Dodatki chrzcielne i komunijne, takie jak różaniec, modlitewnik, czy gromnica to drobne, aczkolwiek bardzo istotne elementy przydatne podczas uroczystości Chrztu Świętego, czy też I Komunii Świętej. Przydadzą się nie tylko podczas wymienionych uroczystości, ale będą także idealną pamiątką na dalsze lata. Szczególnie różaniec i modlitewnik są istotnym symbolem pierwszego, w pełni świadomego, spotkania dziecka z Bogiem.

 

 

 

GROMNICE, RÓŻAŃCE, MODLITEWNIKI

ZMIANA w tekście projektu ZMIANA w tekście projektu
Producent: OMS
Cena:

24,00 zł

szt.
zobacz więcej
PUDEŁKO na różaniec Z Aniołkiem PUDEŁKO na różaniec Z Aniołkiem
Producent: OMS
Cena:

15,98 zł

szt.
zobacz więcej
STROIK/OKAPNIK na świecę Hostia STROIK/OKAPNIK na świecę Hostia
Producent: OMS
Cena:

24,98 zł

szt.
zobacz więcej
RÓŻANIEC komunijny Białe Perełki RÓŻANIEC komunijny Białe Perełki
Producent: OMS
Cena:

12,98 zł

szt.
zobacz więcej
RÓŻANIEC komunijny Czarne Perełki RÓŻANIEC komunijny Czarne Perełki
Producent: OMS
Cena:

12,98 zł

szt.
zobacz więcej
RÓŻANIEC komunijny Białe Serduszka RÓŻANIEC komunijny Białe Serduszka
Producent: OMS
Cena:

15,48 zł

szt.
zobacz więcej

Pamiątki na komunię

Organizacja Pierwszej Komunii Świętej jest sporym wyzwaniem. Każdemu przecież należy na tym, aby podkreślić wagę tego niezapomnianego wydarzenia, a także ugościć wszystkich tych, którzy tego dnia towarzyszą dziecku podczas przyjmowania do swojego serca Pana Jezusa. Wiele osób zastanawia się więc, jakie pamiątki na komunię warto podarować w prezencie, by dzień ten pozytywnie zapisał się w pamięci zarówno rodziców, jak i ich pociechy.

 

Pierwsza Komunia Święta to przełomowy moment w życiu chrześcijańskim dziecka. Rodzice stają więc przed zadaniem, jakim jest dokładne przemyślenie doboru dodatków, zorganizowanie uroczystego obiadu, czy też wybranie właściwych akcesoriów komunijnych.

Pierwsza Komunia Święta – niezapomniane wydarzenie

Dzień Pierwszej Komunii Świętej z pewnością zapadnie dziecku w pamięć. Chcąc jeszcze bardziej uczcić to niezwykłe i niecodzienne wydarzenie, warto dobrać odpowiednie dodatki komunijne. Sklep internetowy sakramento.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów dla chłopców i dziewczynek. Zarówno rodzice, jak i dziecko przystępujące do komunii, z pewnością docenią wysoką jakość naszych produktów.

 

Dostępne są u nas nie tylko dodatki komunijne dla dziewczynki i chłopca, ale również akcesoria na chrzest. Doskonale wiemy, czego poszukują nasi klienci, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę, tak aby każdy z powodzeniem mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Choć znalezienie idealnych prezentów lub pamiątek wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, to szeroki wybór bez wątpienia okazuje się pomocny.

Na jakie akcesoria i pamiątki warto zwrócić uwagę?

 

Zarówno Pierwsza Komunia Święta, jak i Chrzest Święty to wydarzenia, które zasługują na właściwą celebrację. Oferowane przez nas akcesoria komunijne dla chłopca i dziewczynki zachwycą nie tylko samych zainteresowanych, ale również rodziców i wszystkich gości, którzy tego dnia pojawią się na przyjęciu. Doskonałym wyborem, na który często stawiają bliscy dziecka przystępującego do komunii, jest piękny różaniec. Tego typu prezent to wyśmienita pamiątka, która będzie towarzyszyła młodemu człowiekowi przez wiele kolejnych lat. Śliczny różaniec powinien jednak być odpowiednio przechowywany – warto więc zainwestować dodatkowo w ładne pudełko, które ochroni produkt przed ewentualnymi uszkodzeniami. 

 

Komunijne akcesoria to jednak nie wszystko, co mamy w ofercie. Oferujemy także dodatki na chrzest dla chłopca oraz pamiątki na chrzciny dla dziewczynki, dzięki którym ten uroczysty dzień będzie jeszcze piękniejszy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium