Eleganckie wizytówki z imionami gości oraz tabliczki z numerkami na stół to piękny, a do tego efektowny dodatek na 1 Urodzinki dziecka. Zamów wszystkie dodatki na Roczek z jednej kolekcji i spraw, że aranżacja będzie cudownie się prezentować. Goście z pewnością docenią, takie dekoracje na urodzinkach dziecka. 

WIZYTÓWKI I TABLICZKI NA STOLIK

WIZYTÓWKA Zajączek personalizowana WIZYTÓWKA Zajączek personalizowana
Producent: OMS
Cena:

1,70 zł

szt.
zobacz więcej
WIZYTÓWKA Miś personalizowana WIZYTÓWKA Miś personalizowana
Producent: OMS
Cena:

1,70 zł

szt.
zobacz więcej

Wizytówki i tabliczki na stół

Urodzinki dziecka to niezwykle huczna impreza, na którą przychodzi wiele osób, najczęściej są to rodzice z dziećmi. Może okazać się, że na liście gości uzbierało się sporo nazwisk, Warto pomyśleć o jakimś prostym i praktycznym rozwiązaniu, które pomoże rodzicom zapanować nad chaosem, w czasie imprezy. W takim wypadku bardzo dobrze sprawdzą się wizytówki oraz tabliczki z numerami na stoły. Pomogą one gościom zająć odpowiednie miejsca przy stolikach, a jednocześnie dzięki temu rodzice malucha odejmą sobie trochę pracy. Jest to fantastyczne rozwiązanie sytuacji, które zapobiegnie początkowemu chaosowi.


Aranżacja stołu na urodziny dziecka - jak zorganizować urodziny dla dziecka?


Stoły to jedna z ważniejszych powierzchni w czasie przyjęcia, niezależnie od uroczystości jaką organizujemy. Co oznacza, że aranżacja, którą chcemy wykonać musi być dopracowana w każdym szczególe. Dodatki powinny być dobrane w taki sposób, aby nie przytłoczyły za bardzo swoją dekoracją, a jednocześnie powinny nawiązywać do uroczystości. Każdy element powinien być także spójny z resztą wystroju, który panuje w pomieszczeniu, gdzie odbywa się przyjęcie. Jednym z najprostszych sposobów na ozdobienie stołów na urodziny dziecka jest użycie pięknych i kolorowych bukietów pełnych żywych kwiatów. Takie kompozycje sprawdzą się doskonale podczas urodzin dziecka w połączeniu z równie barwnymi dodatkami. Jedno jest pewne, dekoracje na urodziny dziecka powinny być radosne i pogodne. Dzięki temu nie tylko dzieci poczują się jak w bajce, ale również rodzice wrócą na chwile do lat młodości.


Winietki personalizowane na urodziny - jak rozsadzić gości?


Dobrze zaplanowane przyjęcie urodzinowe dziecka, to podstawa do tego aby nie marnować czasu i zrobić jak najwięcej rzeczy. Ważnym elementem organizacji przyjęcia jest poprawne rozsadzenie gości przy odpowiednich stolikach. Idealnie posłużą nam do tego winietki i wizytówki umieszczone przy nakryciach gości. Winietki i wizytówki to elegancki dodatek na stół, który z pewnością dopełni urodzinową aranżację. Wizytówki uniwersalne oraz te personalizowane to bardzo praktyczny dodatek, dzięki któremu rodzice zapanują nas początkowym chaosem. Ten prosty sposób pozwoli świętować urodziny maluszka bez przeszkód. Winietki i wizytówki poza wyżej wymienionymi zaletami, pomogą one w integracji zaproszonych osób. Jednak najważniejszym atutem tej cudownej dekoracji urodzinowej jest to, że są one w pełni personalizowane. Ich szata graficzna jest niezwykle urocza i dopasowana do rodzaju uroczystości, czyli narodzin dziecka. Dzięki temu, ten cudowny dodatek urodzinowy można przypasować również do reszty dekoracji, dzięki czemu całość będzie się przepięknie prezentować


Tabliczki z numerami stolików - niezwykły dodatek urodzinowy


Coraz częściej urodziny dziecka staje się nie tylko imprezą dla najbliższej rodziny, ale zaprasza się również znajomych i przyjaciół. Jeśli lista zaproszonych osób się nieco wydłużyła, to warto pomyśleć nad jakimś sposobem, który zapobiegnie nadchodzącemu chaosowi. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie dodatku urodzinowego, jakimi są tabliczki z numerami stolików. Oprócz oczywistej funkcji swoim wyglądem dopełnią i doskonale podkreślą każdą stylizację i aranżację stołu. Każda tabliczka na stolik podczas przyjęcia zdecydowanie go ożywi i nada nieprzeciętnego charakteru. Kompletując pozostałe dekoracje urodzinowe w podobnym motywie, nie tylko sprawi, że seria będzie się fantastycznie prezentować, ale również stworzy spójną całość.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium