BAŚNIE Prezent dla Dziecka Świąteczny Dinozaur

Wysyłka w: 4 dni robocze

{addons/Polecamy:/7112/}

Wyjątkowa, imienna książka z bajkami dla dzieci z świąteczną okładką z dinozaurem. To personalizowana pamiątka, która sprawdzi się jako prezent na Mikołajki dla dziecka lub pod choinkę. Dedykacja i imię dziecka na okładce czynią ją jedyną w swoim rodzaju. Wieczorne czytanie zyskuje nowy wymiar, a wspólne chwile stają się jeszcze bardziej magiczne.

Opis

Personalizowana książka z bajkami dla dzieci to niepowtarzalny sposób na wprowadzenie malucha w świat wyobraźni. Zawiera magiczne historie idealne na dobranoc, rozwijające wyobraźnię i wspierające rytuały wieczornego czytania. Najważniejsze jednak, że okładka zawiera imię dziecka oraz dedykację od bliskich, co czyni książkę niezwykle osobistym upominkiem. Taki prezent zapada w pamięć i staje się nie tylko źródłem radości, ale także sentymentalną pamiątką na lata. Książka na dobranoc dla dziecka to pomysłowy i wartościowy upominek, który angażuje emocjonalnie i uczy przez opowieści. Wspólne czytanie buduje bliskość, rytuał i rozwija zainteresowanie literaturą już od najmłodszych lat.

Na okładce książki znajduje się sympatyczny dinozaur w czerwonej czapce Mikołaja, trzymający prezent wśród świątecznych drzewek i kolorowych paczek. Całość utrzymana jest w pastelowej tonacji z przewagą zieleni, mięty i czerwieni. W tle widać choinki ozdobione lampkami, gałązki, bombki i delikatne gwiazdki, które podkreślają świąteczny klimat oprawy graficznej. Twarda okładka zapewnia trwałość, a jakość druku i personalizacji imieniem i podpisem wyróżnia produkt na tle masowych wydawnictw. Tytuł oraz imię dziecka zostały zaprojektowane w estetycznej czcionce.

Książka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziecka na święta lub upominek mikołajkowy dla przedszkolaka. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Idealna również dla rodziców, którzy chcą stworzyć wieczorny rytuał czytania i wzmocnić więź z dzieckiem poprzez wspólne spędzanie czasu. Może być podarowana przez dziadków, wujków, ciocie, a nawet nauczycieli jako książka z bajkami na prezent. Dzięki personalizacji, nawet dzieci posiadające wiele książek, poczują, że ta jedna została stworzona specjalnie dla nich.

Wymiary:
  • 21 cm x 24,5 cm
  • Ilość stron: 208

Informacje:

  • Książka posiada barwione, kolorowe brzegi.
  • Twarda oprawa.
  • Nadruk wykonujemy nowoczesną metodą UV.
  • Księga zawiera baśnie autorstwa H.C Andersena oraz Braci Grimm.
  • W środku znajduje się 13 baśni, kolorowe obrazki oraz jedna kolorowanka.

Dane techniczne

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium