OPASKA niemowlęca z różowymi kwiatami na głowę dziewczynki

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 28,98 zł 28.98
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Urocza opaska elastyczna z pięknym różowym kwiatkiem to idealny dodatek dla każdej dziewczynki. Opaska świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej małej dziewczynki. 

  • Elastyczna opaska na gumce to świetny dodatek dla każdej dziewczynki. Opaska posiada dwa kwiaty w różowej kolorystyce. Jeden z kwiatów jest duży, a wewnątrz niego znajdują się jasne perełki. Opaska posiada również rzemyk z listkami, wyglądem przypominającym gałązkę. Tylna część opaski to biała gumka, dzięki której w prosty sposób można umieścić ją na główce dziecka. 
  • Opaska dla dziewczynki z kwiatuszkami to idealny dodatek na wiele okazji. Z pewnością opaska elastyczna sprawdzi się jako dodatek na Chrzest. Dziewczynka wówczas będzie prezentować się bardzo uroczo. Również opaskę można wykorzystać podczas innych okoliczności, takich jak przyjęcia rodzinne, święta. Opaska sprawdzi się także jako gadżet do sesji zdjęciowej. Bardzo modne są organizowane sesje fotograficzne niemowlęce. Zatem Wasza córeczka będzie prezentować się pięknie, gdy założycie jej dziewczęcą opaskę. 

Wymiary:

  • rozmiar uniwersalny

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium