PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka czyli święto naszych pociech
20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka czyli święto naszych pociech

W dniu swojego święta przedszkolaki  biorą udział w różnorodnych zabawach, konkursach, występach artystycznych oraz innych atrakcjach, które mają na celu wzmocnienie ich poczucia wartości i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest również szansą dla nauczycieli i opiekunów przedszkolnych, aby podkreślić rolę, jaką odgrywają w rozwoju najmłodszych dzieci. To także moment, w którym rodzice i społeczność mogą wyrazić wdzięczność za ich pracę i poświęcenie w edukacji przedszkolnej. To wyjątkowe święto jest okazją do wzmacniania relacji między przedszkolakami, nauczycielami, rodzicami i społecznością lokalną. Pomaga również podkreślić, że edukacja od najmłodszych lat jest niezwykle istotnym elementem rozwoju dziecka, kształtującym jego umiejętności, kreatywność i pozytywne podejście do nauki.

 

 

 

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Czy istnieje coś bardziej uroczego niż widok uśmiechniętego przedszkolaka, który pełen zapału i radości odkrywa świat? Każdego roku 20 września Polska obchodzi Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, święto poświęcone naszym najmłodszym odkrywcom, kreatywnym myślicielom i przyszłym liderom.

To właśnie w przedszkolach, gdzie maluchy uczą się kształtować swoje myśli, rozwijać kreatywność i budować pierwsze przyjaźnie, nierzadko zaczyna się ich przygoda z nauką. Dzień Przedszkolaka jest doskonałą okazją, aby celebrować te niezwykłe chwile. To także znakomita okazja, by docenić ogromny wkład nauczycieli oraz opiekunów w rozwój i edukację  kilkulatków

Przedszkolaki wiedzą, jak cieszyć się z małych rzeczy. Ich odkrywanie świata jest pełne radości i zaciekawienia. 20 września w całej Polsce odbywają się liczne imprezy, konkursy i występy artystyczne, które umożliwiają małym uczestnikom spędzić ten dzień inaczej niż inne. To czas, gdy przedszkolaki prezentują swoje umiejętności, a jednocześnie uczą się współdziałania i dzielenia się sukcesami. To godziny przepełnione radością, uśmiechem, zabawą i wspólnie spędzanymi chwilami.

Dzień Przedszkolaka to również okazja do podziękowania nauczycielom i opiekunom za ich zaangażowanie w rozwijanie potencjału dzieci. To w przedszkolach kształtują się podstawy wiedzy, wartości i umiejętności społecznych, które towarzyszą nam przez całe życie. Ważne jest docenienie w tym dniu nauczycieli przedszkolnych, ponieważ ich wkład w rozwój kilkulatków jest nieoceniony. Wdzięczność rodziców i dzieci można wyrazić poprzez prezenty dla nauczycieli, które z pewnością wzruszą do łez, a przede wszystkim pokażą, jak ważna jest dla Was praca wszystkich pracowników przedszkolnych.

 

 

Skąd się wzięły przedszkola?

Friedrich Wilhelm Froebel niemiecki pedagog jako pierwszy wprowadził do świata edukacji innowacyjny program dla najmłodszych, nazywając go przedszkolem. Było to miejsce, w którym dzieci mogły swobodnie się rozwijać, kształtować swoje zainteresowania i umiejętności, poprzez własną, samodzielną zabawę, a nie sterowaną przez nauczyciela.

Termin "przedszkole" wywodzi się od słowa "ogród dzieci". W tym kontekście istotne było zapewnienie dzieciom kontaktu z naturą. Fragment ziemi pełnił rolę ogrodu, w którym dzieci mogły współdziałać z przyrodą, siać, pielęgnować, bawić się oraz czerpać naukę ze swoich obserwacji. Pierwsze takie instytucje powstały pod koniec XVIII wieku w Bawarii i Strasburgu, dla dzieci, których rodzice pracują poza domem. Pierwszy założyciel przedszkola Friedrich Fröbel to człowiek, którego podejście w dużym stopniu wpłynęło na edukację na wczesnym etapie kształcenia na całym świecie. Termin jest używany w wielu krajach do opisania różnych placówek oświatowych dla dzieci w wieku od dwóch do siedmiu, na podstawie różnych metod nauczania.

Życzenia dla dzieci z okazji Dnia Przedszkolaka:

Dziś jest Wasz dzień, małe odkrywczynie i odkrywcy! Niech każdy krok, jaki stawiacie w tym pięknym świecie, niesie za sobą mnóstwo radości, nauki i zabawy!

Wszystkie kolory tęczy są dla Was, kochane maluchy, bo w Waszym świecie nie ma miejsca na szarość. Niech Dzień Przedszkolaka będzie pełen kolorów, uśmiechów i wspaniałych przygód!

Życzymy Wam, abyście zawsze mieli w sobie ogromną radość, zapał do nauki i ciekawość na każdy nowy dzień. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Przedszkolaka!

Wszystkiego najlepszego dla małych odkrywców, którzy pełni pasji i zapału podbijają świat wokół nas. Niech Wasza wewnętrzna iskra nigdy nie gaśnie!

W dniu, w którym świętujemy Wasze święto przedszkolaki, życzymy Wam uśmiechu od ucha do ucha, marzeń o zdobyciu świata i beztroskiej radości każdego dnia!

Dla tych, którzy odkrywają świat, jakby każdy dzień był słodkim cukierkiem. Niech Wasze życie w przedszkolu będzie równie słodkie i pełne radości!

 

   

 

 

Co można podarować w prezencie dzieciom z okazji Dnia Przedszkolaka?

 • Zabawki kreatywne. Kreatywne zestawy do rysowania, malowania, lepienia czy tworzenia biżuterii mogą być świetnym prezentem. Pomogą rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię dziecka.
 • Książki z bajkami. Dobrej jakości książeczki, dostosowane do wieku dziecka, z ciekawą treścią i pięknymi ilustracjami, zawsze są trafionym wyborem.
 • Zestawy do budowania. Konstrukcje, klocki, czy układanki- to świetny sposób na rozwijanie zdolności logicznego myślenia i cierpliwości.
 • Puzzle. Puzzle są nie tylko zabawą, ale też doskonałym ćwiczeniem koncentracji i spostrzegawczości.
 • Maskotka. Pluszowa maskotka to zawsze trafiony prezent. Każde dziecko ma przecież swojego ulubionego misia, z którym nie rozstaje się na krok.
 • Ubranka. Modne ubranka lub akcesoria, takie jak kolorowe czapki, szaliki czy rękawiczki, z pewnością ucieszą maluchy.
 • Gry planszowe. Gry planszowe, dostosowane do wieku dziecka, są doskonałą okazją do wspólnej zabawy i nauki współpracy.
 • Plecak. Funkcjonalny i kolorowy plecak na wyprawkę przedszkolną z pewnością się przyda, zwłaszcza podczas wyjść i wycieczek malucha.
 • Voucher na zajęcia lub wizytę w parku rozrywki. Możesz podarować dziecku voucher na wybrane zajęcia artystyczne, sportowe czy wizytę w parku rozrywki, by uatrakcyjnić mu czas wolny.
 • Puzzle 3D lub interaktywne zabawki edukacyjne. To ciekawa alternatywa dla klasycznych zabawek, które zachęcają do nauki poprzez zabawę.
 • Personalizowany prezent. Coś z imieniem i zdjęciem dziecka, jak personalizowane puzzle, kubek czy plakat, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy malucha.
 • Bilety na spektakl lub do kina. Dzieci uwielbiają bajki, przedstawienia i teatrzyki. Zabierz malucha do prawdziwego kina lub teatru dla dzieci i od najmłodszych lat umożliwiaj obcowanie z kulturą.
 • Kolorowanka z kredkami. Książka do kolorowania to nie tylko zabawa, ale też sposób na rozwijanie kreatywności.
 • Instrumenty muzyczne. Jeśli maluch wykazuje zainteresowanie muzyką, mała gitara, keyboard czy marakasy mogą być fantastycznym upominkiem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium