ZAPROSZENIA Na Chrzest św. Akwarelowe 10szt

Wysyłka w: 48 godzin

Opis

Uniwersalne zaproszenia na Chrzciny dziewczynki w stylu natural. Jeżeli chcecie zaprosić bliskie osoby w elegancki sposób, warto do tego wykorzystać specjalne zaproszenia na Chrzest Święty. Zaproszenia są w modnej kolorystyce, dlatego warto wykorzystać je również jako motyw przewodni, kolorystyczny przyjęcia uroczystości Chrztu Św.

  • Zaproszenie na Chrzest dziecka idealnie sprawdzi się, aby zaprosić gości w elegancki sposób. W zestawie znajduje się 10 zaproszeń oraz pasujące rozmiarem do nich białe koperty. Okładkę zaproszeń wzbogaca delikatny wianuszek z delikatnymi listkami, całość zachowana w stylu natural i boho. Wewnątrz wianka umieścimy napis: Zaproszenie na Chrzest Święty. Na okładce znajduje się również wiklinowy kosz dziecięcy, który prezentuje się bardzo uroczo. Dodatkowo umieścimy delikatne akwarelowe, pastelowe zdobienie. Wnętrze zaproszeń posiada motyw graficzny, który znajduje się na okładce. 
  • Lewa część zaproszeń posiada różowe tło, a na nim umieścimy tekst:

Niechaj Bóg Cię błogosławi

Niech przy Tobie zawsze trwa

Niechaj będzie bożym dziełem

każda chwila twa.

  • Wewnątrz znajduje się gotowy tekst do samodzielnego wypełnienia. Znajduje się on po prawej stronie, zawiera miejsca na najważniejsze informacje dotyczące Chrztu Świętego, brzmi on następująco: 

Chrzest Święty

Dumni rodzice

...........................

Serdecznie zapraszają

Sz. P. ...........................

Na uroczystość przyjęcia

Sakramentu Chrztu Świętego

Która odbędzie się ........................... r. o godz. ..........................

w Kościele P. W. ...........................

...........................

Po Mszy Św. zapraszamy 

...........................

  • Urocze zaproszenia w jasnej kolorystyce to dodatek, o którym należy pamiętać podczas organizacji Chrztu Świętego. Idealnie sprawdzi się, aby zaprosić gości na przyjęcie w elegancki sposób. Zaproszenia posiadają różowe elementy graficzne, dlatego sprawdzą się na Chrzest Święty dziewczynki. Wzbogacone o delikatny motyw w stylu boho wpisują się w najnowsze trendy. Dzięki temu, że w środku znajduje się gotowy tekst do samodzielnego wypisania, możecie w dowolny sposób uzupełnić informacje wewnątrz zaproszeń. Zaproszenia wzbogacone o dopasowane koperty pozwolą od razu wręczyć je bliskim, czy to osobiście, czy poprzez tradycyjne wysłanie listu. Goście z pewnością zachwycą się, gdy otrzymają takie urocze zaproszenia. 
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje 10 zaproszeń oraz 10 białych kopert.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium