Kieszonki na sztućce
Kieszonki na sztućce

Kieszonki na sztućce są efektowne, a przy tym bardzo eleganckie. Tak przygotowane nakrycie stołu podkreśli uroczysty charakter imprezy, sprawiając że podane posiłki zyskują na atrakcyjności. O ten typ dekoracji najbardziej dbamy podczas świąt ale również podczas uroczystości z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. To  rozwiązanie praktyczne i proste w swym wyrazie, a mimo to bardzo wizytowe.

 

 

 

Mowa oczywiście o kieszonkach na sztućce, które są rodzajem przegródki na nóż, widelec i łyżkę, eksponując piękno posiadanego zestawu. Personalizowane kieszonki na sztućce w imieniem Waszego maluszka oraz datą Chrztu Świętego doskonale wyglądać będą na stole w restauracji czy też w czasie tej uroczystości w domu. Ten bardzo charakterystyczny dodatek wprowadza niezwykle elegancki charakter oraz nadaje całej aranżacji uroczysty charakter.

 

 

Kieszonki na sztućce są dostępne z grafikami nawiązującymi do kolekcji sklepu Sakramento.pl z okazji Chrztu ; Urocza Dziewczynka, Uroczy Chłopiec oraz Gołąbek . Są w różnej kolorystyce i dzięki temu bez problemu można je dopasować do każdej wybranej stylistyki czy aranżacji stołu. Popularnością cieszą się motywy roślinne, które wpisują się w nowoczesne minimalistyczne trendy, a tym samym stają się synonimem subtelnej elegancji.

 

Z praktycznego punktu widzenia kieszonki na sztućce w różnych grafikach i wzorach pozwalają również utrzymać porządek w zestawie. Powinny tworzyć spójny komplet z innymi elementami stołu takimi jak na przykład obrus czy wizytowniki. Z pewnością to właśnie kieszonki na sztućce sprawią również, że łyżki czy widelce będą miały swoje miejsce, a wszyscy goście będą mieć poczucie, że wszystko jest czyste i przygotowane z należytym pietyzmem. Zobacz, które produkty będą najlepiej pasować do twojej aranżacji stołu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl