PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Menu na komunię świętą to obecnie nie tylko pozycja obowiązkowa podczas uroczystego przyjęcia komunijnego, ale przede wszystkim element dekorujący stoły dla komunijnych gości zaproszonych na przyjęcie. Menu ze spisem dań, których goście mogą spodziewać się podczas obiadu to doskonały nośnik informacyjny, pełniący ponadto funkcję dekoracyjną.  Na uroczystość dla dziewczynek i chłopców warto sięgnąć po ozdobne menu komunijne z kolekcji pełnych dekoracji i prezentów przygotowanych z myślą o przyjęciu przez dzieci sakramentu I Komunii Świętej. Charakteryzują się one wspólnym motywem graficznym dla całej kolekcji, nawiązującym do symboliki sakralnej lub opierającym się na kompozycji florystycznej w komunijnej kolorystyce. Wszystkie kolekcje można poddać zabiegowi personalizacji, aby stały się jeszcze bardziej oryginalne i niepowtarzalne. Dzięki temu chłopiec i dziewczynka mają cudowną pamiątkę z przyjęcia z okazji I Komunii Świętej i mogą zapamiętać wiele detali, takich jak na przykład: menu komunijne. Kolekcje dla dziewczynek mają więcej akcentów w postaci różowych kwiatów, natomiast te dla chłopców – błękitna kolorystykę i naturalne akcenty. 

Menu na komunię świętą – dekoracja stołów komunijnych

Menu na komunię świętą informuje o tym, jakie potrawy przygotowane zostały przez obsługę gastronomiczną lokalu obsługującego przyjęcie komunijne zorganizowane dla gości z okazji I Komunii Świętej. Jest to jeden z wielu elementów dekoracyjnych stołów, które można położyć obok konkretnego nakrycia lub wyeksponować na tle innych dekoracji stołów za pomocą drewnianej sztalugi. Obok serwetek, kieszonek na sztućce czy świeczników, bogato zdobione menu wyróżnia się wielofunkcyjnością. Jest taką dekoracją, która nie tylko ozdabia stoły, zaostrzając apetyt i budząc zachwyt wśród konsumujących, ale także wyszczególnia konkretne posiłki dla wegetarian i mięsożerców.

Dzięki temu, że dekoracyjne menu komunijne jest spójne z pozostałymi dekoracjami stołów, dekoracjami sali i upominkami dla gości, przyjęcie spotka się z uznaniem gości. Dla rodziców dzieci komunijnych to dodatkowy walor, ponieważ pamiątkowe zdjęcia z uroczystości będą estetyczne, reprezentacyjne i adekwatne do wyjątkowości okazji. Tak harmonijnie nakryte i ozdobione stoły świadczą o klasie i dobrym guście organizatorów. Dzieci będą tak samo zadowolone z pochwał i dobrego odbioru przyjęcia przez krewnych, jak z otrzymanych materialnych prezentów. Warto wybrać menu na komunię świętą z jednej z wielu kolekcji komunijnych z gotowymi dekoracjami stołów, dekoracjami sali, akcesoriami i prezentami dla uczestników zaproszonych na przyjęcie. 

Menu na komunię świętą dla dziewczynki i chłopca

Menu komunijne dobrze wybrać, uwzględniając płeć dziecka przystępującego do sakramentu przyjęcia ciała Chrystusa. Przyjęła się tradycja, że dziewczynki preferują wszystkie odcienie różowego, a chłopcy – niebieskiego. Na uroczystość komunijną najczęściej wybierane są dekoracje z połyskiem, aby podkreślić odświętny charakter rodzinnego spotkania. Na I Komunię Świętą dziewczynki proponujemy menu i pozostałe dekoracje stołów z kolekcji komunijnych: Złota Hostia lub Złota Koronka, a na chłopięcą uroczystość komunijną – Błękitne Gałązki bądź Greenery. Wielu rodzicom do gustu przypadła również kolekcja Biała Magia, która swoją neutralną kolorystyką uświetni święto i przyjęcie dla dzieci obu płci. 

Menu na komunię świętą dla dziewczynek i chłopców oprócz symboli religijnych związanych z sakramentem I Komunii Świętej ma wiele zdobień naturalnych i motywów graficznych nawiązujących do majowej przyrody. Stąd też bierze się wielka popularność kolekcji komunijnej Majowa Konwalia. Najbardziej ekskluzywnymi kolekcjami są te, które mają złote lub srebrne detale. Dzieciom podobają się dekoracje stołów oraz menu z motywem hostii, koronki oraz geometrycznego serca, ponieważ połysk przyciąga uwagę gości i stoły prezentują się odświętnie. Menu komunijne razem z tabliczkami z numerkami na stolik można ustawić na drewnianych sztalugach lub położyć obok pojedynczego nakrycia przy kieszonce na sztućce. 

Menu na komunię świętą – kolekcje komunijne

Jakie jeszcze kolekcje komunijne proponujemy na uroczysty obiad z okazji przyjęcia sakramentu Komunii świętej przez twoją pociechę? Menu komunijne jest jedną z gotowych dekoracji stołów z kolekcji na I Komunię świętą takich jak: Boho, Natural, Gipsówka, Majowa Konwalia, Świeży Eukaliptus, Białe Kwiaty, Złoty Kłos, Złota Hostia, Złota Koronka, Srebrny Kłos, Srebrna Koronka, Srebrna Komunia, Zielone Listki, Geometryczne Serce, Delikatne Lilie, Sweet Peony, Różowe Magnolie, Fuksjowy Jaskier, Butelkowa Zieleń, Kielich Komunijny, Błękitne Gałązki, Alba, Komunia w Błękicie, All You Need Is Love, Limarte, Sakramento, Zielony Wianek, Komunia Dziewczynki, Komunia Chłopca oraz Biała Magia. 

Menu na komunię świętą z jednej kolekcji przeznaczonych na przyjęcie z okazji I Komunii świętej dziecka to doskonały wybór. Kolekcja komunijna pozwala nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze rodziców, ale także dzięki harmonijnym dekoracjom stołów i sali podczas uroczystego poczęstunku goście będą pod wielkim wrażeniem. Efekt WOW gwarantowany w 100. procentach! Dekoracyjne menu to szczególna dekoracja stołu, ponieważ możesz ją wykorzystać, aby poinformować krewnych, przyjaciół i znajomych o potrawach, których będą mogli skosztować na przyjęciu. Dekory, zdobienia, symbole i naturalne akcenty na menu sprawiają, że stoły komunijne wyglądają lekko, świeżo i odświętnie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium