KARTKA powitalna z dedykacją dla dziecka Witaj na świecie maluszku

Opis

Narodziny dziecka są radością nie tylko dla samych rodziców, ale również najbliższej rodziny i przyjaciół. Wybierając się w odwiedziny do młodych rodziców, warto podarować im prezent i dołączyć do niego kartkę z gratulacjami z okazji narodzin dziecka. W ramach tej oferty można zdecydować się na piękną kartkę w stylu boho.

  • Kartka z okazji narodzin dziecka jest niezwykle dekoracyjna. Widnieje na niej grafika wiklinowej kołyski ze stelażem i zawieszoną nad nim karuzelką. Ponadto widoczne są elementy dziecięcej wyprawki, a mianowicie grzechotka, buciki, butelka i miś-przytulanka. W górnej części kartki znajduje się girlanda z gwiazdek, a wokół kołyski i u dołu delikatne, łąkowe rośliny. Na kartce z gratulacjami z okazji narodzin dziecka umieścimy ponadto napis: „Witaj na świecie maluszku!” Po otwarciu kartki oczom świeżo upieczonych rodziców ukaże się ta sama grafika, a po prawej stronie wierszowany tekst życzeń: „Niech Wam kruszynka szybko rośnie, pięknieje i rozwija się jak kwiat we wiośnie”. Ponadto wierszyk zawiera zachwyt nad pojawieniem się maluszka w domu. Zakończymy go Waszym podpisem.

Maluch nowy w Waszym domu,

Nikt nie mówi nic nikomu,

Ale każdy Wam zazdrości,

Że będziecie mieć w domu takie małe słodkości!

Niech Wam kruszynka szybko rośnie,

Pięknieje i rozwija się, jak kwiat w wiośnie,

Miłością swoją dzidziusia otulajcie

I pięknie go od nas przywitajcie.

Twój podpis

  • Kartka z gratulacjami z okazji narodzin dziecka dostępna jest razem z brązową kraftową kopertą. W związku z tym sprawdzi się także dla tych osób, które nie mogą osobiście złożyć gratulacji. W ten symboliczny i tradycyjny sposób, wysyłając kartkę pocztą, sprawicie rodzicom mnóstwo radości. Kartka z okazji narodzin dziecka jest doskonałym dodatkiem do prezentu. Na pewno zostanie wyeksponowana w mieszkaniu świeżo upieczonych rodziców.

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium