Przyjęcia przeznaczone dla dzieci są zawsze bardzo kolorowe i huczne. Każdy dodatek można dopasować, np. do motywu głównego imprezy, dzięki czemu rodzice stworzą niezapomniany klimat. Poza oczywistymi dodatkami, takimi jak balony, czy serwetki, można wybrać także odpowiednie słomki do napoi. Kolorowe, papierowe słomki będą idealnym dodatkiem na stole podczas przyjęcia!

Słomki

Na przyjęciu z okazji urodzin dziecka nie może zabraknąć pewnych elementów, które udoskonalą wystrój pomieszczenia. Poza dekoracja wnętrza ważne jest również to co znajdzie się na stole, przy którym siedzą goście. Bez względu na to, czy zasiądą przy nim dorośli, czy dzieci, potrzebne są talerzyki, kubeczki oraz sztućce. Dodatkowo można dokupić drobne dodatki do napoi, np. słomki. Jeśli będą zachowane w tym samym motywie co reszta naczyń mogą stworzyć przepiękną aranżację stołu.


Papierowe słomki to idealny dodatek na każde przyjęcie. Każda dekoracja powinna być dobrana pod motyw przewodni. Tyczy się to również takiego drobnego dodatku jak papierowe słomki. Nawet najmniejsze akcesorium można dopasować do pozostałych elementów wykorzystanych do dekoracji. Dlatego warto dać ponieść się wyobraźni i dobrać dodatki w taki sposób aby wszystko do siebie pasowało.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium