Wystrój pomieszczenia, w którym odbywa się obiad komunijny, to niezwykle ważna sprawa, o której nie można zapomnieć. Każdy detal, każda najdrobniejsza rzecz, powinna być dopracowana w 100% i odpowiadać podniosłemu charakterowi imprezy. Dotyczy to nie tylko aranżacji stołu, czy słodkiego baru, ale również krzeseł. Organizując przyjęcie komunijne w lokalu najczęściej pokrowce na siedzenia są dostępne do dyspozycji rodziców. Dekoracja krzeseł, w postaci pokrowców, jest dobrym wyjściem z sytuacji kiedy okazuje się, że wyposażenie nie odpowiada reszcie dodatków. Jeśli krzesła jakie oferuje właściciel sali, gdzie odbędzie się obiad komunijny, nie wzbudzają zachwytu, a wręcz odrazę, to warto je czymś przyozdobić.

Pokrowce komunijne

Wystrój sali komunijnej - jak udekorować salę na Komunię?


Po zakończeniu oficjalnej części tej niezwykłej niedzieli, przyszedł czas na obiad komunijny, który najczęściej odbywa się w jednym z miejscowych lokali. Wystrój pomieszczenia, gdzie odbywa się dalsza część przyjęcia jest niezwykle ważny. Dekoracje komunijne jakie zostaną użyte muszą odpowiadać podniosłem charakterowi uroczystości. Dobrze by było, gdyby rodzice dziecka przystępującego do sakramentu, poświęcili trochę więcej czasu na dopracowanie wystroju sali. Chcąc stworzyć spójność dodatków komunijnych należy zadbać o to, aby pasowały one do reszty dekoracji i nie odbiegały od motywu przewodniego. Jednym z ważniejszych elementów jest aranżacja stołu, w tym również dekoracja krzeseł. Główną rolę podczas uroczystości komunijnej odgrywa dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii. Warto, aby jego krzesło zostało szczególnie wyróżnione. Ubranie pozostałych krzeseł w białe pokrowce nadadzą wystrojowi sali uroczystego charakteru. Nie potrzeba wiele, aby krzesła dobrze się prezentowały


Pokrowce na krzesła - elegancka dekoracja wykonana z satyny


Mogłoby się wydawać, że pokrowce na krzesła nie są najbardziej wyszukaną dekoracją na komunię. Jednak najczęściej jest to obraz wykreowany przez wspomnienia z własnego przyjęcia komunijnego. Patrząc na najnowsze trendy, pokrowce na krzesła się zdecydowanie zmieniły, i to na lepsze. Pokrowiece na krzesła komunijne najczęściej występują w kolorze białym i posiadają przepiękną złotą aplikację nawiązującą do tego niezwykłego dnia. Niektóre modele posiadają także napis, który idealnie wpisuje się w komunijny klimat. Jest to fantastyczna dekoracja na krzesło komunijne, która nie tylko wyróżni dziecko w tym wyjątkowym dniu, ale także uzupełni wystój pomieszczenia.


Dekoracja krzeseł - powracający trend komunijny


Dekoracja krzeseł jest ważnym elementem, o który należy zadbać, szczególnie wtedy, gdy dotychczasowy wygląd nie odpowiada rodzicom. Wyposażenie sali, które oferuje właściciel nie zawsze jest dopasowane do najnowszych trendów, czy do charakteru imprezy. Wtedy z pomocą przychodzą pokrowce na krzesła lub inne, podobne ozodby. Tak elegancki element dekoracyjny, jakim jest pokrowiec, to najwyższej klasy materiał, przeznaczony na krzesło z prostym oparciem. Pokrowce na krzesła w zupełności zakryją pewne niedoskonałości i pomogą stworzyć piękną aranżację sali, którą wszyscy zaproszeni goście zapamiętają na długo.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium