PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Podziękowanie dla księdza za chrzest popularyzuje się coraz bardziej w kręgach rodzin chrześcijańskich. Warto podziękować kapłanom za poświęcenie siły i czasu na przygotowanie uroczystości sakramentu według tradycji obrządku katolickiego. Jaki prezent wybrać, aby był odpowiedni i nie wprawił księdza w zakłopotanie? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz najlepsze propozycje prezentowe. Możesz wybrać zarówno uniwersalny, jak i personalizowany upominek na pamiątkę Chrztu Świętego. 

Podziękowanie dla księdza za chrzest – pomysły

Podziękowanie dla księdza za chrzest jest wyrazem wdzięczności za udzielenie pierwszego sakramentu w stosunku najmłodszego członka rodziny. Dzięki chrztowi maluszek staje się jednym z chrześcijan i może za przykładem rodziców chrzestnych praktykować zasady wiary katolickiej słowem i czynem. Najbardziej rozpoznawalnym chrześcijańskim atrybutem jest różaniec, dlatego można go podarować zarówno dzieciątku, jak i kapłanowi. Eleganckie etui pozwala bezpiecznie przechowywać modlitewne akcesorium bez obaw o zniszczenie czy zerwanie koralików. Mimo że kapłan ma w zanadrzu wiele różańców, specjalna dedykacja i personalizacja sprawiają, że egzemplarz, który otrzymał w prezencie od ciebie jest dla niego wyjątkowo cenny. 

Do podziękowań możesz również wykorzystać słodycze, które lubią wszyscy bez wyjątku. Nawet ksiądz nie oprze się mlecznym czekoladkom w dekoracyjnych papierkach i będzie często sięgał na dno personalizowanej drewnianej skrzyneczki. Uniwersalnym pomysłem na prezent dla kapłana jest kubek imienny ze specjalną grafiką i dedykacją. Duchowny wypije z niego kawę lub herbatę, przy okazji myśląc ciepło o nowym członku wspólnoty chrześcijańskiej. Masz do wyboru biały lub czarny kubek z kontrastującymi dekoracjami. Jeśli ksiądz jest smakoszem lub koneserem wina, ucieszy go samoprzylepna etykieta imienna na butelkę wina, na której możesz wpisać tekst podziękowania dla księdza za chrzest

Podziękowanie za sakrament chrztu – praktyczne prezenty na podziękowania dla księdza na chrzest

Praktyczne prezenty jako podziękowanie za udzielenie sakramentu dla kapłana zawsze się sprawdzają. Prezenty takie jak dla przykładu kubki personalizowane są odpowiednim upominkiem dla każdego na wiele okazji. Kubek ze stosowną dedykacją warto wręczyć także jako podziękowanie za chrzest maluszka. Istnieje sporo opcji kolorystycznych i wzorów, dlatego bez wątpienia znajdziesz wśród nich kubek dla księdza, który ochrzcił twoją pociechę. Co można nadrukować na takim kubku? Po prostu imię i nazwisko kapłana oraz tekst podziękowania. W wersji minimalistycznej kubek jest biało-czarny, natomiast w wersji bardziej reprezentacyjnej czarno-złoty. Na obu są skromne dekoracje roślinne, dlatego takie prezenty personalizowane pasują do profesji kapłańskiej. 

Podziękowanie dla księdza za chrzest bardziej kosztowne mogą być niewłaściwie odebrane i wprawić księdza w zakłopotanie. Warto wobec tego skorzystać z uniwersalnych opcji prezentowych. Jednym z takich prezentów jest elegancka szkatułka do przechowywania zegarków. Szkatułka ma czarną kolorystykę od zewnątrz, wewnątrz natomiast jest wyściełana płótnem w białym kolorze. Są w niej przegródki, w których pomieści się pokaźna ilość zegarków. Szkatułka przypomina z wyglądu męską walizkę i ma nawet identyczny mechanizm zamknięcia zawartości jak rozwiązanie stosowanie w aktówkach. Taki upominek na pewno zostanie wykorzystany przez kapłana, a zegarki będą w bezpiecznym miejscu. 

Podziękowania dla księdza za chrzest z personalizacją

Możliwość dodania elementów imiennych zwiększa znacząco wartość prezentu, nadając mu wyjątkowości i oryginalności. Korzystając z tej opcji, pamiętaj o dłuższym czasie realizacji zamówienia i wpłacie zaliczki. Nadruki imienne są wykonane przy wykorzystaniu technik sublimacyjnych, które gwarantują trwałość i wyrazistość naniesionych napisów i motywów graficznych. Dziękując księdzu za chrzest, pamiętaj że to właśnie dzięki kapłanowi sakrament odbył się bez niespodzianek, a podczas mszy zgromadziło się wielu wiernych, a nie tylko najbliższych członków rodziny. Ksiądz poczuje się nie tylko wyróżniony, ale również zaszczycony, dzięki personalizowanemu prezentowi w podziękowaniu za chrzest.

Aby podziękowanie dla księdza za chrzest skończyło się entuzjazmem duchownego, wystarczy nadruk imienny, który upamiętni dzień udzielenia pierwszego sakramentu maluszkowi i celebrującego mszę kapłana. Wyrazy wdzięczności wobec księdza ofiarowane w ten sposób sprawiają, że kapłan czuje, że dobrze zrealizował swoją misję, przyjmując do wspólnoty chrześcijańskiej twoją pociechę. Szukając właściwego prezentu personalizowanego, w ofercie znajdziesz w tej odsłonie zarówno słodkie upominki, eleganckie szkatułki, dekoracyjne kubeczki czy gustowną skrzyneczkę. Ozdabiając je dodatkowo imieniem księdza, dostarczysz kapłanowi pozytywnego wzruszenia i zagwarantujesz wyjątkową pamiątkę od najmłodszego członka wspólnoty chrześcijańskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium