PROMOCJE
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest błękitna

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10  cm
duża świeca/lampion Błękitny Wózek 12 cm/10 cm

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM
ŚWIECA/LAMPION ZAPACHOWA DUŻA Różowy Wózek 12CM

19,98 zł

Cena regularna: 29,98 zł

Najniższa cena: 29,98 zł
szt.
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa
Skrzyneczka Wspomnień Niezbędnik prezent na Narodziny/Chrzest jasnoróżowa

44,98 zł

Cena regularna: 54,98 zł

Najniższa cena: 54,98 zł
szt.

Zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty to nowoczesny sposób zawiadomienia o chrzcinach, który coraz częściej zastępuje tradycyjne zaproszenie papierowe na Chrzest święty. Takie cyfrowe zaproszenie możesz wysłać zarówno w imieniu dziewczynki, jak i chłopczyka, a nawet je spersonalizować, by było bardziej osobiste i wyjątkowe. Takie nowoczesne zawiadomienie przeznaczone jest do poinformowania bliskich o chrzcinach potomka, zupełnie tak jak tradycyjne, lecz różni się metodą dostarczenia do odbiorcy. Zaproszenie elektroniczne to po prostu grafika w odpowiednio wysokiej rozdzielczości w formie cyfrowej, którą można wyświetlić na ekranie smartfona, laptopa, komputera czy tabletu. W sklepie Sakramento znajdziesz takie nowoczesne zaproszenia w formie elektronicznego zawiadomienia o chrzcinach, które są zaprojektowane w różnych stylach, dlatego łatwo je dopasujesz do motywu i tematyki przewodniej chrzcin. Możesz zdecydować się na wybór całej kolekcji na Chrzest święty, która ma identyczną grafikę jak jej pojedynczy element, czyli nowoczesne zaproszenie cyfrowe w wariancie personaliz

Co to są zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty? 

Zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty są szybką, łatwą i nowoczesną metodą poinformowania bliskich osób o planowanej sakramentalnej uroczystości chrzcielnej córki lub synka. Mają one formę pliku graficznego wyświetlanego na ekranie urządzenia elektronicznego w postaci okolicznościowej grafiki i nadruku oraz treści pozwalających otrzymującemu zidentyfikować czas i miejsce odbycia się pierwszego sakramentu maluszka. Zdjęcie i tło są odpowiednio dobrane do tak wyjątkowej okazji, jak sakrament Chrztu świętego, natomiast w treści powiadomienia rodzice podają informacje o czasie i miejscu mszy sakramentalnej. Elektroniczne zaproszenie możesz rozesłać różnymi kanałami cyfrowymi, wśród których najpopularniejsze są: SMS, MMS oraz e-mail. 

Każdy, kto otrzyma nowoczesną grafikę informującą o uroczystym rodzinnymi wydarzeniu o charakterze sakralnym, może równie szybko i wygodnie zapisać je w pamięci dowolnego urządzenia elektronicznego. W treści pliku graficznego jest zawsze zwrot grzecznościowy, określenie okazji, data i godzina oraz nazwa i adres kościoła, w którym odbędzie się chrzest maluszka. Kiedy warto wysłać takie powiadomienie cyfrowe? Wtedy, gdy zależy ci na tym, żeby na uroczystości chrzcielnej zgromadzić jak najwięcej osób, którzy przywitają nowego członka wspólnoty chrześcijańskiej. Zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty to również świetna opcja dla zabieganych rodziców – zaproszenie w cyfrowej formie jest szybsze i łatwiejsze w obsłudze. 

Jakie wybrać cyfrowe zaproszenie na chrzciny?

Zaproszenie na tak wyjątkową uroczystość, jak pierwszy sakrament dziecka, powinno mieć stosowną oprawę, dlatego szata graficzna wszystkich zawiadomień cyfrowych ze sklepu Sakramento pasuje do modnych trendów dekoracyjnych. Cyfrowe zawiadomienia przygotowaliśmy zgodnie z najmodniejszym wzornictwem i zachowaniem estetyki. Są na nich zarówno kompozycje roślinno-kwiatowe ze świeżych kwiatów i liści bądź zasuszonych gałązek, jak i symbole narodzin oraz religijne, takie jak na przykład: kołyska z baldachimem lub gołębica. Wśród naszych propozycji każdy z rodziców znajdzie na pewno zaproszenie, które najbardziej mu się spodoba i zarazem zrobi największe wrażenie na otrzymujących. Im większe, tym chętniej pojawią się w kościele, aby uczestniczyć w chrzcielnej mszy świętej.

Zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty mają również grafiki, które są charakterystyczne dla poszczególnych kolekcji gotowych dekoracji i prezentów na Chrzest święty. Znakiem rozpoznawczym tych kolekcji są białe kwiaty, różowe kwiaty, trawa pampasowa, gołąbek, kołyska z baldachimem oraz zasuszone gałązki, kwiaty i rośliny. Motywu graficznego wspólnego dla wszystkich trendowych kolekcji nie mogło zabraknąć na zawiadomieniach cyfrowych. Rodzicom będących zwolennikami nurtu eko polecamy naturalne zaproszenia chrzcielne elektroniczne z kolekcji Białe Kwiaty i Natural, natomiast miłośnikom stylu boho, przeurocze pastelowe zawiadomienie informujące o chrzcinach potomka z kolekcji Boho. Każde z zaproszeń możecie spersonalizować, dodając do kluczowych danych identyfikacyjnych imię dziecka.

Imienne zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty od dziewczynki i chłopca

Wszystkie zaproszenia w postaci grafiki o wysokiej rozdzielczości występują w opcji imiennej, żeby każdy z powiadomionych mógł w odpowiednim czasie i godzinie dotrzeć na ceremonię Chrztu świętego konkretnej dziewczynki lub chłopczyka do właściwego kościoła. Takie personalizowane zawiadomienie jest o wiele bardziej osobiste niż tylko przesłanie grafiki z informacjami o godzinie i lokalizacji. Rodzice zapraszający gości w imieniu maluszka mogą liczyć na większy odzew i tym samym większą liczbę osób uczestniczących w mszy sakramentalnej. Zaproszenia elektroniczne na Chrzest święty można wysłać elektroniczne zarówno w imieniu dziewczynki, jak i chłopca. Mają bowiem neutralną kolorystykę i dekory, żeby można było je dopasać do preferencji i stylu.  

Wielu rodziców przywiązuję uwagę do tego, żeby zachować odpowiednią tonację kolorystyczną do płci potomka, dlatego zawiadamiając o chrzcinach córeczki, wybierają zaproszenia z różowymi kwiatami, natomiast zapraszając na Chrzest święty w imieniu synka –  z białymi lub pastelowymi kwiatami oraz symbolem związanym z narodzinami potomka. Warto zawiadomić wiele osób o pierwszym sakramencie, ponieważ sakramentalna uroczystość to bardzo ważne rodzinne wydarzenie. Włączając maluszka do wspólnoty chrześcijańskiej przez Chrzest święty, trzeba zadbać o odpowiednią oprawę już na etapie przygotowań do chrzcin. Wybór odpowiednio eleganckiego zaproszenia cyfrowego gwarantuje pozytywne wrażenie i skutecznie zachęca do udziału w Chrzcie świętym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium