Kubeczki i słomki papierowe to modna, ekologiczna dekoracja na Baby Shower. Kolorowe naczynia jednorazowe idealnie pasują na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Na przyjęcie dla dziewczynki warto wybrać te w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskie. Warto wzbogacić nakrycie stołu o papierowe talerzyki i serwetki na Baby Shower!

Kubeczki papierowe niebieskie 6szt Kubeczki papierowe niebieskie 6szt
Producent: OMS
Cena:

5,98 zł

szt.
zobacz więcej

Kubeczki i słomki na Baby Shower

Dekoracja stołu na uroczystość z okazji Baby Shower - jak urządzić Baby Shower?


Wystrój pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie z okazji Baby Shower jest niezwykle ważna, to od niej zależy jak będzie wyglądać aranżacja stołów dla gości. Najczęściej organizatorzy takiego przyjęcia decydują się na dodatki, które są delikatne i urocze, aby podkreślić charakter przyjęcia, np. girlandy w kształcie dziecięcego wózka. Nie da się zaprzeczyć, że są to jedne z piękniejszych dekoracji, które są dość tanie, proste w użyciu, a jednocześnie niezwykle praktyczne. Jednak możemy zachwycić gości czymś jeszcze - dobrze dobraną zastawą stołową. Rezygnacja z klasycznych, porcelanowych naczyń na pewno nie pozostanie niezauważona. Papierowe naczynia jednorazowego użytku to dość nowy trend, który sprzyja akcji ochrony środowiska. Plastikowa zastawa odchodzi w zapomnienie dzięki wielkim przedsiębiorstwom, które starają się nakłonić ludzi do życia bardziej ekologicznego. My również chcemy wspierać takie akcje, dlatego stawiamy na papierowe naczynia jednorazowego użytku.


Słodki barek - alternatywa dla tradycyjnego stołu dla gości


Papierowe naczynia nie muszą być wykorzystane tylko na stołach przeznaczonych dla zaproszonych osób. Można ich użyć także w słodkim barku jako element dekoracyjny czy po prostu odstawić dodatkowe sztuki do użytku dla gości. Słodki bufet to świetny pomysł do wykorzystania na przyjęciu z okazji Baby Shower. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł swobodnie nałożyć sobie takie przekąski na jakie będzie miał ochotę. Kubeczki, słomki, pudełka na słodycze, dekoracyjne girlandy czy okazałe foliowe balony sprawdzą się idealnie do dekoracji tego wyjątkowego miejsca w sali. Słodki bufet to trend, który warto zastosować decydując się na organizację przyjęcia w domu. Jest to świetna okazja, by wyróżnić przygotowane słodkości i zachęcić do smakowania ich z jeszcze większym apetytem. 


Papierowe słomki - cudowny dodatek i ekologiczny trend na Baby Shower


Słomki papierowe coraz częściej przewijają się przez różne imprezy okolicznościowe i stają się niezwykle popularne. Jest to idealny dodatek na każde przyjęcie, również na Baby Shower. Jednak słomki papierowe są wybierane przez organizatorów nie tylko ze względu na ich wygląd, ale również przez to, że starają się oni zadbać o środowisko. Szczególnie niebezpieczne dla środowiska są tworzywa sztuczne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania proekologiczne, także w czasie imprez okolicznościowych. Aby ochronić się przed konsekwencjami związanymi z nadmierną produkcją tworzyw sztucznych, trzeba szukać alternatyw dla plastikowych wyrobów – np. zamienić plastikową zastawę stołową na jednorazową, papierową. W ten sposób rodzice nie tylko nie skorzystają z plastikowych alternatyw, ale również można oszczędzić trochę wody. Używanie ich nie przesądzi o smaku napoju ani go nie zmienia na gorsze. Słomki występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dobrać do motywu przewodniego wykorzystanego w czasie Baby Shower.


Papierowe kubeczki - papierowa zastawa stołowa na Baby Shower


Każda dekoracja, nawet kubeczki i słomki można dopasować do motywu przewodniego imprezy, w tym przypadku do płci wyczekiwanego dziecka. Nawet najmniejsze akcesorium można dopasować do pozostałych elementów wykorzystanych do dekoracji. Kubeczki papierowe na Baby Shower mogą być postawione przy nakryciach gości lub na słodkim stole, gdzie królują przekąski. Różne wzory i kolory zapewnią piękną dekorację i dopełnią aranżację zarówno stołu, jak i pomieszczenia. Dzięki pięknym kolorowym dodatkom impreza z okazji Baby Shower na pewno będzie udana, a sprzątanie po imprezie będzie łatwe i przyjemne. Kubeczki papierowe i inne dekoracje jednorazowe są bardzo praktyczne, ponieważ dzięki temu goście nie pozostawią po sobie brudnych naczyń, a jednocześnie można zaoszczędzić wodę. Warto zadbać o to, aby dekoracje na uroczystość z okazji Baby Shower były spójne, nawet jeśli są to tylko jednorazowe kubeczki i papierowe słomki.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium