PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Nasza komunijna kolekcja Sakramento została ozdobiona pastelowymi kwiatami w kształcie serca z symboliczną grafiką kościoła. To bardzo delikatna kolekcja, idealna do stworzenia niepowtarzalnego klimatu uroczystości z okazji Pierwszej Komunii Świętej Waszego dziecka. W kolekcji znajdziecie dodatki do wystroju wnętrza, a także podziękowania, księgi pamiątkowe, opłatki na tort i wiele innych inspiracji.

Dekoracje na komunię w domu Sakramento

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie, któremu powinna towarzyszyć niecodzienna i przede wszystkim odświętna oprawa. Ten wyjątkowy dzień bez wątpienia zapadnie w pamięć nie tylko dziecku, ale także rodzicom i bliskim. Dobrze więc zadbać o to, aby całe przedsięwzięcie zostawiło po sobie jedynie przyjemne wspomnienia. Podstawą jest nie tylko strój potomka, który zamierza do swojego serca przyjąć Pana Jezusa, ale także dobór odpowiednich dekoracji. Niezależnie od tego, gdzie odbędzie się Komunia Święta, konieczne jest podkreślenie charakteru tej uroczystości właściwymi ozdobami. Doskonałym wyborem będą dekoracje na komunię w domu Sakramento, które pozwolą nadać wydarzeniu niezwykłego klimatu.

 

Dostępna w naszym sklepie komunijna kolekcja Sakramento zawiera w sobie nie tylko ozdoby wnętrza, ale także podziękowania dla gości, zaproszenia, czy nawet Biblię stanowiącą znakomity prezent z okazji komunii.

Komunia w domu – dlaczego by nie?

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie szczególnie ważne dla każdego katolika. To przecież moment, w którym dziecko pokazuje, że jest gotowe na przyjęcie Pana Jezusa do swojego serca. Niezwykła atmosfera, a także niecodzienny klimat sprawiają, że uroczystość na długo zapisze się w pamięci młodego człowieka. Chcąc podkreślić wagę tego dnia, warto zaopatrzyć się w odpowiednie ozdoby, za pomocą których można udekorować nie tylko kościół, ale także miejsce, w którym odbędzie się uroczysty obiad. Warto zwrócić uwagę na dodatki na komunię w domu Sakramento – decydując się na zakup dekoracji w jednym motywie przewodnim, można stworzyć spójną oraz jednolitą aranżację. Nie można jednak zapominać, że tego dnia w centrum zainteresowania znajduje się dziecko, wobec czego wybrane ozdoby powinny wpisywać się w jego gust. Oznacza to więc, że zakupu odpowiednich dekoracji najlepiej jest dokonywać w porozumieniu ze swoim potomkiem.

Ozdoby na komunię w domu Sakramento – piękne i wyjątkowe

Komunijna kolekcja Sakramento wyróżnia się jasną kolorystyką i uroczymi, pastelowymi kwiatami tworzącymi kształt serca. Za jej pomocą bez problemu można stworzyć niepowtarzalny klimat podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Na szczególną uwagę zasługują piękne zaproszenia, a także podziękowania dla gości. Bliscy z pewnością będą zachwyceni!

 

Akcesoria na komunię w domu Sakramento to także świetna pamiątka, która już zawsze będzie przypominała o tym niezwykłym i przełomowym w życiu wierzącego dziecka wydarzeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium