Gender Reveal Party to impreza organizowana przez przyszłych rodziców, która ma na celu ujawnienie płci ich nienarodzonego dziecka. Na przyjęciu warto zastosować kilka wyjątkowych dekoracji, które zaskoczą zaproszonych gości!

REKWIZYTY do sesji foto Girl or Boy REKWIZYTY do sesji foto Girl or Boy
Producent: OMS
Cena:

14,98 zł

szt.
zobacz więcej
BALON foliowy Serce It's a Girl BALON foliowy Serce It's a Girl
Producent: OMS
Cena:

6,25 zł

szt.
zobacz więcej
Balon napis foliowy GIRL różowy Balon napis foliowy GIRL różowy
Producent: OMS
Cena:

7,98 zł

szt.
zobacz więcej
BALON foliowy gwiazda It's a Boy BALON foliowy gwiazda It's a Boy
Producent: OMS
Cena:

6,25 zł

szt.
zobacz więcej
Balon napis foliowy BOY niebieski Balon napis foliowy BOY niebieski
Producent: OMS
Cena:

7,98 zł

szt.
zobacz więcej

Impreza ujawniająca płeć

Impreza ujawniająca płeć dziecka to coraz bardziej popularne wydarzenie, które pozwala przyszłym rodzicom pochwalić się swoim nienarodzonym jeszcze dzieckiem, informując przy tym o jego przewidywanej płci. Bez dwóch zdań jest to doskonała okazja do świętowania i dzielenia się radością z rodziną i przyjaciółmi.

Gender reveal party może być proste lub bardziej wymyślne – wszystko zależy od gustu i możliwości finansowych przyszłych rodziców. Imprezę można zorganizować w domu, w restauracji, a nawet w parku! Dzięki temu, że jest to wydarzenie nieformalne, rodzice stoją przed wieloma możliwościami kreatywnego zaplanowania i zorganizowania przyjęcia.

Jeśli chodzi o dekoracje, można wykorzystać różne motywy i kolory, które symbolizują płeć dziecka. Na przykład, jeśli dziecko jest dziewczynką, dobrym wyborem będzie wykorzystanie różowych i fioletowych barw. Z kolei w przypadku spodziewania się chłopca, warto postawić na niebieską lub zieloną kolorystykę. Znakomitym pomysłem jest również użycie symboli i motywów, takich jak serduszka, samoloty, czy samochody – w zależności od płci dziecka.

Impreza dla przyszłych rodziców – niezapomniane wydarzenie

W trakcie imprezy, rodzice mogą zrobić pokaz i w ten sposób ujawnić wszystkim zgromadzonym płeć dziecka, np. poprzez odsłonięcie obrazu lub przebicie balonów. Doskonałym wyborem jest czarny balon z ukrytym konfetti – po jego przekłuciu ze środka eksploduje konfetti w błękitnym lub różowym kolorze. Będzie to także znakomity moment na wykonanie pamiątkowych fotografii. To wydarzenie jest cudowną okazją do dzielenia się radością z rodziną i przyjaciółmi, a także złożenia życzeń przyszłym rodzicom.

Odkrycie płci dziecka to też doskonała okazja do wspólnego gotowania i jedzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować piknik, barbecue lub tradycyjne przyjęcie z pysznym jedzeniem i napojami. Goście będą mogli cieszyć się czasem spędzonym ze swoimi bliskimi i świętować przyszłe narodziny dziecka. Nie można przy tym zapomnieć o odpowiednich dekoracjach stołu! Organizując piknik, koniecznie należy zaopatrzyć się w papierowe kubeczki i pięknie ozdobione talerzyki. Z kolei planując odkrycie płci dziecka w warunkach domowych lub w specjalnie wynajętej do tego celu sali, dobrze jest zainwestować we właściwe ozdoby – świetną propozycją dostępną w naszym sklepie internetowym jest śliczny jasnoróżowy bieżnik na stół i nieodłączny element każdego przyjęcia, czyli topper na tort.

Impreza dla przyszłych rodziców

Impreza ujawniająca płeć dziecka jest doskonałym sposobem na uczczenie tego wyjątkowego i wyczekanego wydarzenia. Zadbanie o odpowiednie dekoracje i jedzenie jest kluczowe, aby goście mogli czuć się wyjątkowo i na długi czas zapamiętać ten niezwykły dzień. Co więcej, warto pamiętać, że impreza ujawniająca płeć dziecka to nie tylko znakomita okazja do świętowania, ale również do budowania więzi z dawno niewidzianymi członkami rodziny lub przyjaciółmi. To właśnie dlatego powinno się zadbać o każdy szczegół i zrobić wszystko, aby ta impreza pozostała niezapomniana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium