Piniaty urodzinowe to nowy wymiar zabawy, która zachwyca dzieci w każdym wieku. Głównym zadaniem jakie musi wykonać jubilat jest jej strącenie oraz przebicie w taki sposób, aby wypadły z niej słodkości. Każdą piniatę można dopasować do swojego stylu imprezy. Taki gwóźdź programu sprawi, że urodziny dziecka zamienią się w imprezę  zorganizowaną na wzór amerykańskiego przyjęcia.

Kolorowa piniata na urodziny

Planowanie urodzin dziecka to nie tylko czas pełen radości i ekscytacji, ale również ogromu pracy i przygotowań. Jednym z istotniejszych elementów, o których koniecznie należy pamiętać, są dekoracje, za pomocą których możliwe jest stworzenie wspaniałej i niezapomnianej atmosfery na przyjęciu urodzinowym. Nim jednak przejdzie się do wyboru odpowiednich ozdób, warto wcześniej wybrać motyw przyjęcia, tak aby móc z łatwością dopasować do niego dekoracje. O czym jeszcze należy pamiętać? Absolutną podstawą są balony, girlandy, wstążki i pyszne jedzenie, które zachwyci nawet największego łasucha!

Produktem dostępnym w naszym sklepie, który doskonale łączy pyszności z dobrą zabawą jest kolorowa piniata na urodziny. Bez wątpienia dostarczy ona dzieciom wiele radości i emocji. Piniata może przyjmować absolutnie różne kształty – najpopularniejsze z nich to zwierzęta, postacie lub przedmioty. W jej środku natomiast skrywają się najczęściej słodycze lub niewielkie upominki. Dziecko, które wybije piniatę, może cieszyć się nagrodami, jakie znajdują się wewnątrz.

Piniata na cukierki dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego Sakramento dostępnych jest wiele różnych piniat w różnych kształtach i rozmiarach. Dla chłopców idealnym wyborem będzie piniata w kształcie piłki lub kaktusa, a dla dziewczynek w kształcie kolorowego jednorożca, pysznie wyglądającej babeczki czy łabędzia. To jednak nie wszystko! Oferujemy również piniaty w kształcie różowego kotka, gwiazdki, a nawet tęczy! Taki wybór z pewnością będzie świetnym pomysłem. 

Piniaty w sklepie Sakramento wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a ich kolorowe i błyszczące wykończenie bez wyjątku przyciąga uwagę dzieci. Piniata to idealny element dekoracyjny i atrakcja na urodziny dziecka, dzięki której pociechy będą miały świetną zabawę i mnóstwo radości, a poza tym także słodkości.

Piniata na urodziny dla dziewczynki i chłopca

Piniata na urodziny dla chłopca znajdująca się w ofercie Sakramento zachwyci każdego fana piłki nożnej! Dziecko, które otrzyma piniatę ozdobioną czarno-białym wzorem piłki do futbolu stanie się najszczęśliwszą osobą na Ziemi!

Nie można jednak zapomnieć, że o wypełnienie piniaty powinni zadbać rodzice. To, co postanowią włożyć do środka, zależy już tylko i wyłącznie od ich preferencji. Najczęściej spotykane wypełnienia to przede wszystkim cukierki lub niewielkie zabawki. Im więcej znajduje się ich w środku piniaty, tym lepiej! Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania czegoś dla swojej pociechy.

Piniaty

Znana nam piniata urodzinowa nie od zawsze należała do urodzinowych tradycji, ale do bożonarodzeniowych. Mogłoby się wydawać, że ta wypełniona po brzegi słodyczami i konfetti postać lub zwierząto nadaje się tylko na urodzinową imprezę. Jednak gdy spojrzymy w historię krajów latynoskich dowiemy się, że piniata była wykorzystywana podczas okresu bożonarodzeniowego. Ta niezwykła tradycja, w zależności od kraju, występuje w drobnych odmianach. Jednak zawsze podczas obchodów świąt najważniejsze jest to, że wszystkie bliskie osoby spotykają się i spędzają razem czas.


Pomimo swojej wyjątkowej tradycji i historii piniata przyjmuje dzisiaj również trochę inną funkcję. Piniata urodzinowa to cudowna forma zabawy, o której marzą wszystkie dzieci. Z opisu, cała zabawa brzmi dość prosto. Jednak jest pewne utrudnienie, uczestnik, najczęściej jubilat, ma zawiązane oczy. Obróciwszy się uprzednio wielokrotnie w miejscu, gapie naprowadzają delikatnie dziecko i dopiero wtedy zaczyna się zabawa! Piniaty mogą przybierać najróżniejsze kształty, co sprawia, że rodzice mogą dobrać taką atrakcję pod motyw przewodni urodzin.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium