżację komunijną

Kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą pomoże ci samodzielnie udekorować salę i stoły podczas przyjęcia komunijnego dla dziewczynki, niezależnie od tego, czy organizujesz uroczysty poczęstunek dla gości we własnym salonie, czy w sali bankietowej wynajętej na tę okoliczność. Wybierając kolekcję z gotowymi dekoracjami na I Komunię świętą córeczki, możesz podziękować gościom za pomocą prezentów udekorowanych tym sam motywem graficznym. Grafika zdobiąca akcesoria, dekoracje i prezenty jest bardzo wymowna i świetnie wpisuje się w okoliczności do świętowania w rodzinnym gronie. Przedstawia sylwetkę dziewczynki w albie z komunijnym wiankiem na głowie, którą otacza kompozycja roślinna w postaci naturalnego wianka, co dodaje grafice bardziej uroczystego i naturalnego charakteru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach, związanych z wynajęciem profesjonalnych usług dekoratorskich, postaw na dekoracje z dziewczynką komunijną, a aranżacja przyjęcia komunijnego wywoła zachwyt gości. Gdy udekorujesz salę i stoły za pomocą gotowych elementów dekoracyjnych, zyskasz ciekawe tło do pamiątkowej sesji fotograficznej. Wykorzystując nasze pomysły na aranżację przyjęcia komunijnego, zaoszczędzisz nie tylko sporo pieniędzy, ale także sporo czasu. Kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą jest przemyślana w najdrobniejszych detalach, w taki sposób, żeby ułatwić ci organizację poczęstunku dla gości komunijnych, a po przyjęciu obdarować ich prezentami na podziękowanie za udział w uroczystości sakramentalnej i przyjęciu komunijnym. 

Co zawiera Kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą?

Jakie konkretnie dekoracje możesz znaleźć w tej wyjątkowej kolekcji przeznaczonej na I Komunię świętą dziewczynki? Są to akcesoria do ozdabiania sali bankietowej, takie jak na przykład: plakaty, banery i girlandy powitalne, dekoracje wiszące, ścianka dekoracyjna oraz balony foliowe. Stoły komunijne udekorujesz przy pomocy dekoracji na stoły, takie jak między innymi: bieżniki, obrusy, kieszonki na sztućce, serwetki, menu, tabliczki rezerwacyjne, tabliczki z numerkiem, wizytówki i winietki. Dobrym pomysłem na odświętny wystrój tortu komunijnego jest udekorowanie go opłatkiem na tort z motywem graficznym, którym ozdobiona jest cała kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą zaprojektowana z myślą o przyjęciu komunijnym dla dziewczynki. 

Jakie prezenty dla dziecka komunijnego zawiera urocza kolekcja stworzona w związku z sakramentem I Komunii świętej? Dla dziewczynki komunijnej najlepszymi prezentami są upominki o charakterze sentymentalnym, takie jak na przykład: album fotograficzny na zdjęcia z personalizowaną okładką, pamiątkowa księga wspomnień na wpisy gości komunijnych w wersji imiennej, biblia, encyklopedia, skarbonka z efektem trójwymiaru, lub pudełko na pieniądze w postaci zastrzyku gotówki bądź plakatu z mapą świata. Dla gości, którym chcesz podziękować za to, że uczestniczyli w uroczystym przyjęciu komunijnym dziewczynki, wybierz słodkie i praktyczne drobne upominki, takie jak między innymi: czekoladki mleczne, krówki, lizaki, ciasteczka z wróżbą, jojo i świeczki zapachowe.

Jak wyglądają dekoracje i prezenty na przyjęcie komunijne dziewczynki?

Co wyróżnia dekoracje i prezenty z wyjątkowej linii dekoracyjnej przeznaczonej na przyjęcie komunijne dla dziewczynki? Jest to motyw graficzny, którego nie znajdziesz w żadnej innej kolekcji komunijnej, czyli sylwetka dziewczynki w albie, czyli tradycyjnym stroju na I Komunię świętą, na pierwszym planie, która jest otoczona kompozycją roślinną w postaci wianka. Dziewczynka jest ubrana w albę, a jej głowę zdobi starannie zapleciony wianek. Dekor jest bardzo wymowny i nie pozostawia wątpliwości, z jakiej okazji zostało zorganizowane przyjęcie dla członków rodziny i przyjaciół. Przepiękna grafika w pastelowej kolorystyce jest odpowiednia do okoliczności świętowania, ze względu na minimalistyczny, naturalny i symboliczny charakter.

Goście, którzy otrzymają zaproszenie na I Komunię świętą dziewczynki w takiej wymownej i eleganckiej szacie graficznej, na pewno nie odmówią udziału w sakramentalnej uroczystości kościelnej oraz komunijnym poczęstunku. Zwłaszcza matka chrzestna wzruszy się, widząc uroczą grafikę na zaproszeniu. Dziewczynka komunijna spośród otrzymanych prezentów z okazji I Komunii świętej największą uwagę zwróci na album fotograficzny i księgę pamiątkową, czyli sentymentalne upominki komunijne, do których chętnie się wraca wspomnieniami. Identycznie udekorowane są także inne prezenty – skarbonka 3D i pudełko na pieniądze. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę córeczce, która przystąpiła do sakramentu komunijnego i wzbudzić zachwyt u zaproszonych gości, kolekcja Komunijna Dziewczynka na I Komunię świętą to najlepszy wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium