PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Lista upominków, które rodzice mogą wręczyć przybyłym na uroczystość Chrztu Świętego gości staje się coraz dłuższa. Jednak jednym z najchętniej i najczęściej kupowanym upominkiem są słoiczki miodu oraz dżemiki. Zarówno trend dziękowania gościom jak i te jedyne w swoim rodzaju upominki, od kilku sezonów podbijają serca rodziców. Przepyszny, polski miód w słoiczku dekorowanym etykietą z imieniem dziecka to przepiękna propozycja na wyjątkowe podziękowania dla gości. Miodki to jedna z piękniejszych form prezentu i na pewno oczaruje zaproszone na przyjęcie osoby. Pięknie wykonany, zdrowy i przepyszny upominek! Miodki można postawić koło nakrycia gości lub wręczyć im prezenty osobiście, gdy będą opuszczać miejsce uroczystości.

Miody i dżemiki

Upominki dla gości na Chrzest Święty - nowy trend na imprezach okolicznościowych


Podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość to dość nowy zwyczaj, który powoli zamienia się w chętnie praktykowaną tradycję. Drobny upominki położone na stole przy każdym nakryciu to nie tylko niezwykle miły akcent, który równocześnie dopełni aranżację. Uniwersalny prezencik to na przykład mały, symboliczny słoiczek miodu, pudełeczko ze słodką niespodzianką lub woreczek organzy z garścią migdałów. Każdy gość będzie z pewnością niezwykle zachwycony takim upominkiem. Cechą charakterystyczną takich upominków jest ich ekskluzywność. Tak wyjątkowy upominek pozwoli podziękować wszystkim zgromadzonym, a także sprawi im radość.


Miód na podziękowanie - jakie prezenty wręczyć gościom na Chrzcie dziecka?


Podziękowanie gościom za przybycie na tak ważną uroczystość, jaką jest Chrzest Święty dziecka, to doskonały pomysł na dopełnienie tego święta. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu goście poczują się docenieni, a przede wszystkim wyjątkowo.  Jednym z wyjątkowych sposobów na podziękowanie jest podarowanie gościom słoiczka miodu z personalizowaną grafiką. Przepyszny polski miód w słoiczku dekorowanym naklejkami z imieniem dziecka oraz wybraną przez rodziców grafiką to przepiękna propozycja. Miód na Chrzest Święty to jedno z najpiękniejszych podziękowań podczas Chrztu oraz jeden z naszych bestsellerów. Pięknie wykonany, zdrowy i przepyszny upominek! Miodki można postawić koło nakrycia gości lub wręczyć osobiście podczas trwania uroczystego obiadu.


Upominki na Chrzest Święty - jak podziękować chrzestny i dziadkom?


Rodzice chrzestni oraz dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w dniu tak wyjątkowym jakim jest Chrzest Święty maluszka. Od czasu narodzin dziecka starali się być niezwykle pomocni, aby odciążyć choć trochę rodziców. Dlatego tak ważne jest to aby ich docenić w takim dniu, jakim jest przyjęcie maluszka do wspólnoty kościoła. Podziękowania dla chrzestnych i dziadków to wspaniały pomysł, by wyrazić wszystko, co czujecie i podziękować im w wyjątkowy sposób. Warto wybrać coś od serca, z dozą pomysłowości i oryginalności. Duży słoik miodu to idealny pomysł na upominek dla dziadków, jak i rodziców chrzestnych. Prezent został także pięknie zapakowany. Słoik miodu, otulony dekoracyjnym sizalem z dodatkiem ślicznych, polnych kwiatów oraz kłosów wygląda nieziemsko! Całość została umieszczona w dużej drewnianej skrzyni, na której przymocowane jest serce z napisem "Dziękujemy". 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium