Słodkie upominki dla gości, to cudowny gest, który jest chętnie praktykowany przez wszystkich rodziców. Takie drobne prezenty można położyć przy nakryciu zaproszonej osoby lub włożyć do odpowiedniego pudełeczka i postawić na stole. Taka forma podziękowania za przybycie to nie tylko miły akcent na przyjęciu, ale również dodatkowa dekoracja stołu. Jednym ze sposobów na podziękowanie jest podarowanie gościom słoiczka miodu z personalizowaną grafiką.

Lizaki i miodki

Lista drobnych prezentów jakie rodzice mogą wręczyć przybyłym na urodzinki gościom jest z dnia na dzień coraz dłuższa. Pokazuje to również, że coraz większą popularnością cieszą się prezenty personalizowane. Dzięki temu, że na upominku będzie widniało imię dziecka oraz data uroczystości stanie się jeszcze bardziej wartościowe. Do wyżej wymienionej listy proponowanych upominków warto dopisać także słodkie, owocowe lizaki i urocze słoiczki pełne miodu. Podziękowania dla gości w takiej formie sprawdzą się w tej roli fantastycznie. Jest to świetna propozycja na prezent dla zaproszonych osób w ramach podziękowania przybycie.


Słodkie upominki dla gości - jakie prezenty wręczyć zaproszonym osobom?


Urodziny dziecka to niezwykła chwila, którą należy celebrować w odpowiedni sposób. Aby ta chwila stała się jeszcze bardziej wyjątkowa, nie tylko dla dziecka, ale także dla gości, warto pamiętać o tym, aby wręczyć upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Najczęściej rodzice rozkładają upominki na stołach obok nakryć gości lub rozdają je osobiście w czasie pożegnania z zaproszonymi osobami. Urocze, w pełni personalizowane podziękowanie dla gości podbijają serca rodziców, którzy organizują przyjęcia na cześć swojego dziecka. Słodkości zdobione imieniem dziecka oraz data uroczystości sprawią, że każdy drobny prezent będzie się prezentował wspamianile. Tym właśnie charakteryzują się personalizowane upominki, dodają wartości prezentom, które są przeznaczone dla gości.


Lizaki owocowe - fantastyczny pomysł na podziękowanie dla gości


Lizaki owocowe to jedne z najbardziej uniwersalnych upominków jakie można wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie. Personalizowane lizaki z naklejką spodobają się każdej osobie, która przyszła świętować urodziny małego jubilata, czy uroczej jubilatki. Jest to świetna propozycja na upominek w ramach podziękowania gościom za przybycie. Lizaczki są przepyszne i pięknie się prezentują. Najbardziej zadowolone z takiego upominku będą dzieci, które pokochają te kolorowe słodycze o wyjątkowo owocowym smaku. Takie drobne, personalizowane upominki można położyć obok nakryć gości lub włożyć do wielkiej miski w barku z przekąskami. Niezależnie od tego gdzie je położymy będą prezentować się pięknie, a zarazem cudownie podziękują za przybycie na Waszą uroczystość


Słodki miód w słoiczku - ręcznie zdobione słodkie podziękowanie


Jednym z wyjątkowych sposobów na podziękowanie jest podarowanie gościom słoiczka miodu z personalizowaną grafiką. Przepyszny polski miód w słoiczku dekorowanym naklejkami z imieniem dziecka oraz wybraną przez rodziców grafiką to przepiękna propozycja. Miód na Chrzest Święty to jedno z najpiękniejszych podziękowań podczas Chrztu oraz jeden z naszych bestsellerów. Pięknie wykonany, zdrowy i przepyszny upominek! Miodki można postawić koło nakrycia gości lub wręczyć osobiście podczas trwania uroczystego obiadu.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium