PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Zaproszenia na Chrzest święty dla chrzestnych rodziców to otwierane karty, które mają zdobienia adekwatne do okoliczności i dołączoną kopertę. Wewnątrz kart są gotowe informacje organizacyjne oraz wykropkowane miejsca do samodzielnego uzupełnienia przez rodziców chrzczonego maluszka. Podanie daty, nazwy i adresu kościoła, miejsca, w którym odbędzie się uroczysty obiad oraz telefonu kontaktowego znacznie ułatwia rodzicom chrzestnym logistykę w dniu przyjęcia pierwszego sakramentu przez chrześniaków. Dekoracyjne zaproszenie dla chrzestnych jest sentymentalną pamiątką z chrztu świętego dla mamy chrzestnej i taty chrzestnego, ale także dla maleńkiego chrześcijanina, gdy będzie starszy. Niektóre z zaproszeń są elementem składowym kolekcji gotowych dekoracji, akcesoriów i prezentów przeznaczonych na okazję taką jak Chrzest święty. Można wśród nich wyróżnić kolekcje Boho, Małe Stópki czy Białe Kwiaty, które są najchętniej wybieraną propozycją na Chrzest święty. Różnią się między sobą wykorzystanymi motywami dekoracyjnymi przy tworzeniu całej kolekcji. Najbardziej popularne są białe kwiaty, zielone gałązki lub symbole związane z narodzinami nowego członka rodziny. Uniwersalność wzorów pozwala na swobodne dopasowanie swojego zaproszenia do chrzcin tak dziewczynki, jak i chłopca. 

Zaproszenie dla rodziców chrzestnych na Chrzest Święty

Przygotowania do Chrztu Świętego to niezwykle ważny czas dla rodziny – szczególnie dla rodziców dziecka oraz rodziców chrzestnych. Jednym z najważniejszych elementów organizacji uroczystości chrztu są zaproszenia dla rodziców chrzestnych. Powinny one być nie tylko wyjątkowe i pełne emocji, ale również podkreślać wagę wydarzenia oraz wdzięczność rodziców.

Warto, aby zaproszenia dla chrzestnych były eleganckie i stylowe. Nie można również zapomnieć, aby umieścić na nich wszystkie ważne informacje dotyczące chrztu, takie jak data, godzina i miejsce ceremonii oraz imiona rodziców chrzestnych. Dobrym pomysłem jest także dodanie osobistych słów podziękowania za to, że rodzice chrzestni zgodzili się pełnić tę niezwykle ważną rolę w życiu dziecka.

Zaproszenie dla matki chrzestnej na Chrzest Święty

Zaproszenia na chrzest to eleganckie i pięknie zaprojektowane wydruki, które z pewnością wzbudzą u odbiorcy zachwyt i pozytywne emocje. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się kilka wariantów zaproszeń na chrzest, które różnią się między innymi motywem i kolorystyką. Niezależnie jednak od wyboru, wszystkie zaproszenia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o detale.

Zaproszenie dla rodziców chrzestnych na Chrzest Święty wydrukowane jest na papierze najwyższej jakości – gwarantuje to nie tylko wyjątkową trwałość, ale również estetykę. Co więcej, na zaproszeniach umieszczone zostały wszystkie ważne informacje dotyczące ceremonii w sposób, który w pełni oddaje charakter tego wyjątkowego wydarzenia.

Wszystkie warianty naszych zaproszeń są piękne i eleganckie, a dodatkowe elementy, takie jak złote lub srebrne dodatki, dodają im wyjątkowego blasku. Zaproszenia na chrzest z oferty sklepu Sakramento to nie tylko piękne wydruki, ale również wyjątkowy prezent dla bliskich. 

Zaproszenie dla ojca chrzestnego na Chrzest Święty

Zaproszenie boho na Chrzest Święty dla rodziców chrzestnych to bardzo ważny element przygotowań do ceremonii i przyjęcia urządzonego w stylu boho. Chrzest to moment, w którym dziecko staje się członkiem Kościoła – nie da się ukryć, że rodzice chrzestni odgrywają w nim szczególną rolę. Aby upamiętnić ten ważny moment i zaprosić bliskich do udziału w wydarzeniu, warto wybrać odpowiednie zaproszenia.

W naszym sklepie internetowym znaleźć można szeroki wybór zaproszeń na chrzest w różnych stylach i wzorach. Wszystkie zaproszenia są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyróżniają się eleganckim designem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium