PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Podziękowanie dla księdza za komunię to dobry zwyczaj, który bardzo często praktykowany jest w mniejszych plebaniach wśród rodziców komunijnych w lokalnych społecznościach chrześcijańskich. Warto by trafił on do większych parafii, ponieważ ksiądz w większym mieście ma obowiązek przygotować do sakramentu I Komuniii świętej znacznie pokaźniejszą liczbę dzieci. Warto wręczyć kapłanowi coś jeszcze oprócz okolicznościowej karty z wyrazami wdzięczności. To samo tyczy się katechetów, którzy również mają zasłużony udział w przygotowaniu dzieci do przyjęcia pod serce Ciała Chrystusowego. Dla kapłana lub katechety warto wybrać pomysłowy i zarazem praktyczny upominek, by nie wprawić ich w niepotrzebne zakłopotanie.  Wszystkie prezenty dla duchownych możesz dodatkowo spersonalizować, by stały się bardziej osobiste. 

PODZIĘKOWANIE DLA KSIĘDZA ZA KOMUNIĘ

RÓŻANIEC komunijny Czarne Perełki RÓŻANIEC komunijny Czarne Perełki
Producent: OMS
Cena:

12,98 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie wybrać podziękowanie dla księdza za udzielenie komunii?

Podziękowanie dla księdza za komunię nie musi być trudnym wyzwaniem, gdy masz do dyspozycji symboliczne i kreatywne upominki z gotowym tekstem podziękowania. Są to najczęściej różańce komunijne i etui na różaniec, ponieważ tych religijnych atrybutów służących do żarliwej modlitwy nie może zabraknąć w zachrystii lub w domu katechetycznym. Aby prezent bardziej zapadł w pamięć obdarowanym, warto wybrać opcję personalizowaną i wzbogacić upominek o nadruki imienne, datę Pierwszej Komunii Świętej i krótką okolicznościową dedykację. Z personalizowanym biało-złotym lub czarno-białym kubkiem do kawy pełnienie codziennych obowiązków będzie bardziej przyjemne, natomiast czekoladki ze specjalnej szkatułki imiennej dodadzą kapłanowi lub katechecie energii.  

Jeśli szukasz bardziej eleganckiej formy podziękowania za udzielenie dziecku komunii i przygotowanie pociechy do sakramentu, wybierz praktyczną skrzynię na zegarki lub inne cenne przedmioty z grawerem na wieku. Wieko szkatuły powinno być przezroczyste, żeby było widać przez nie zawartość. Tak elegancki prezent warto spersonalizować, żeby wygrawerowany nadruk imienny i religijna grafika wskazywały do kogo należy cenna zawartość. Eleganckie prezenty dla księży i katechetów w zestawach warto podarować w zamykanych skrzyniach, żeby nikt nie przywłaszczył własności duchownego.  Podziękowania dla księdza za udzielenie komunii z prezentami z asortymentu Sakramento są najlepszym rozwiązaniem!

Praktyczne i pomysłowe prezenty dla księdza za komunię 

Który z prezentów z podziękowaniem dla księdza lub katechetów jest jednocześnie kreatywny i praktyczny? Wszystkie! Wewnątrz szkatułek, na etykiecie samoprzylepnej i na powierzchni kubków są gotowe treści z podziękowaniem oraz symboliką I Komunii Świętej w postaci kielicha z chrystogramem, hostii i winorośli. Różaniec komunijny wykonany z czarnych perełek ma również detale nawiązujące do udzielonego dziecku sakramentu. Pomiędzy perełkami-dziesiątkami różańca na posrebrzanym łańcuszku zamiast zawieszki umieszczone są figurki kielicha z hostią i krzyż z sylwetką ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Szkatułki, kubki i różaniec w takiej odsłonie możesz wręczyć księżom lub katechetom, by okazać szacunek wobec ich roli w chrześcijańskiej edukacji dzieci. 

Pomysłowe podziękowania za komunię dla katechety, katechetki i księdza w Sakramento są zawsze praktyczne i estetyczne. Świetnie w tej roli sprawdzają się prezenty w eleganckich szkatułkach z jasnego drewna, które po wewnętrznej stronie wieka mają wklejkę z treścią podziękowań i możliwością spersonalizowania. Zamiast szkatułki można również wybrać box prezentowy i wypełnić go we własnym zakresie czekoladkami mlecznymi, cukierkami lub krówkami. Pomysłowym podziękowaniem są wymowne etykiety na wino z sakralnymi motywami graficznymi. Można je nakleić na wino i w ten sposób okazać wyrazy wdzięczności wobec duchowych przewodników komunijnego dziecka. Innym pomysłem na prezent dla księdza jest karta oraz etui na różaniec. 

Podziękowanie dla księdza – kartka na komunię to za mało!

Chcąc wyrazić słowa wdzięczności wobec kapłana lub osób nauczających religii w szkole, możesz wybrać gotową kartę lub skorzystać z naszych propozycji. O wiele bardziej elegancką opcją jest podarowanie katolickim edukatorom drewnianych szkatułek w trzech wariantach – z lustrzanym akrylem, głębokim wnętrzem lub z tekstem podziękowania oraz kopertą. Według uznania możesz wsadzić do koperty “co łaska”, a na wkładce umieścić grzecznościowy zwrot imienny, datę I Komunii świętej oraz swój podpis. Głębsze szkatułki są przeznaczone na słodycze, takie jak na przykład: belgijskie czekoladki z kolekcji gotowych dekoracji i prezentów Złota Hostia.

Warto wybrać jako podziękowanie dla księdza za komunię zamiast karty pomysłowy i praktyczny prezent z personalizacją, ponieważ obdarowani nie tylko wykorzystają taki upominek w pełnieniu codziennych zadań, ale i zapamiętają, od którego z dzieci komunijnych otrzymali dowód wdzięczności. Aby prezenty nadawały się dla osób uduchowionych należy wybrać te udekorowane grafikami przepięknymi, subtelnymi i symbolizującymi sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Do okazji komunijnej pasują motywy złotego kielicha z hostią, chrystogramu, winorośli i krzyża, które zostały wplecione w roślinno-kwiatowe kompozycje w kształcie gałązki lub wianka. Istnieje wiele opcji prezentowych pozwalających pozytywnie zaskoczyć księdza, więc nie trzeba ograniczać się do samej kartki na komunię. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium