Pamiętnik ciążowy to idealny sposób na umieszczenie w jednym miejscu wspomnień dotyczących ciąży. Personalizowany pamiętnik sprawdzi się także jako miejsce na sporządzanie notatek, wpisywanie ważnych dat. Notatnik ciążowy z personalizowaną okładką z pewnością będzie pomysłowym i oryginalnym prezentem dla ciężarnej.

 

Notatnik ciążowy – przydatny gadżet dla przyszłej mamy

Ciąża to niesamowity czas w życiu każdej przyszłej mamy. Zmienia się zarówno jej ciało, jak i sposób myślenia. To czas na przewartościowanie swojego życia oraz ostatnie chwile na spokojne przemyślenia. Mimo, iż okres ciąży szybko zaciera się w kobiecej pamięci, ponieważ jest zastępowany wspomnieniami z macierzyństwa, wycinki tego okresu można zapisać wykorzystując specjalne notatniki ciążowe. Dzięki nim nawet po wielu latach będzie można z sentymentem wspominać czas oczekiwania na potomstwo. To również idealny sposób na organizowanie i gromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów czy wyników badań w jednym miejscu.

Pamiętniki ciążowe dla mam – sentymentalne wspomnienia

W ofercie sklepu znajdują się piękne, wypełnione treścią pamiętniki ciążowe dla mam. Ich głównym celem jest konsekwentne zapisywanie przebiegu ciąży, dolegliwości, ale i małych radości jakie doświadczyła każda mama w czasie oczekiwania na dziecko. Dziennik tego typu pozwala na uporządkowanie nie tylko dokumentacji, ale również myśli, które trapią przyszłą mamę. Książeczka dodatkowo wygląda bardzo estetycznie, jej strony są grube i zabezpieczone przed zniszczeniem nawet w przypadku częstego użytkowania. To piękny i sentymentalny gadżet, który nawet po latach pozwoli odtworzyć moment radosnego oczekiwania na zbliżający się cud narodzin dziecka.

Organizer ciążowy - miejsce do zebrania wszystkich niezbędnych dokumentów

Książeczki znajdujące się w ofercie to nie jedynie zwykłe bibeloty. Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, jednak jednym z ich zastosowań, jest zebranie wszystkich dokumentów, wyników i zaleceń w jednym miejscu. Pozwala to na szybkie przeanalizowanie wszelkich zmian. Jednocześnie zebranie ich w jednym miejscu zapobiega zagubieniu, nawet jeśli są one użytkowane bardzo często. To wygodne rozwiązanie, które spodoba się wielu przyszłym rodzicom.

Pięknie wykonane i funkcjonalne notatniki ciążowe - idealny pomysł na prezent dla mamy oczekującej na narodziny dziecka

Estetyka wykonania, jaką charakteryzują się oferowane pamiętniki i notatniki ciążowe zachwyci każdą przyszłą mamę. Ze względu na różne preferencje, w ofercie znajduje się kilka odmiennych szat graficznych. Organizer ciążowy do samodzielnego uzupełnienia będzie wspaniałym prezentem dla oczekujących na potomstwo rodziców. Można podarować go przy okazji ogłoszenia informacji o ciąży lub w czasie baby shower. Każda okazja będzie dobra. Przyszła mama będzie z radością prowadziła notatki, które kiedyś będzie mogła czytać starszemu już dziecku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium