Urodzinki wymagają specjalnej oprawy złożonej z pięknych ozdób, dobrze dobranych elementów dekoracyjnych oraz dopracowanych detali. Te wszystkie cechy ma w sobie seria dodatków Kosmos. Kolekcja Kosmos to wyjątkowy zestaw dekoracji, która zachwyci każdego małego łowcę kosmicznych przygód. Wszystkie akcesoria zostały zachowane w niezwykle modnych kolorach i odcieniach, które królują na dziecięcych urodzinach od kilku sezonów. Efekt holograficzny, wykorzystany do przygotowania tych pięknych dekoracji podkreśla kosmiczny charakter serii i uwydatnia jego walory. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne dodatki, dzięki którym stworzymy niezapomniane przyjęcie.

ZAWIESZKI dekoracyjne Kosmos 5szt ZAWIESZKI dekoracyjne Kosmos 5szt
Producent: OMS
Cena:

12,58 zł

szt.
zobacz więcej

Kolekcja Kosmos

Toppery na tort z motywem kosmicznym - jak udekorować tort na urodziny chłopca


Tort, szczególnie ten urodzinowy, od zawsze jest kojarzony z ogromna ilością pysznej śmietanki, napisem wykonanym z masy cukrowej oraz figurką odpowiednią do okazji. Jednak trendy cukiernicze w ostatnim czasie nieco się zmieniły, co dotyczy również tego wyjątkowego wypieku. Nie tylko dekoracja tortu nabrała zupełnie innej formy, ale także dodatki, jakie są wykorzystywane są zupełnie inne. Można to zauważyć szczególnie podczas urodzin tych młodszych jubilatów. Toppery są produkowane już na wszystkie wypieki, nie tylko torty, i coraz częściej można je spotkać na scenie cukierniczej. Topper na tort z kolekcji Kosmos to cudowny dodatek na tort dla chłopca.


Piniata na urodziny w kształcie gwiazdy - jakie zabawy na urodziny dziecka?


Piniata urodzinowa to niezwykle ujmująca forma zabawy, o której marzą wszystkie dzieci, szczególnie kiedy jest zachowana w klimacie motywu przewodniego imprezy. Opis atrakcji brzmi dość prosto, jednak na uczestników czeka pewne utrudnienie. Na samym początku zabawy zawiązujemy jubilatowi oczy. Następnie należy zakręcić nim wielokrotnie w miejscu i dopiero wtedy zaczyna się zabawa! Zaproszeni gości naprowadzają delikatnie dziecko i za pomocą kija maluch musi przebić piniatę pełną smakołyków. Piniaty mogą przybierać najróżniejsze kształty, co sprawia, że rodzice mogą dobrać taką atrakcję pod motyw przewodni urodzin.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium