Teczka ciążowa może posłużyć jako organizer ciąży. Zmieści najważniejsze dokumenty, notatki, zdjęcia dotyczące przebiegu ciąży. Dzięki teczce można mieć całą dokumentację ciąży w jednym miejscu. To zdecydowanie będzie duże ułatwienie podczas wizyt u lekarzy. Teczki ciążowe posiadają piękne wzory graficzne, a także personalizację. Z pewnością wypełniony organizer będzie piękną pamiątką z 9 miesięcy oczekiwania córeczki, czy synka.

Teczki ciążowe – praktyczne organizery i prezenty

Teczki ciążowe są niezastąpione, gdy chcesz podarować wyjątkowy, a zarazem praktyczny upominek dla przyjaciółki, która spodziewa się dziecka. Organizery służą do przechowywania dokumentów związanych z przebiegiem ciąży oraz wyników badań w każdym trymestrze. Można w nich gromadzić również wszystkie notatki, zapiski, czy porady związane z okresem przygotowań do przyjścia na świat maleństwa. Teczka ma poręczny format, więc przyszła mama bez problemu schowa ją do torebki, torby albo shopperki. Dekoracyjny charakter organizera sprawia, że nadaje się do wyeksponowania na półce i łatwo go znaleźć spośród innych teczek z dokumentami.

Prezent spełnia wiele funkcji. Dzięki temu, że wszystkie dokumenty ciążowe są w jednym miejscu, teczkę można zabrać ze sobą na badania i pokazać lekarzowi, unikając stresu poszukiwania wyniku USG z konkretnego miesiąca, czy wydruku z morfologii ciężarnej. Wymiar praktyczny to nie wszystko! Teczka świetnie wygląda i może wzbudzać zazdrość u przyjaciółek. Przepiękne grafiki nawiązujące do symboliki narodzin spodobają się każdej kobiecie, budząc instynkt macierzyński. Specjalna teczka dla ciężarnej to niepowtarzalna pamiątka z udokumentowanym przebiegiem całego okresu ciąży. Teczka, organizer i dekoracja w jednym upominku. To musi się podobać!

Personalizowane teczki ciążowe

Teczki przygotowane z myślą o kobietach będących w stanie błogosławionym mają przepięknie zdobione okładki z możliwością spersonalizowania. Prezent będzie jeszcze lepiej prezentował się po spersonalizowaniu. Imię przyszłej mamy na okładce teczki ciążowej jednoznacznie wskazuje, kto spodziewa się dzieciątka w niedługim czasie. Dzięki personalizacji organizer staje się wyjątkową pamiątką na długie lata. Nadruki wykonane są metodą sublimacji, która przedłuża trwałość i wyrazistość napisów. Najważniejszym atutem imiennych teczek jest wyjątkowość i niepowtarzalność. Taką pamiątkę powinna dostać każda kobieta spodziewająca się maluszka.

Teczka personalizowana z badaniami i dokumentami ciążowymi jest niezwykle ważna nie tylko z perspektywy ciężarnej, ale również dla przyszłego ojca i rodzeństwa. Jest w niej udokumentowany okres przygotowań do powitania na świecie nowego członka rodziny. Organizery dają poczucie lepszej kontroli stanu zdrowia i stabilność, ponieważ pozwalają mieć nerwy na wodzy, gdy zachodzi potrzeba odszukania właściwego dokumentu. Wystarczy tylko sięgnąć po teczkę ciążową, i gotowe! Jeśli wybrałeś organizer personalizowany dla ciężarnej na prezent, możesz umieścić na nim imię mamy lub alternatywnie – nazwisko całej rodziny. W obu wariantach upominek będzie trafiony.

Teczki ciążowe – motywy graficzne

Motywy graficzne przeznaczone na okładki teczek dla przyszłych mam spodziewających się dzidziusia, nawiązują jednoznacznie do atrybutów niemowlęcych lub mają przepiękne dekory kwiatowe. Niektóre z nich pochodzą z kolekcji gotowych dekoracji i prezentów o nazwach: Boho, Białe Kwiaty i Dziecięce Buciki. Teczki z kolekcji Boho mają dwa warianty – dla dziewczynek i dla chłopców. Motyw przedstawia dziecięce ubranka w stylu ogrodniczek. Dla chłopca – spodenki, a dla dziewczynki – sukieneczkę. Pozostałe motywy graficzne są uniwersalne. Teczkę ciążową z kolekcji Białe Kwiaty i Dziecięce Buciki można wręczyć mamie zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Na pozostałych wzorach organizerów ciążowych znajdują się symbole okresu niemowlęctwa. Kołyski, przytulanki, maleńkie stópki, czy buciki w towarzystwie akcentów roślinnych. Wszystkie prezentują się naturalnie i uroczo. Motyw niemowlęcych stópek zamkniętych w matczynych dłoniach tworzących serce to kwintesencja miłości, troski i poświęcenia. Teczka z tym wzorem jest najczęściej wybierana na prezent dla ciężarnej noszącej pod sercem dzieciątko. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym grafikom organizery i teczki mają wymiar tak sentymentalny, jak i praktyczny nie tylko dla przyszłej mamy, ale również dla całej rodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium