Wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych oraz bliskich na Chrzest Święty
Wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych oraz bliskich na Chrzest Święty

Rodzice Chrzestni to bardzo ważne osoby w życiu dzieciątka, które przystępuje do sakramentu Chrztu Świętego. Do tej roli wybierani są przez rodziców dziecka, którzy bardzo dokładnie rozważają, kto najlepiej spełni ich oczekiwania. Bycie rodzicem chrzestnym to nie tylko obecność w ważnych momentach życia dziecka, ale również stała opieka oraz wspieranie go, w każdej możliwej sytuacji. Kiedy już rodzice dokonają najlepszego wyboru, a wybrani podczas sakramentu Chrztu przyjmą na siebie ten trudny obowiązek, warto im pięknie podziękować w imieniu dzieciątka.

Idealnym sposobem na podziękowanie są upominki w postaci drewnianych skrzyneczek z pięknym wypełnieniem. Delikatny i elegancki prezent w takiej formie na pewno ich zachwyci oraz utwierdzi w przekonaniu, że podjęli naprawdę dobrą decyzję. Ponieważ rola rodzica Chrzestnego to rola wyjątkowego opiekuna, każdego z nich możemy szczególnie nazwać.

 

 

 

Matka Chrzestna w dniu Chrztu zostaje dobrą wróżką maleństwa, stąd właśnie delikatne podziękowanie dla Matki Chrzestnej zawiera wewnątrz tekst "OMG! MAMY BABY! Droga Mamo Chrzestna, dziękujemy że zgodziłaś się zostać dobrą wróżką dla naszego dziecka...". Ojciec Chrzestny natomiast staje się aniołem stróżem, dlatego w pudełeczku, gdzie znajduje się podziękowanie dla Ojca Chrzestnego znajduje się tekst: "Drogi Tato Chrzestny, dziękujemy że zgodziłeś się zostać dobrym aniołem dla naszego dziecka...".

     

Innym, równie pięknym podarunkiem, który pomoże wyrazić wdzięczność wobec Rodziców Chrzestnych może być lekki i delikatny łapacz snów, symbolizujący właśnie opiekę oraz ochronę przed złem. Łapacz snów, starannie wykonany z przepięknych materiałów dekoracyjnych, wraz z dedykacją zamknięty jest tak samo jak poprzednie upominki w drewnianej skrzyneczce, wykonanej z jasnego drewna. Znajdujący się wewnątrz tekst podziękowania oraz dedykacja umieszczona na samym łapaczu, dodają prezentowi jeszcze bardziej osobistego charakteru.

    

W uroczystości Chrztu Świętego, poza Rodzicami Chrzestnymi uczestniczą również inne, ważne osoby w życiu dziecka, takie jak dziadkowie, ciocie czy wujkowie. Jeżeli im również pragniecie gorąco podziękować za wsparcie, oddanie oraz opiekę nad Waszym maleństwem doskonale sprawdzi się urocza skrzyneczka ze słodkim wypełnieniem. Delikatna, pastelowa grafika ozdobiona pięknymi kwiatami anemonów, pyszne, belgijskie czekoladki oraz zdjęcie maluszka, to idealne połączenie! Skrzyneczka dodatkowo ozdobiona jest drewnianym wózeczkiem, umieszczonym na zewnętrznej stronie wieka, co dodatkowo podkreśla dziecięcy charakter uroczystości.

    

Wszystkie podziękowania w skrzyneczkach dostępne są w sklepie Sakramento.pl. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl