PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Kolekcja Chrzciny Chłopca na Chrzest Święty to urocza kolekcja gotowych dekoracji, akcesoriów i prezentów, które umożliwiają samodzielną aranżację eleganckiego przyjęcia z okazji udzielenia chłopcu sakramentu Chrztu świętego. Wszystkie elementy tworzące kolekcję okolicznościową zaprojektowaną z myślą o chrzcinach chłopczyka mają wspólny motyw graficzny, jakim jest naszkicowana sylwetka śpiącego maleńkiego chłopca otoczona dekoracyjnym wiankiem. W kolekcji znajdziesz zarówno zaproszenia, jak i pamiątkowe prezenty dla dzieciątka, takie jak na przykład: biblia, album na zdjęcia z Chrztu świętego oraz księga na życzenia od gości zaproszonych na przyjęcie chrzcielne. Wyjątkowa linia dekoracyjna to mocny atut kolekcji. Grafika śpiącego chłopczyka skradnie serca zaproszonych gości i sprawi, że nikt nie udzieli negatywnej odpowiedzi na zaproszenie na chrzciny. Kolekcja przychodzi z pomocą również rodzicom chrzestnym, którzy według tradycji powinni wręczyć chrześniakowi szatkę i gromnicę do Chrztu świętego. 

Kolekcja Chrzciny Chłopca na Chrzest święty – kompleksowa aranżacja chrzcin dla chłopca

Kolekcja Chrzciny Chłopca na Chrzest święty umożliwia przygotowanie udanego przyjęcia dla rodziny i przyjaciół po udzieleniu chłopczykowi sakramentu Chrztu świętego w kościele. I to od A do Z! W atrakcyjnej kolekcji z sylwetką śpiącego chłopca bowiem znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie zaaranżować maluszkowi takie przyjęcie, o którym goście będą mówili w samych superlatywach. Aby chrzciny się odbyły jak należy, do gości należy wysłać interesujące zaproszenie na Chrzest święty chłopca. Jest to możliwe, dzięki rozczulającej grafice śpiącego bobasa i złoceniom. Możesz zdecydować się na zaproszenia z okładkami w kraftowej lub białej wersji, które mają wewnątrz wykropkowane miejsca na wpisanie własnych informacji o Chrzcie świętym i chrzcinach. 

Gdy masz już wybrane odpowiednie zaproszenie i uzupełnione dane identyfikacyjne, pomyśl o plakacie do dekoracji sali z tekstem powitalnym i grafiką charakterystyczną dla kolekcji. To miły gest, który pozwoli ci zyskać przychylność zaproszonych. Plakat warto spersonalizować, by stał się uroczą pamiątką z chrzcin i tłem do wspólnych zdjęć jednocześnie. Dobierając do niego świeczki i tealighty do dekoracji stołów, przyjęcie chrzcielne dla chłopczyka będzie na pewno udane. Linia dekoracyjna ze szkicem słodkiego niemowlaka pojawia się również na prezentach, które są nieodłączną częścią chrzcin. Kompleksowa aranżacja przyjęcia chrzcielnego dla synka jest możliwa, dzięki kolekcji Chrzciny Chłopca na Chrzest święty, przemyślanej w najdrobniejszym detalu. 

Co znajdziesz w kolekcji na Chrzest święty dla maleńkiego chłopczyka?

W wyjątkowej kolekcji na chrzciny chłopca są zarówno prezenty, jak i najistotniejsze akcesoria czy dekoracje. Coś odpowiedniego dla siebie znajdą w niej rodzice, rodzice chrzestni i dziadkowie chłopczyka. Drzemiący słodki bobas w otoczeniu naturalnego wianuszka pojawia się na wszystkich elementach kolekcji, dlatego aranżacja i prezenty świadczą o znakomitym wyczuciu estetycznym organizatorów przyjęcia. W kwestii upominków dla bobasa, dziadkom chłopczyka rekomendujemy biblię, rodzicom chrzestnym – szatki i gromnicę w dekoracyjnym pudełku, natomiast rodzicom – album na zdjęcia z Chrztu świętego do wklejania lub pamiątkową księgę z życzeniami i wpisami gości. Motyw ze śpiącym chłopczykiem umieściliśmy również na profitce do dekoracji świecy chrzcielnej oraz na bilecikach z podziękowaniem dla gości chrzcin. 

Kolekcja Chrzciny Chłopca na Chrzest święty to także papeteria chrzcielna i elementy do ozdabiania sali ze wspólną linią dekoracyjną, dzięki którym możesz zaplanować perfekcyjną uroczystość chrzcin chłopczyka. Są w niej: zaproszenia na chrzciny w dwóch wariantach do wyboru oraz duży plakat z tekstem powitalnym. Kolekcja na chrzciny chłopca zawiera również akcesoria, takie jak na przykład: profitki do udekorowania gromnicy i świeczniki 2w1 na tealight i długą świecę. W kolekcji ze śpiącym chłopczykiem są ponadto prezenty dla dziecka oraz prezenciki dla wszystkich uczestników przyjęcia. Dla chłopca przygotowaliśmy biblię, album na zdjęcia, księgę na wpisy i życzenia gości oraz szatki i gromnicę, natomiast dla gości – pamiątkowe bileciki dekoracyjne. 

Dlaczego warto wybrać kolekcję Chrzciny Chłopca na Chrzest synka?

Poszukując odpowiedniego rozwiązania dekoracyjnego na przyjęcie z okazji udzielenia chłopcu sakramentu Chrztu świętego, warto sięgnąć po uroczą kolekcję gotowych dekoracji i prezentów z motywem graficznym śpiącego chłopczyka. Kolekcja ma wiele atutów, spośród którym najważniejszym jest możliwość stworzenia samodzielnej i wyjątkowej aranżacji chrzcin w domu lub wybranym lokalu. Rozwiązanie to doceni wielu rodziców, którzy planują zorganizować chrzciny we własnym zakresie, bez wynajmowania w tym celu usługi plannerów czy dekoratorów. Wystarczy, że zamówisz w Sakramento naszą wyjątkową chrzcielną kolekcję na chrzciny swojego potomka w wersji ze złoceniami! Ty zyskasz spokój, a chłopiec wyjątkową pamiątkę z Chrztu świętego.

Jakie jeszcze atuty ma kolekcja Chrzciny Chłopca na Chrzest święty? Za wyborem kolekcji przemawia wiele argumentów. Są to:

 • oszczędność czasu i pieniędzy na aranżację chrzcin,
 • dbałość o najdrobniejsze detale,
 • perfekcyjna organizacja przyjęcia z okazji chrztu chłopca,
 • uroczy i wzruszający szkic sylwetki śpiącego chłopczyka jako graficzny motyw wiodący kolekcji,
 • możliwość spersonalizowania wszystkich elementów tworzących kolekcję,
 • wyjątkowo urocza pamiątka z chrzcin,
 • gwarancja satysfakcji zaproszonych gości,
 • religijne i sentymentalne prezenty dla maleńkiego chłopczyka,
 • wysokiej jakości nadruki,
 • szybka realizacja zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium