Dekoracje na Roczek chłopca w stylu boho wyróżnia delikatna kolorystyka, piękna grafika i personalizacja. Stół podczas przyjęcia można wzbogacić o trawy pampasowe, drewniane dodatki, szklane świeczniki, jak i złote sztućce.

Dekoracje na roczek dla chłopca

Roczek chłopca jest wyjątkowym i przełomowym momentem w życiu dziecka i jego najbliższych. Jest to bowiem czas, kiedy kończy ono swój pierwszy rok – tak ważny dla jego rozwoju, i oficjalnie wchodzi w świat starszych dzieci. To również znakomity moment, w którym rodzice mogą czuć się dumni ze swojego syna i celebrować swoją wielką miłość i szczęście z posiadania wymarzonego dziecka. Warto jednak pamiętać, że organizacja roczku dla chłopca stanowi nie lada wyzwanie, gdyż wymaga sporej cierpliwości, pracy i ogromu przygotowań, dzięki którym ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięci wszystkim gościom.

Dekoracje na roczek dla chłopca

Roczek to moment niezwykle wyjątkowy w życiu każdego maluszka i jego rodziców. Nic więc dziwnego, że organizacja tego niecodziennego wydarzenia wymaga właściwego zaplanowania. Jednym z najważniejszych elementów, o których trzeba pamiętać, są oczywiście dekoracje. Jakie ozdoby na roczek chłopca warto wybrać?

Kluczową kwestią jest, jak można się domyślić, kolorystyka. Tradycyjnie uważa się, że w przypadku chłopców najlepszym wyborem będą kolory niebieskie, szare, zielone czy brązowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pomyśleć również o cieplejszych barwach – wszystko zależy jednak od preferencji rodziców, a także rodzaju dekoracji, jaki chcieliby zastosować. Z kolei w przypadku motywów popularnym wyborem są te związane z postaciami z bajek i kreskówek. Znakomitym pomysłem będą także wszelkie dinozaury czy misie.

Istotny jest też dobór właściwych dekoracji stołu, na którym ustawiony zostanie tort. Warto udekorować go kolorowymi serwetkami, girlandami i kwiatami. Goście z pewnością docenią tak pięknie wyglądające pomieszczenie.

Wystrój na roczek chłopca

Dostępna w naszym sklepie internetowym kolekcja na 1 urodziny chłopca pełna jest jakościowych i godnych uwagi propozycji. Choć część rodziców woli postawić na samodzielne przygotowywanie dekoracji, to jednak znacznie lepszym pomysłem jest wybór gotowych produktów. W takim przypadku można mieć pewność, że wszystkie akcesoria na roczek dla chłopca będą do siebie pasować i wzajemnie się uzupełniać.

Podstawowe dekoracje, o których nie można zapominać to przede wszystkim piękne, personalizowane winietki, podziękowania dla gości w formie słodkich ciasteczek z wróżbą, a także księga pamiątkowa, w której swoje wpisy mogą umieścić wszystkie osoby towarzyszące tego dnia maluszkowi i jego rodzinie. Bliscy chłopca z pewnością będą zachwyceni, mogąc już zawsze wracać wspomnieniami do tego niezwykłego wydarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium