Album ciążowy będzie piękną pamiątką z oczekiwania przyjścia dziecka na świat. Wewnątrz znajduje się dużo miejsca na umieszczenie fotografii z czasu ciąży. Jeżeli planujecie sesję brzuszkową, to z pewnością takie zdjęcia powinny znaleźć się w albumie ciążowym. Oczywiście do albumu można umieścić także zdjęcia USG. Personalizowana okładka albumu podkreśli osobisty charakter. Dodatkowo okładki wzbogacają modne i urocze grafiki. 

Albumy ciążowe

Album dla przyszłej mamy to fantastyczny produkt, w którym można umieścić pamiątkowe zdjęcia. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat specyfiki oferowanych albumów.

Idealna pamiątka

Albumy ciążowe dla przyszłej mamy to doskonała forma pamiątki z okresu ciąży. Błogosławiony stan jest bardzo ważnym czasem w życiu każdej kobiety, który zazwyczaj wspomina się wyjątkowo miło. Warto mieć pamiątkę z ciąży w postaci zdjęć z USG, które będą w odpowiedni sposób wyeksponowane. Idealnie do tego celu sprawdzą się właśnie albumy ciążowe dla przyszłej mamy, w których z powodzeniem można umieścić wszystkie zdjęcia USG dziecka, a także inne fotografie, na których jego mama jest w ciąży. Album na zdjęcia USG będzie doskonałą pamiątką na wiele lat, a nawet na całe życie dziecka.

Personalizacja

Album dla przyszłej mamy, który można znaleźć w naszej ofercie, jest personalizowany, dzięki czemu jego wartość sentymentalna jeszcze wzrasta. Na okładce może być umieszczone imię mamy lub imiona obojga rodziców, jeśli takie są ich preferencje. Dzięki personalizacji album doskonale sprawdzi się jako prezent dla przyszłych rodziców, na przykład z okazji Baby Shower. Jednak można go podarować również po urodzeniu się dziecka. Dzięki temu mama i tata uporządkują wszystkie posiadane zdjęcia oraz odpowiednio je wyeksponują w albumie.

Wysoka jakość

Znajdujące się w naszej ofercie albumy na zdjęcia USG to produkty o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Są one tworzone z najlepszych materiałów, aby charakteryzowały się wyjątkową trwałością oraz solidnością. Dzięki temu można będzie z nich korzystać przez wiele długich dziesięcioleci i wspominać magiczny czas ciąży. Zastosowanie najlepszej jakości materiałów gwarantuje zmniejszenie oznak zużycia, nawet podczas częstego oglądania albumu. Okładka stworzona jest z ekoskóry o wysokich parametrach jakościowych. Produkt jest szyty i odpowiednio zabezpieczony przed niszczeniem się.

Przyjazna kolorystyka

Albumy dla przyszłej mamy są dostępne w bardzo zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Wśród oferowanych motywów można przede wszystkim wskazać grafiki w jasnych i stonowanych kolorach, które idealnie sprawdzają się w dziecięcej tematyce oraz doskonale prezentują. Okładki albumów są bardzo uniwersalne, dlatego z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Dodatkowo na okładkach umieszczone są różne napisy dekoracyjnymi czcionkami. Można spośród nich wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiadał rodzicom dziecka pod względem indywidualnych preferencji oraz gustu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium