KUBEK Podziękowanie dla Księdza praktyczny prezent

Wysyłka w: 7 dni roboczych

Opis

Choć ksiądz de facto pełni służbę, za którą nie oczekuje prezentów, a raczej jedynie ludzką wdzięczność, to jednak są sytuacje, kiedy warto podziękować z prezentem w dłoni. W ramach naszej oferty proponujemy skromny, ale praktyczny upominek, a mianowicie kubek dla księdza. Można go podarować razem z pudełkiem ulubionej herbaty czy paczką aromatycznej kawy.

  • Kubek dla księdza jest utrzymany w białym kolorze. W górnej części widnieje słowo Kubek zapisane drukowanymi literami i odmienione słowo ksiądz. Dalej jest miejsce na personalizację. Zatem nadrukujemy imię i nazwisko księdza. Nie zabraknie również dekoracyjnych motywów ornamentowych. Kubek dla księdza jest wyposażony w duże i masywne ucho. Dzięki temu wygodnie trzyma się go w dłoni.
  • Personalizowany kubek dla księdza będzie drobnym upominkiem, który ksiądz z radością przyjmie zarówno od rodziny dziękującej za udzielony dziecku sakrament Chrztu, jak i dzieci celebrujących przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej. W wielu parafiach świętuje się także urodziny księdza i może być to także okazja do wręczenia takiego podarunku. Oczywiście jubileusz kapłaństwa to także moment, gdy prezenty są mile widziane. Zatem prezenty dla księdza można wręczyć nie tylko z wdzięczności za udzielony sakrament. Kubek będzie dla księdza przydatnym gadżetem na co dzień, zarówno na kawę, herbatę, jak i nawet ulubione zimne napoje. 
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium