PROMOCJE
ŚWIECA/LAMPION zapachowa Chrzest Św. Różowe Magnolie 12cm
ŚWIECA/LAMPION zapachowa Chrzest Św. Różowe Magnolie 12cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Chrzest i roczek 2 w 1 to świetny pomysł na oszczędności dla rodziców maluszka, ponieważ zamiast organizować dwa przyjęcia, mogą zaprosić krewnych i przyjaciół na łączoną imprezę. Takie sprytne rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści, dlatego małżeństwa często decydują się wyprawić poczęstunek z okazji obu rodzinnych uroczystości w jednym dniu. Mimo że organizacja takiego przedsięwzięcia zajmuje mniej czasu i pochłania mniej środków finansowych, niż dwa osobne przyjęcia, to i tak powinieneś się odpowiednio przygotować.

 

 
 
     
 

Chrzest i roczek 2 w 1 – jak zorganizować łączone przyjęcie?

Chrzest i roczek 2 w 1 wymagają od rodziców doskonałej logistyki, zdolności organizacyjnych i umiejętności panowania nad stresem. Choć wydawać by się mogło, że rozwiązanie połączenia chrzcin i roczku razem jest idealne, ale powinieneś zdawać sobie sprawę z pewnych niedogodności. Te dwie uroczystości mają odmienny charakter, więc problematyczne dla rodziców może być opanowanie emocji związanych z ochrzczeniem pociechy. To bardzo wzruszający moment, natomiast ukończenie roczku to z kolei powód do wielkiej radości. Jeśli chodzi o logistykę gości, pomocne są nasze rozwiązania dekoracyjne na stoły oraz salę, w której rodzina oraz przyjaciele świętują roczek i chrzciny. Wystarczy wypisać i rozłożyć na stołach dekoracyjne, uniwersalne winietki, żeby każdy zajął odpowiednie krzesło. 

Jeśli masz już listę wytypowanych krewnych i przyjaciół, których chcesz powiadomić o łączonym przyjęciu, warto uzupełnić wykropkowane miejsca w gotowych zaproszeniach 2 w 1 na chrzest i roczek. Na imprezę dla ochrzczonych roczniaków polecamy zaproszenia z zajączkiem i nadrukiem imiennym na okładce, ponieważ są o bardziej osobiste niż ich uniwersalne odpowiedniki. W kolejnym etapie przygotowań organizacyjnych pamiętaj o właściwym przystrojeniu sali i zaaranżowaniu wystroju biesiadnych stołów. W Sakramento mamy sprawdzone patenty dekoracyjne na chrzest i roczek 2 w 1, takie jak na przykład nakrycia, świeczki, świeczniki, serwetki i całe sety ozdób ze wspólnym motywem graficznym przepięknych białych kwiatów, które znakomicie pasują do obu uroczystości. 

Chrzciny i pierwsze urodzinki razem – dekoracje i zaproszenia

Aranżując chrzcin i pierwsze urodzinki w jednym dniu, zadbaj o uroczystą oprawę, żeby goście pamiętali przyjęcie długo po jego zakończeniu. Na tle dekoracji, akcesoriów i ozdób z Sakramento sesja zdjęciowa rodziców z maluszkiem będzie udana, a podwójny bohater przyjęcia chętnie obejrzy zdjęcia z imprezy, które rodzice wkleją do jego nowego albumu fotograficznego otrzymanego w prezencie. Spośród najbardziej popularnych dekoracji na wspólny roczek i chrzciny rodzice najchętniej sięgają po eleganckie nakrycia stołów. Są to między innymi: bieżniki, kieszonki na sztućce czy serwetki jednorazowego użytku z rozmaitymi motywami graficznymi. Aby stworzyć kompletny wystrój, dobierz do dekoracji stołów świeczki w kształcie walca z dekorami kwiatowymi lub świeczniki z tealightem 2 w 1. 

Zaproszenia na chrzest i roczek 2 w 1 oferowane przez nasz sklep mają przepięknie zdobione okładki i wkładkę wewnątrz z wykropkowanymi miejscami, które powinieneś uzupełnić danymi pozwalającymi gościom odnaleźć właściwy kościół i lokal oraz datę i godzinę sakramentu i przyjęcia. Wpisz również numer telefonu do potwierdzania obecności w odpowiedzi na zaproszenie. Wyjątkowe zaproszenia różnią się jedynie okładkami, które możesz dopasować do swojego gustu, a nawet płci roczniaka. Na Chrzest święty i roczek w jednym dniu dziewczynki polecamy wybór motywu graficznego z zajączkiem i zielonym wiankiem, na chrzciny i pierwsze urodzinki razem chłopczyka – z misiem w sweterku w otoczeniu zasuszonych roślin. Mamy też uniwersalne karty z motywem liści eukaliptusa i pozłacanym napisem. 

Prezenty na chrzest i roczek 2 w 1

W Sakramento oferujemy pomoc w organizacji łączonego przyjęcia nie tylko rodzicom, ale doradzamy także gościom, którzy otrzymali takie zaproszenie 2 w 1. Prezenty dla maluszka są praktyczne, sentymentalne i edukacyjne. Skoro rodzice połączyli dwie uroczystości na jednym przyjęciu, krewni mogą oferować maluszkowi wspólny, bardziej wartościowy posrebrzany upominek, jak na przykład: ekskluzywna szkatułka z pozytywką i ramkami na zdjęcia rocznego dziecka, ramka na zdjęcie z pozytywką, czy zestaw bucików dziecięcych na pukiel włosów i pierwszy ząbek. Rodzice chrzestni dziewczynki i chłopczyka często wybierają na prezent grawerowaną szkatułkę na pieniądze lub skrzynkę z grawerem w rodzaju memory box na skarby i wspomnienia swoich chrześniaków. 

Pozostali goście na chrzest i roczek 2 w 1 decydują się na praktyczne zestawy prezentowe w drewnianych pudełkach, które zawierają: zestaw sztućców z wygrawerowanym imieniem na rękojeściach i pudełeczko na pierwszy ząbek oraz wykonane z drewna: gryzak, zawieszka do smoczka, krążek z pozytywnym napisem, a ponadto: pluszowego misia lub zajączka oraz książeczkę z bajkami. Pluszaki i bajeczki występują również jako pojedyncze prezenty, dlatego każdy z gości na pewno znajdzie ciekawą alternatywę prezentową, żeby obdarować roczną dziewczynkę lub rocznego chłopczyka. Wszystkie prezenty mają możliwość personalizacji poprzez dodanie imienia bohatera łączonego przyjęcia, daty pierwszych urodzinek i Chrztu świętego, a także osobistej dedykacji od gościa ofiarującego prezent. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium