Zaproszenie na bierzmowanie dla świadka oraz pozostałych gości możesz wypisać własnoręcznie lub zdecydować się na wariant z gotowym tekstem do uzupełnienia. Wśród naszych propozycji najbardziej popularne są karty z uniwersalnym dekorem roślinnym w postaci liści eukaliptusa. Po zaproszenia z symbolicznym motywem religijnym często sięga nastolatek, żeby podkreślić fakt swojego przystąpienia do sakramentu bierzmowania i zawiadomić gości o uroczystym poczęstunku. Jeśli jesteś młodym człowiekiem przystępującym do bierzmowania, możesz takie zaproszenie wręczyć osobiście, bądź wysłać kartę za pośrednictwem poczty, dzięki dołączonym kopertom. Zaproszenia mają dekoracyjne okładki oraz gotową treść zaproszenia wewnątrz. Przygotowaliśmy w ten sposób zarówno zaproszenia przeznaczone dla świadków na bierzmowanie, jak i karty z uniwersalnym motywem dla pozostałych gości. Wystarczy, że w wykropkowane miejsca wpiszesz odpowiednie dane.

Zaproszenie na bierzmowanie dla świadka – jak powiadomić o uroczystości?

Zaproszenia na bierzmowanie pomogą ci powiadomić świadków i gości o zaplanowanej uroczystości sakramentalnej oraz przyjęciu. Zadanie jest łatwe, ponieważ w Sakramento oferujemy nie tylko akcesoria, których potrzebuje świadek bierzmowania, ale także papeterię dla pozostałych gości, udekorowaną adekwatnie do rangi bierzmowania. Zaproszenia zawiadamiające o uroczystym świętowaniu niecodziennej okazji zaprojektowaliśmy w taki sprytny sposób, żeby pasowały do rozmaitych rodzinnych wydarzeń zarówno o charakterze religijnym, jak i świeckim. Dlatego możesz po nie sięgnąć, organizując Chrzest święty, I Komunię świętą, Baby Shower, roczek oraz kolejne urodziny pociechy. Elegancki roślinny dekor liści eukaliptusa jest trendy i doskonale koresponduje z ponadczasowymi złotymi detalami. 

Bardzo zbliżoną, lecz wzbogaconą o symbolikę religijną, szatę graficzną zaproszeń, proponujemy dla świadków bierzmowania. Okładkę ozdobiliśmy motywem krzyża i gołębicy na tle zielonych gałązek w otoczeniu pozłacanej geometrycznej ramki w kształcie rombu. Karta znakomicie nadaje się na tak wyjątkową uroczystość, jak bierzmowanie, niezależnie od tego, czy na świadka wybrałeś rodzica chrzestnego, czy przyjaciela. Wewnątrz zaproszenia przygotowaliśmy treść, którą wystarczy uzupełnić własnymi danymi, umożliwiającymi dotarcie świadkom do właściwego kościoła i lokalu, w ustalonym dniu oraz godzinie. Nie zapomnij wpisać numeru telefonu, w razie, gdyby rodzic chrzestny, czy przyjaciel nie mogli stawić się w roli świadka i odpowiedzieli negatywnie na zaproszenie na bierzmowanie

Zaproszenia w różnych stylach na bierzmowanie dla gości

Czy wiesz, które style obecnie dominują podczas aranżacji przyjęcia po kościelnej uroczystości bierzmowania? Są to trendy, takie jak na przykład: naturalny, boho, vintage, modern, eko oraz ponadczasowe stylizacje w eleganckiej, złotej odsłonie. Połączyliśmy oba dekoracyjne rozwiązania, projektując dla ciebie zaproszenia dla świadków i gości, którzy wspólnie z tobą będą świętować sakrament. W Sakramento masz do wyboru zaproszenia: biało-zielone, brązowo-beżowe, biało-złote oraz biało-złoto-zielone, które podkreślają styl i kolorystykę przewodnią przyjęcia z okazji bierzmowania nastolatka. Oprócz modnej i ponadczasowej kolorystyki proponujemy wzory i motywy graficzne, które nawiązują do symboliki religijnej, takie jak na przykład: krzyż czy gołąbek. 

Stylowe karty z treścią zaproszenia na bierzmowanie są gotowe, żebyś mógł od razu po wypisaniu danych, przekazać je gościom. Jeśli w roli świadka obsadziłeś rodzica chrzestnego, zaproszenie wręcz osobiście, natomiast, jeśli świadkiem będzie przyjaciel – wyślij kartę za pośrednictwem poczty. Warto zaskoczyć gości, wybierając zaproszenie w stylu boho, ponieważ dekoracja z zasuszonych kwiatów stanowi ciekawe tło dla sylwetki gołębicy – symbolu chrześcijaństwa. Wysyłając zaproszenie w złotej szacie graficznej lub takie z pozłacanymi detalami, stawiasz na klasyczną elegancję, a co za tym idzie, gościowi będzie trudno odmówić udziału w przyjęciu z okazji bierzmowania. Z kolei zaproszenia z naturalnym motywem roślinnym to świetnie rozwiązanie na bierzmowanie w nurcie eko. 

Jak wypisać zaproszenie z powiadomieniem o bierzmowaniu?

Zaproszenia z Sakramento wyróżnia gotowa formułka zawiadomienia wewnątrz karty z dekoracyjną okładką. Zamiast wypisać wszystkie dane odręcznie, wystarczy, że uzupełnisz wszystkie wykropkowane pola, a goście łatwo zidentyfikują kościół i lokal, w którym w oznaczonym czasie odbędzie się bierzmowanie oraz przyjęcie po przystąpieniu nastolatka do sakramentu. Warto podać gościom nie tylko termin i adres, ale także numer telefonu do potwierdzenia obecności w uroczystościach rodzinnych. W grzecznościowym zwrocie do zaproszonego odmień poprawnie jego imię oraz nazwisko! Dzięki precyzyjnie przygotowanej treści i ładnym motywom okładek, w naszych zaproszeniach na bierzmowanie nie brakuje żadnego elementu. 

Goście i świadkowie będą pod wrażeniem okładki kart, bez problemu odnajdą adres kościoła i lokalu, zaznaczą w swoim kalendarzu datę i godzinę bierzmowania, potwierdzą bądź odmówią udziału w sakramencie oraz przyjęciu, a przede wszystkim pojawią się osobiście, aby wspólnie cieszyć się z odnowienia deklaracji o życiu zgodnym z katolickim światopoglądem i przestrzeganiu zasad wiary chrześcijańskiej. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne bierzmowanie dla rodziny i świadków, czy zamierzasz wyprawić większe przyjęcie, zaproszenia z Sakramento pomagają w pierwszym etapie przygotowań do samodzielnej organizacji uroczystego poczęstunku. Dzięki nim dowiesz się dla ilu osób wynająć lokal na bierzmowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium